blog

Jason Dufner Żona, rozwód, dziewczyna, dochody z kariery, wartość netto

Zwycięzca PGA Championship i cudowne golfa Dufner to jeden z najbardziej szanowanych i renomowanych profili w branży golfowej i sportowej. Urodzony i wychowany w Cleveland, z pełnym imieniem i nazwiskiem Jason Christopher Dufner, grał w golfa, kiedy był na studiach. Teraz zawodowy golfista, czterokrotnie wygrywał na PGA Tour. Od 50 tygodni znajduje się w pierwszej dziesiątce oficjalnego rankingu World Golf Ranking.

  Jason Dufner Żona, rozwód, dziewczyna, dochody z kariery, wartość netto

Profesjonalne życie

Zaczął grać w golfa, gdy miał 14 lat i uczęszczał do liceum św. Tomasza z Akwinu, kiedy był na drugim roku. Rozpoczął swój zawód jako golfista w 2000 roku i od tego czasu grał wiele wysokiej klasy gier o złoto. Do tej pory wygrał siedem znaczących gier.

Odkryć: Janelle Ginestra Wiki, Wiek, Chłopak, Mąż, Rodzice

Zanim Dufner zdobył taką sławę, wiele zmagał się ze wzlotami i upadkami, przegranymi i upadkami, aby utrzymać się na trasach PDA i Nationwide Tour do 2006 roku. Udało mu się jednak wygrać dwa wydarzenia podczas Nationwide Tour. Najwyraźniej wygrał swój czwarty tytuł PGA Tour na CareerBuilder Challenge, pokonując Davida Lingmertha w styczniu 2016.

Zarobki zawodowe i wartość netto

Zawodowy golfista ma ogromną wartość netto po całej swojej ciężkiej pracy i talencie. Udało mu się zaoszczędzić łączną wartość netto w wysokości 15 milionów dolarów. Wyrafinowana gra, golf, a gracz otrzymuje ogromne pieniądze z każdej gry i tras. Zarobił 1 600 000 $ podczas PGA Tour w 2014 roku i 176 000 $ w PGA Tour 2015. Dzięki milionowym zarobkom w karierze ma popularnych sponsorów, takich jak EA Sports, Great-West Financial i Titleist, itp.

Podczas swoich zmagań i sukcesów słynny golfista zdołał uratować ogromną ilość bogactwa i wydaje się, że prowadzi bardzo wysoką jakość życia. Mieszkając w Auburn w stanie Alabama, Dufner założył również swoją Fundację Charytatywną, organizację non-profit w Auburn, która jest szczególnie zaangażowana w zakończenie głodu dzieci w Alabamie.

Nie przegap: Adam Morrison Bio, Net Worth, żona, rodzina

Życie osobiste; Historia randkowa

Życie miłosne Jasona Dufnera było w związku z jego żoną Amandą Boyd. Para poznała się po raz pierwszy przez wspólnego przyjaciela na Uniwersytecie w Alabamie, rozkoszując się prawie trzema latami życia małżeńskiego. Złożyli przysięgę małżeńską w maju 2012 roku i prowadzili małżeństwo do lutego 2015 roku. Para była często widziana jako towarzysząca podczas turnieju Jasona, w szczególności trafiając na pierwsze strony gazet, kiedy wygrał PGA Championship 2013.

Jason Dufner ze swoją byłą żoną Amandą (zdjęcie: Instagram)

Chociaż para wiązała się przez kilka lat, nie mieli dzieci.

Na początku 2015 roku Amanda złożyła wniosek o rozwód z Jasonem, kończąc ich stan cywilny trwający dwa i pół roku. Przyczyny rozwodu nie zostały jednak sprecyzowane. Zgodnie z dokumentami ich ugody rozwodowej, para przeszła nieodwracalny rozpad małżeństwa i nastąpiła całkowita niezgodność temperamentu, że żadna z par nie mogła rozwinąć swojego życia miłosnego. Para uzgodniła ugodę rozwodową w kwietniu 2015 roku.

Musisz również to zobaczyć: Keke Palmer Net Worth, chłopak, rodzice

Po rozwodzie jego była żona, Amanda, była związana z Tigerem Woodsem, a także wplątała się w plotki o tym, że poleciał z nim do Chambers Bay w Seattle na jego rundę treningową przed US Open.

Na razie Jason cieszy się jednym życiem bez śladów życia miłosnego i możliwej dziewczyny.

Zalecane