blog

Jason Hoppy Wiki, żona, rozwód, dziewczyna, randki, aresztowany, wartość netto

Postawa i pewność siebie są niezbędnymi cechami, które muszą sprowadzić gwiazdę w siebie, ale w odpowiednim zakresie. Jason Hoppy jest pobłogosławiony obydwoma, ale niestety nie na zakresie i może za to zobaczyć siebie za kratkami. Odnoszący sukcesy pośrednik w obrocie nieruchomościami i były przedstawiciel handlowy farmaceutyków nie mogą winić nikogo oprócz siebie za swój upadek.

  Jason Hoppy Wiki, żona, rozwód, dziewczyna, randki, aresztowany, wartość netto

Ile jest wart netto Jasona?

Były przedstawiciel handlowy w branży farmaceutycznej. jechał wysoko jako agent nieruchomości. Mając ogromne zarobki z jego firmy zajmującej się nieruchomościami, udało mu się kupić piękny dom za 5 milionów dolarów w Nowym Jorku z Bethenny Frankel, za co rozwiedziona para musiała się pocić z powodu ugody finansowej.

Jego udana kariera jako przedstawiciela handlowego i agenta nieruchomości pomogła mu zgromadzić majątek netto w wysokości 5 milionów dolarów.

Przeczytaj także: Bruce Buffer Wynagrodzenie, wartość netto, brat, wesoły, wzrost

Co teraz robi Jason Hoppy?

Absolwent Uniwersytetu Scranton pracował jako przedstawiciel handlowy w branży farmaceutycznej. Jego najwyższy czas w karierze był związany z gwiazdą Real Housewife of New York, Bethenny Frankel. Ale teraz jego kariera wydaje się skręcać na południe i żyć w zemście.

Następnie Jason został licencjonowanym agentem nieruchomości w Nowym Jorku, korzystając z zasobów ze swojej wczesnej kariery jako przedstawiciel handlowy. w Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku, gwiazdy tak jak Kristen Taekman oraz Alex McCord wystąpił w serialu.

Czy Jason został aresztowany za prześladowanie i nękanie?

Związek Jasona i Bethenny zakończył się tak okropnie, jak tylko można sobie wyobrazić. Dynamiczna Bethenny nigdy by nie pomyślała, że ​​postawa i pewność siebie, które początkowo wywarły na niej wrażenie, mogą potencjalnie zniszczyć jej spokój. Wyselekcjonowany mężczyzna poślubił ówczesną dziewczynę Bethenny w 2010 roku po 11 miesiącach randek.

Nie przegap: Eddie Huang Żonaty, żona, narzeczony, dziewczyna, wartość netto, rodzina

Jason teraz pokazuje swój gniew na Twitterze!!

Cóż, jeden raz nigdy nie wystarczy, prawda? Jason został oskarżony o kolejne prześladowanie w czwartym stopniu i dodatkowe zarzuty w czerwcu. Choć agent nieruchomości zaprzeczył wszystkim zarzutom, jego los zostanie rozstrzygnięty 8 sierpnia.

Jason nie miał nic do roboty, tylko gotował się ze złości. Jeśli przejrzysz jego konto na Twitterze, wkrótce zdasz sobie sprawę, że wszystkie jego tweety nie dotyczą jego samego, ale zemsty i frustracji na jego byłej żonie. 6 stycznia napisał na Twitterze, że broni się przed wszystkimi jej kłamstwami. Były przedstawiciel handlowy w branży farmaceutycznej nie tylko podkopuje swoją byłą żonę, ale także w jej programie RHONY, mówiąc: „nie dałby 2 dolarów za nikogo z was. #RHONY”.

Pojawia się w sądzie w sprawie opieki nad córką!

Jason Hoppy i jego zrażona żona Bethenny Frankel pojawili się w sądzie w czwartek 16 sierpnia 2018 r.

Para, która nigdy nie nawiązała kontaktu wzrokowego w sądzie, walczyła o opiekę nad córką Bryn. Ówczesna żona Jasona prosiła o główną opiekę nad córką, ale Hoppy twierdził, że ma wspólną opiekę.

Z drugiej strony Jason wyraził swoje zaniepokojenie przyczyną śmierci chłopaka Bethenny, Dennisa Shieldsa. Według magazynu People, nieżyjący chłopak Bethenny spędzał czas z Bryn, gdy nie było jej w pobliżu. Po śmierci Dennisa Jason próbował oskarżyć Bethenny, że świadomie przekazała córkę mężczyźnie, który zażywał narkotyki.

Według źródła, gdyby Jason był w stanie pokazać wpływ Dennisa na swoją córkę, zdobyłby opiekę.

W marcu 2019 roku Jason i jego była żona Bethenny Frankel pojawili się na sali sądowej w Nowym Jorku na bitwę o opiekę nad ich ośmioletnią córką Brynn. Na dworze Bethenny towarzyszył jej chłopak Paul Bernon. Podczas bitwy o opiekę Bethenny odmówiła płaczu i oskarżyła Jasona o używanie FaceTime jako narzędzia do nękania jej.

Jeśli chodzi o opiekę nad Brynn, Bethenny stwierdziła, że ​​szuka czasu fizycznego i podejmowania ostatecznych decyzji. Wspomniała też, że jeśli ona i Jason nie mogą się w czymś uzgodnić, to jej decyzja będzie tą, z którą się pójdą”.

W 2017 roku sąd wydał Bethenny nakaz ochrony przed Jasonem, który podsumował jego dramatyczny efekt, jak na nią. Jason został aresztowany, gdy Bethenny złożyła skargę przeciwko niemu, ponieważ obawiał się jej życia. Jak informowaliśmy, wysłał wiele groźnych SMS-ów i e-maili, w których stwierdził, że Bethenny nie pozostawiła mu innego wyboru, jak tylko posunąć się do skrajności.

Dowiedz się więcej o prawdziwych gospodyniach z Nowego Jorku: Jill Zarin Wiki: mąż, córka, wartość netto, randki - wszystko, co musisz wiedzieć

Krótki życiorys

Jason Hoppy urodził się 10 września 1970 roku w Nowym Jorku jako syn Roberta Hoppy i Carol Hoppy. Jason Hoppy, który ma 48 lat, posiada obywatelstwo amerykańskie. Amerykanin o wzroście 6 stóp i 1 cal, po spędzeniu dużej ilości czasu na rozprawach sądowych, poświęca sporo czasu na siłownię, ma przyzwoitą sylwetkę.

Zalecane