blog

Jason Mantzoukas Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Amerykański aktor komediowy Jason jest powszechnie znany z zabawnych ról w swoich filmach. Człowiek, który łączy w sobie umiejętności, pikantny humor i komediowy styl, wyrobił sobie w Hollywood sporą sławę, że ludzie uwielbiają cieszyć się jego pracami na ekranie. Zachwycił publiczność swoją rolą „Nuklearnego” Nadala w satyrycznej czarnej komedii politycznej Dyktator w 2012 roku. Cóż, stał się powszechnie znany w komedii, ale przed swoją sławą był perkusistą w zespole.

 Jason Mantzoukas Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Ile jest warte netto Jasona?

Jason zgromadził w swojej karierze wartość netto w wysokości 500 tysięcy dolarów. Przywoływał swoje bogactwo poprzez występy w filmach takich jak Nienawidzę walentynek, dyktatora, spania z innymi ludźmi. Miał też gościnne występy w programach telewizyjnych Oświecona, Nowoczesna Rodzina, Brooklyn Dziewięć-Dziewięć i wiele więcej.

Od 2018 r. Jason wylądował w amerykańskim filmie komedii o podróżach Długa, głupia droga przedstawiający postać Richarda. Pracuje też nad amerykańskim serialem animowanym dla dorosłych Duże usta.

W latach licealnych był perkusistą w zespole o nazwie Slygoul . Ale później rozpoczął karierę komediową, gdy dołączył Jason Middlebury College . W 1998 roku Jason przeniósł się do Nowego Jorku i zaczął regularnie występować w komedii w Pionowy Teatr Brygady Obywatelskiej. Jego występy komediowe pomogły mu w zdobyciu wielu filmów i programów telewizyjnych.

Rzuć okiem na życie osobiste Jasona

Cóż, gest komików zawsze jest trudny do ustalenia, do czego próbują się przyznać. Niektórzy oddają swoje życie osobiste przez swój komediowy epizod, a niektórzy trzymają je w środku. W przypadku Jasona, gdy chodzi o jego życie intymne, informacje o swojej możliwej dziewczynie zatrzymał dla siebie.

Chociaż Jason zawsze milczał w kwestii swojego życia miłosnego, w jednym z wywiadów w 2009 roku Connie Britton zasugerowała, że ​​ma związek z Jasonem. Kiedy zapytano Connie o najlepszą rzecz, jaka wydarzyła się odkąd skończyła 40 lat, powiedziała: redbookmag.com ,

Nie wiem.... Mam w życiu wspaniałego człowieka — jest pisarzem komedii [Jason Mantzoukas], ale chyba nie powinienem mówić o wiele więcej! — ale to jest niesamowite. I stało się to po tym, jak skończyłem 40 lat.

Cóż, nie ujawniła zbyt wiele o ich związku, ale wygląda na to, że para prawdopodobnie się ze sobą spotyka. Tak więc stan cywilny Jasona wciąż pozostaje tajemnicą. Przedstawił jednak wiele ról w filmach, od żonatego mężczyzny po geja.

Zagrał żonatego mężczyznę u boku Andrei Savage w Spanie z innymi ludźmi w 2015 roku, gdy wcielił się w rolę Xandera. W filmie reprezentował też geja kochanie mamo . Ale Jason nie ujawnił się otwarcie jako wesoły.

Jason Mantzoukas zagrał gejowską rolę w filmie Baby Mama (Źródło: ew.com)

Krótki życiorys

Urodzony 18 grudnia 1972 r. Jason Mantzoukas był wychowywany przez rodziców Williama Mantzoukasa i Cynthię Mantzoukas w Nahant, Massachusetts, USA. Jego rodzice są pochodzenia greckiego, więc należy do greckiego pochodzenia. Jason stoi na wysokości 1,78 m (5'10''). Po ukończeniu studiów z College w Middlebury, rozpoczął studia muzykologiczne jako Watson Fellow.

Zalecane