blog

Jason Genao Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzina, Dziewczyna, Randki, Single

Talent i ambicja to podstawowe rzeczy w karierze aktorskiej. Mówiąc o tym, 21-letni aktor, Jason Genao, obiecuje być jednym z talentów aktorskich swojego pokolenia. Uwielbiany za swój dramat muzyczny Netflix „The Get Down”, Jason przykuł wzrok publiczności, która stara się wkrótce stać się główną gwiazdą.

  Jason Genao Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzina, Dziewczyna, Randki, Single

Jason, aspirujący aktor!

Aktor Jason Genao od najmłodszych lat marzył o tym, by być przed obiektywami kamer. Ale w wieku 16 lat zdał sobie sprawę, że aktorstwo jest dla niego nieuniknioną rzeczą, która może być nieosiągalna. Zadebiutował na ekranie w filmie Włamywacze w 2015 r. Później francuski film zatytułowany La Vie en Rose uświadomił mu swoją pasję aktorską.

Aby podążać za rozpalonym snem, Jason zapisał się do drugiej szkoły aktorskiej i w 2016 roku dostał przerwę marzeń jako Napoleon w serialu Netflix, „Zejdź”. Zgromadził także ogromnego fana po tym, jak wcielił się w postać Rictora w wydaniu z 2017 roku, „ Logan .’ Jego postać Rictora w filmie obserwuje młodych mutantów, którzy próbowali uciec do bezpiecznego schronienia w dystopijnym 2029 roku. Według Nj.com z 8 marca 2018 r. o czymś myślał i przypadkowo trafił do Logan co było szalone. Film osiągnął zbiórkę kasową w wysokości 619 021 436 dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym 97 000 000 dolarów.

Przeczytaj także: Andy Bean (aktor) Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wzrost

Po udanym filmie fabularnym Jason pojawił się w serialu komediowym o dorastaniu: „ Na moim bloku” w 2018 roku. Niewinny i dramatyczny wygląd Jasona sprawił, że serial stał się nagradzany. To może być konsekwentne wsparcie rodziny, które wspierało go w podążaniu za swoimi marzeniami. Spektakl był hitem zarówno wśród publiczności, jak i krytyków. Poprzez program Jason wyraził również swoją opinię na temat, o którym wiele osób mówiło w ciągu ostatnich kilku lat. Temat przemocy z użyciem broni. Jason użył swojej postaci i mówił o ciągłej przemocy z użyciem broni, która odebrała życie wielu młodym niewinnym ludziom.

Zobacz też: Carey Lowell Wiki, żonaty, rozwód, randki, romans, wartość netto, teraz

Życie osobiste: samotne czy randkowe?

Skupiając snop światła na swoim życiu osobistym, przystojny aktor wydaje się w obecnym kontekście samotny. Dzieje się tak, ponieważ informacja o tym, że Jason ma dziewczynę, nigdy nie była opowieścią żadnych portali informacyjnych. Jego priorytetem pracy w rozwijającej się karierze powinien był angażować go, a nie bycie w związku.

Jednak na swoim Instagramie obnosi się z różnymi egzotycznymi zdjęciami wraz ze swoimi koleżankami. Udostępnił zdjęcie na swoim Instagramie z dnia 16 marca 2018 r. Pozował z różnymi kobiecymi obsadami Netflixa Na moim bloku. Ale dobrą wiadomością dla jego fanek jest to, że w tej chwili nie spotyka się z żadną dziewczyną, co oznacza, że ​​nadal istnieje spora szansa, by panie podzieliły się z nim więzią.

Nie przegap tego: Linda Phan Wiki: Wiek, Pochodzenie, Zaręczyny, Żonaty, Wzrost, Rodzice

Chociaż Jason nie ma dziewczyny, która mogłaby cieszyć się romantycznym życiem miłosnym, ma kilku przyjaciół, których ceni. 23 maja 2018 r. Jason napisał na Twitterze, że nadal modli się o pomyślność swoich przyjaciół, którzy czują dystans.

Krótki życiorys

Jak ujawnia jego wiki, aktor telewizyjny urodził się w 1997 roku w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Jason świętuje swoje urodziny 18 ten września każdego roku. Ma znak urodzenia Raka.

Ukończył edukację w Dickinson High School. Jeśli chodzi o jego wzrost, młody aktor stoi na wysokości 1,57 m (5 stóp 1 ½). Jeśli chodzi o jego pochodzenie etniczne, Jason jest pochodzenia latynoskiego. Jest częściowo dominikaninem, częściowo Amerykaninem. Ma dwóch braci o imieniu David i Danny. Pomimo bycia gwiazdą w młodym wieku, Jason zachował większość swojego życia osobistego dla siebie i nie wygłaszał żadnych publicznych oświadczeń na ten temat. Dlatego trudno jest uzyskać informacje dotyczące jego wczesnych dni i rodziców. Wydaje się, że młody aktor w tej chwili koncentruje się na ugruntowaniu swojej kariery, a nie na innych drobiazgach.

Zalecane