blog

Jason Carr Wiki: Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Taryn Asher, Wartość netto, FOX 2

Niezwykły i charyzmatyczny nadawca WDIV-TV, Jason Carr, śledził swoje pasjonujące zainteresowanie ewolucją mediów. Jason, który pracuje w Detroit, zbliża się z cyfrową inicjatywą i odświeżającą dozą otwartości, która zbiera wsparcie ze strony swoich widzów. Ma niesamowicie lojalnych widzów, którzy aktywnie go wspierają, gdy zaznacza swoje miejsce jako nadawca i gromadzi wielką fortunę.

 Jason Carr Wiki: Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Taryn Asher, Wartość netto, FOX 2

Ile jest warte netto Jasona?

Urodzony w Detroit dziennikarz, Jason Carr, swoją wartość netto czerpie głównie z pracy jako prezenter i reporter. Obecnie pracuje jako cyfrowy prezenter i reporter w telewizji stowarzyszonej z NBC WDIV-TV w Detroit w stanie Michigan.

Według Payscale, prezenterzy wiadomości w Detroit zarabiają średnio 67 000 USD rocznie, co stanowi 13% więcej niż średnia krajowa pensja w Detroit. Całkowita roczna pensja dla prezentera wiadomości waha się od 30 410 do 572 069 dolarów rocznie. Jason, który obecnie pracuje w Detroit Area, zgromadził swoje dochody między tymi liczbami. Poza tym jego doświadczenie dziennikarskie podczas pracy w różnych miejscach pomogło mu zarobić miliony netto.

Jason pracował również dla FOX 2 jako prezenter wiadomości i reporter. Jason, Lee Thomas i Murray Feldman opuścili FOX 2 wiadomości z 23 maja 2016 r. z powodu cięć dokonanych przez firmę. Mógł przenieść klauzulę o zakazie konkurencji z jednej stacji w Detroit do drugiej i przeniósł się do WDIV-TV. Podczas pracy w WDIV-TV Jason dołączył do zespołu Local 4 News Today, gdzie bierze udział w porannym programie Live in the D.

Jason Carr w cudownym związku

Jason ożenił się z prezenterką wiadomości FOX 2 z Detroit, Taryn Asher, w październiku 2007 r. Po prawie czterech latach ślubu para powitała swoją córkę, Gię Carr, 26 lutego 2011 r.

Para, która aktywnie dąży do kariery zawodowej, jest również aktywna w eksponowaniu swojego wspaniałego życia rodzinnego za pośrednictwem portali społecznościowych. Z pomyślnej okazji ich 10. rocznicy ślubu Jason opublikował zdjęcie ze swoją lepszą połową na Instagramie 27 października 2017 r. Podobnie, Taryn udostępniła również ich zdjęcie, aby zaznaczyć ich wspólnotę.

14 lutego 2018 r. Jason życzył swojej żonie „Szczęśliwych walentynek” na Instagramie. Jason cieszy się błogim związkiem z żoną i córką, a obecnie mieszka w Detroit w stanie Michigan.

Krótki życiorys

Jason obchodzi swoje urodziny 3 października. Jako pochodzący z Detroit w stanie Michigan nosi obywatelstwo amerykańskie. Jason ukończył Michigan State University, uniwersytet publiczny w East Lansing w stanie Michigan. W swojej karierze dziennikarskiej zdobył wiele nagród, w tym Michigan Emmy Awards, Michigan Association of Broadcasters Awards, oraz Michigan Associated Press Awards.

Zalecane