blog

Jason Gould Bio, partner, wesoły, chłopak lub randki i wartość netto

Amerykański ulubiony aktor, który został piosenkarzem, Jason Gould, zyskał sławę jako wszechstronnie utalentowana osobowość amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Do 2000 roku zadziwiał publiczność swoimi charyzmatycznymi umiejętnościami aktorskimi, a teraz jako wokalista. Przede wszystkim rodzice Jasona są tymi, którzy zasługują na wszelkie uznanie po nieustraszonej postaci Jasona Goulda. Jego rodzice zaakceptowali jego seksualność jako wesoły i wspierali go w przechylaniu kariery.

  Jason Gould Bio, partner, wesoły, chłopak lub randki i wartość netto

Przede wszystkim rodzice Jasona są tymi, którzy zasługują na wszelkie uznanie po nieustraszonej postaci Jasona Goulda. Jego rodzice zaakceptowali jego seksualność jako wesoły i wspierali go w przechylaniu kariery.

Wartość netto Jasona Goulda

Amerykański aktor i reżyser Jason zgromadził szacunkową wartość netto w wysokości 15 milionów dolarów. Będąc bardzo utalentowaną i oddaną osobowością Hollywood, zarabia ogromne zarobki w branży hollywoodzkiej.

Ciekawe: Mario Selman Wiek, Wzrost, Siostra, Dziewczyna, Randki, Kontakt

Kariera zawodowa Jasona w aktorstwie rozpoczęła się w romantycznym filmie z 1989 r. „Powiedz cokolwiek” i filmie z 1991 r. „Książę przypływów”. Jego matka Barbara była również twórcą filmu i również go zaczęła. Jason zadebiutował w teatrze w 1997 roku sztuką teatralną West End „Zmierzch złota”, która została wyemitowana w Arts Theatre. Napisał i wyprodukował na wylot, który jest krótkim filmem w 1997 roku. Wydał także „EPki: Jason Gould i Morning Prayer” i wydał album zatytułowany Niebezpieczny człowiek w 2017 roku.

Rola Jasona Goulda jako Bernarda Woodruffa w Księciu Przypływów (fot. Alarmy.com)

Po roku 2002 Jason miał przerwę w filmach i programach TC i odważył się śpiewać. Wydał nawet EPki: Jason Gould i Morning Prayer. W 2012 roku wraz ze swoją mamą wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej i Kanadzie. Odbył także trasę po Europie w 2013 roku. Niedawno Jason koncentruje się na swojej karierze muzycznej.

Nie chcesz przegapić: Jordan Gavaris Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad i Wartość netto

Otwarcie wesoły Jason jest teraz żonaty?

Jason Gould jest otwarcie gejem. Na początku 1988 roku, w wieku 21 lat, opowiedział rodzicom, że jest gejem. Po objawieniu otrzymał wsparcie od członków rodziny. Później w 1991 roku Jason z dumą potwierdził swoją seksualność w wywiadzie dla Adwokat. Aktor Księcia Przypływów ujawnił, że jego rodzice z dumą akceptowali syna bez względu na to, kim jest. Matka Jasona powiedziała, że ​​jest dumna ze swojego syna, który jest bystry, miły, wrażliwy, troskliwy i bardzo sumienny jako osoba. Ponadto przelała swoją wspaniałość, że Jason powiedział, że nie może prosić Jasona o więcej, ponieważ już ją przytłoczył. Powiedziała:

Nigdy nie chciałabym, żeby mój syn był kimś innym niż tym, kim jest. On jest . Jest bardzo utalentowanym aktorem i filmowcem. Czego więcej może chcieć rodzic od swojego dziecka? Zostałem naprawdę pobłogosławiony. Większość rodziców uważa, że ​​ich dziecko jest szczególnie wyjątkowe, a ja nie jestem inny. Mam cudownego syna. Moim jedynym życzeniem dla mojego syna, Jasona, jest to, aby nadal doświadczał bogatego życia miłości, szczęścia, radości i spełnienia, zarówno twórczo, jak i osobiście.

Jason Gould zdecydowanie jest szczęściarzem, że ma tak wspaniałą mamę i tatę. Wygląda jednak na to, że nie znalazł jeszcze pasującego chłopaka w swoim życiu. Gwiazda Listen To Me pozostała mamą o swoim kwitnącym romansie z potencjalnym partnerem. Chociaż Jason lubi trzymać swój romans przywiązany do serca, to rzeczywiście jest facetem, który pragnie mieć dzieci i powiększać rodzinę. Rozmawiając z New York Daily News w 2000 roku, Jason powiedział, że jego marzeniem jest podarowanie wnuków wspierającym go rodzicom, a zwłaszcza mamie, która uwielbia mieć wnuka.

Od 2018 roku 51-letni piosenkarz, Jason, jest podobno singlem i jeszcze się nie ożenił.

Ucz się więcej: Jazmin Lang Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rodzice

Wiki i biografia Jasona Goulda

Jason Gould urodził się 29 ten Grudzień 1966 w Nowym Jorku, USA. Znana również w USA osobowość jego rodziców, Elliott i Barbra Gould. Dorastał w Hollywood w Kalifornii, więc posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do żydowskiego pochodzenia. Jason jest wyższy, ma ponad 5 stóp i 7 cali wzrostu i ma średnią wagę około 55 kg. Ma smukłe i atrakcyjne ciało, jak na wiki.

Zalecane