blog

Jason Lewis Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Wartość netto, Tatuaż

Kiedy aktor jest singlem i gra wyjątkową gejowską rolę na ekranie, publiczność nie może powstrzymać się od zadawania pytań na temat jego orientacji seksualnej. Podobnie jest w przypadku Jasona Lewisa, którego namiętny gejowski pocałunek w „Brothers and Sisters” sprawił, że wszyscy byli zdezorientowani co do jego rzeczywistej seksualności. Jason Lewis jest amerykańskim aktorem i modelem, który zna swój występ w filmie „Seks w wielkim mieście” z 2008 roku i jego sequelu z 2010 roku.

  Jason Lewis Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Wartość netto, Tatuaż

Znany z roli geja, Jason miał serię dziewczyn!!

Jason Lewis jest często uważany za geja z powodu namiętnego pocałunku, który podzielił z Matthew Rhysem w „Brothers and Sisters”. Jest także zwolennikiem społeczności LGBT i wziął udział w 19. GLAAD Media Awards w 2008 roku. Ale po przejrzeniu jego historii związku możemy zapewnić, że aktor nie należy do preferencji gejów.

Przeczytaj także: Czy wygrana żona Chang, wartość netto, religia, edukacja

Aktor został znaleziony umawiający się z Satsuki Mitchell, amerykańską aktorką w 2012 roku. Jason i jego rzekoma dziewczyna często byli widywani razem na imprezach i okazjach w tym czasie, ale przestają pojawiać się razem później.

Co więcej, Jason był wcześniej w związku z Jessicą Szohr około 2008 roku i przez rok był zaręczony z Maxine Bahns. Gwiazda spotykała się również z Teri Hatcher (2008), Michelle Trachtenberg (2007), Rosario Dawson (2004-2006) i Monetem Mazurem (2004). Chociaż dzielił związek z tymi wspaniałymi paniami, nie ożenił się z żadną z nich i uczynił swoją żonę.

Z kim teraz spotyka się Jason?

Aktor Seksu w wielkim mieście, Jason Lewis, cieszy się błogim związkiem. Oficjalnie spotyka się z reżyserem Pretty Things, Liz Goldwyn. W styczniu 2019 roku Jason pojechał na wycieczkę do Tajlandii ze swoją dziewczyną Liz, a para w pełni rozkoszowała się wycieczką na safari.

Zobacz: Natalia Cooper Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, W Ciąży, Dziecko

Jason, który był zapalonym fanem odkrywania przyrody, odwiedził górzystą północną Tajlandię w Chiang Mai ze swoją ukochaną Liz. Ciesząc się wakacjami, spacerując ramię w ramię ze słoniami, aktor był przekonany, że Liz jest jego sercem. Spędzając romantyczny moment ze swoją dziewczyną, zadeklarował nawet, że jego marzenie się spełniło.

W grudniu 2018 r. gołąbki zostały zauważone w Goc Ha Noi-Little Hanoi Egg Coffee w Wietnamie. Jason i absolwentka Szkoły Sztuk Wizualnych Lisa przybyli do kawiarni w poszukiwaniu kawy jajecznej, tradycyjnego wietnamskiego napoju, który jest aranżowany z kawą robusta, żółtkami jaj, cukrem i skondensowanym mlekiem.

On i wnuczka potentata filmowego Samuela Goldwyna, Liz są razem od listopada 2017 roku. Para pracuje jako wolontariusz w organizacji Best Buddies. Fundacja non-profit pomaga w rozwoju przywództwa, przyjaciół i pracy dla osób z niepełnosprawnością rozwojową i intelektualną.

Ile jest wart Jasona?

Niezwykły aktor, Jason Lewis, podobno cieszył się wspaniałą wartością netto 4 milionów dolarów. Lewis zarobił ogromną fortunę na swoich doskonałych pracach w filmach, takich jak „Sex and the City” i „If There Be Thrones”. Jego zarobki z innych seriali telewizyjnych, filmów, sesji zdjęciowych, prac modelarskich i wybiegów przyczyniły się do zwiększenia jego wartości netto.

Dowiedz się więcej: Rob Brydon poślubił drugą żonę pomimo rodziny trojga dzieci, dlaczego?

Jason Lewis rozpoczął karierę aktorską od serialu telewizyjnego „High Sierra Search and Rescue” jako Flynn Norstedt w 1995 roku. Następnie aktor zagrał znaczące role w wielu serialach telewizyjnych, w tym „Beverly Hills, 90210”, „Dowody” House”, „CSI: Crime Scene Investigation”, „Jak poznałem twoją matkę” i „Nasiona wczoraj”.

Poza tym jego kariera nabrała nowego charakteru po tym, jak w 2008 roku wystąpił w filmie „Seks w wielkim mieście 2” jako Smith Jerrod. Zagrał w kilku przebojowych filmach, w tym „Kurtka”, „Poddasze”, „Hołd”. ”, „Dzikie szaleństwo” i „Half Magic”.

Jego krótki życiorys

Jason Lewis urodził się 25 czerwca 1971 roku w Newport Beach w Kalifornii. Jest synem Gregory'ego Lewisa, sędziego i Nancy Lewis, pielęgniarki i ma troje rodzeństwa, Nicole, Katie i Seana. Aktor uczęszczał do liceum Los Alamitos w Los Angeles i Uniwersytetu Stanowego w San Diego. Pomimo swojego męskiego wyglądu, do tej pory nie obnosił się z tatuażem. Jason jest wysoki na 6 stóp i 2 cale.

Zalecane