blog

Javi Marroquin Wiki, Wiek, Urodziny, Dziewczyna, Bio, Pochodzenie

Czasami ludzie pojawiają się w centrum uwagi z niewłaściwego powodu. Javi Marroquin to gwiazda rzeczywistości, która zwróciła uwagę ludzi na swój występ w serialu Teen Mom 2 wraz ze swoją żoną Kailyn Lowry. Po koncercie stał się celebrytą, który ma masowo obserwujących zarówno na Instagramie, jak i Twitterze. Wiele osób wspomniało o nim na Twitterze w ostatnich dniach po tym, jak jego była żona zaszła w ciążę.

  Javi Marroquin Wiki, Wiek, Urodziny, Dziewczyna, Bio, Pochodzenie

Czasami ludzie pojawiają się w centrum uwagi z niewłaściwego powodu. Javi Marroquin to gwiazda rzeczywistości, która zwróciła uwagę ludzi na swój występ w serialu Teen Mom 2 wraz ze swoją żoną Kailyn Lowry. Po koncercie stał się celebrytą, który ma masowo obserwujących zarówno na Instagramie, jak i Twitterze. Wiele osób wspomniało o nim na Twitterze w ostatnich dniach po tym, jak jego była żona zaszła w ciążę.

Kariera i postęp

Gwiazda reality show i były mąż Kailyn Lowry byli w wiadomościach z wielu powodów w ciągu ostatnich kilku dni. Jego jedyną niezwykłą i znaną pracą wydaje się być udział w programie Teen Mom 2. Niedawno podpisał kontrakt z wydawcą, aby opowiedzieć historię o wszystkim, co robi w serialu i jego rozstaniu z Kailyn.

Zobacz: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Jaka jest wartość netto Javi Marroquina?

Młody chłopak o dynamicznej osobowości w krótkim czasie osiągnął wiele. Musi zarobić odpowiednią kwotę na serialu i książce, do której napisania przygotowuje się. Ma ponad miliony obserwujących na swojej stronie na Instagramie i Twitterze, który przyczynia się do jego dochodów i wartości netto.

Co spowodowało zerwanie pary?

Javi pojawił się w reality show Teen Mom 2 razem z Kailyn Lowry jako jego żona. Po tym, jak nieustannie obwiniali się nawzajem o wzajemne oszukiwanie, para rozstała się w maju 2016 roku. Wydawało się, że spór trwał nawet po rozłamie po obu stronach.

Wiele osób wspomniało o nim na Twitterze w ostatnich dniach po tym, jak jego była żona zaszła w ciążę, nie podobało mu się to. Wyraził również szok i złość z powodu jej ciąży, ponieważ w przeszłości poroniła i ma już dwoje dzieci. Tatusiem dziecka był Chris Chaplin. Ma syna, Lincolna w wieku pięciu lat z małżeństwa z gwiazdą reality show.

Przeczytaj także: Aaron Baddeley Wiki, Bio, Żonaty, Żona lub Dziewczyna

Javi miał krótkotrwały związek z dziewczyną Cassie Bucką. Zanim fani zwrócili uwagę na jego podobieństwa do Madison Channing Walls, zaczął się z nią spotykać i spędzał razem czas w Filadelfii w połowie marca. Dzieląc się podobnymi sytuacjami, wydawali się być świetną parą, ale para podzieliła się wiadomością o ich rozstaniu na początku kwietnia tego roku. Jako przyczynę zerwania podali odległość i brak czasu dla siebie nawzajem.

Po kilku dniach rozstania z Madison, pogłoski o tym, że spotykał się z siostrą swojej nowej partnerki, Briany DeJesus, zaczęły krążyć, gdy imprezował z nią w LA.

Ale sprawy stały się kontrowersyjne, kiedy potwierdził swój związek z Nastoletnia mama 2 gwiazda Briana DeJesus. Javi wspomniał, że przez jakiś czas byli przyjaciółmi i nie spieszy nam się, by nawiązać kontakt. Jednak dążyli do pełnoprawnego związku, a nawet twierdzili, że opiekował się córką Briany.

Później w 2018 roku duet się rozstał, a Briana oskarżyła, że ​​Javi próbował manipulować nią w sytuacji, w której nie chciała być. Zmusił ją również do robienia wielu rzeczy; od namawiania jej do przeprowadzki do Delaware po doradzenie jej, aby nie publikowała w mediach społecznościowych informacji o jej zbliżającej się operacji plastycznej.

Dowiedz się więcej: Adam Lind Wiki: Wiek, żona, dziewczyna, wartość netto

Dzieli dziecko z Lauren

26-letnia gwiazda reality show zostaje pobłogosławiona kolejnym dzieckiem ze swoją dziewczyną, Lauren Marroquin, 15 października 2018 roku. Dowiedzieli się, że spodziewają się nowego dziecka na seks-imprezie w lipcu tego roku, a po czterech miesiącach para powitała swojego uroczego chłopca. Javi stwierdził, że był podekscytowany tą wiadomością, ale także był zdenerwowany, ponieważ nie mógł uwierzyć, że coś się dzieje.

Javi Marroquin ze swoją ciężarną dziewczyną Lauren w 2018 roku (zdjęcie: Instagram Javi)

Javi był w Party City, gdy przygotowywał się do urodzin swojego pierwszego syna, Lincolna, który 16 listopada kończy pięć lat. Gdy tylko wiadomość dotarła do jego uszu, po raz pierwszy odwiedził nowo narodzonego syna i poszedł złożyć Lincolnowi życzenia urodzinowe. Ponadto dodał, że piąte urodziny jego pierwszego syna z Lowry i narodziny jego nowego syna nie były dobrym pomysłem, aby zrobić to tego samego dnia.

Javi potwierdził nawet w marcu 2019 roku, że myśli o rozszerzeniu rodziny. Podczas rozmowy z OK! Magazyn potwierdził, że jest gotowy na ich kolejne dziecko i wszystko, czego potrzebował, to aprobata Lauren.

Zaręczony; Czy oszukał Lauren?

Dwugwiazdkowy Teen Mom, Javi Marroquin, zaręczył się ze swoją dziewczyną Lauren Comeau. Lauren powiedziała „tak” na propozycję Javi w dniu 17 czerwca 2019 r. Javi nie mógł nalegać na dzielenie się szczęśliwymi wiadomościami ze swoimi fanami i publicznością. W ten sposób zabrał się na Instagram i ujawnił, że zgodziła się jeździć z nim przez każdy zakamarek jego życia.

Lauren również opublikowała to samo zdjęcie na swoim Instagramie i dodała do niego podpis ' Idealny' na niespodziankę Javi'ego. Ona napisała;

„Poznajcie mojego przystojniaka narzeczonego! ???? 17/06/19 idealny dzień, z idealną propozycją.”

Pomimo ich rosnącego życia miłosnego, Javi rzekomo zdradził ją z inną kobietą. Według źródeł prowadził niewierność, podczas gdy Lauren spała na górze ze swoim małym synkiem w ich domu.

Później Javi przeprosił Lauren długim postem online. Ponadto Lauren zadzwoniła na policję, twierdząc, że Nastoletnia mama 2 gwiazda była jej niewierna. Zgodnie z doniesieniami, Javi urządził przyjęcie ze swoimi przyjaciółmi i członkami siłowni w swoim domu, gdzie Lauren znalazła go i inną kobietę nago. Jednak tożsamość damy była utrzymywana w tajemnicy.

Po incydencie między parą wybuchła bójka i wezwano policję. Ponadto para przestała się obserwować w mediach społecznościowych, a Lauren usunęła zawartość Nastoletnia mama 2 gwiazda ze swojego konta na Instagramie.

Po miesiącach pracy nad mentoringiem ich związku, Javi i Lauren podobno znów są razem. Według źródeł Lauren wróciła do Delaware, gdzie wraz z Javim mają wspólny dom. Obecnie para pracuje nad powrotem do swojego związku.

Krótki życiorys

Javi Marroquin, który obecnie ma 26 lat, urodził się w 1992 roku w Delaware w Stanach Zjednoczonych i obchodzi swoje urodziny 11 grudnia. Rodzina Marroquin wywodzi się z Włoch. Dlatego gwiazda reality show i celebrytka na Instagramie należą do włoskiego pochodzenia etnicznego i narodowości amerykańskiej. Przystojny i czarujący młodzieniec ma równie fantastyczną sylwetkę i wymiary przy odpowiednim wzroście.

Zalecane