blog

Jay Ellis Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Amerykański aktor Jay Ellis po roku ma zaintrygować publiczność swoimi umiejętnościami aktorskimi w nowym wydawnictwie „Insecure”. Jednak nigdy nie brakowało mu przez cały czas pozostawania w czołówkach ze swoimi sprawami zawodowymi i prywatnymi. Wcześniej trafił na pierwsze strony gazet ze względu na swój związek z serbską modelką Niną Senicar. Aktor, filantrop i przedsiębiorca słynie z występów w „Grace and Frankie” oraz „Grey’s Anatomy”.

  Jay Ellis Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Kariera i postęp:

Jay Ellis przeniósł się do Los Angeles, aby kontynuować karierę w branży aktorskiej. Zadebiutował w telewizji w serialu BET „THE GAME”, który trwa do 147 odcinków. Sława wykorzystał swoje umiejętności aktorskie w kilku uznanych serialach telewizyjnych, takich jak „Grace and Frankie”, „Masters of Sex”, „How I Met Your Mother”, „NCIS” i „Grey’s Anatomy”. Poza tym współpracował z renomowaną organizacją badawczą ds. HIV/AIDS, amfAR, aby wesprzeć eliminację eskalacji przypadków HIV w czarnej społeczności.

Zobacz: Daniel Radcliffe Dziewczyna, wesoły, Żonaty

Podekscytowany jego serialem HBO Highly Anticipated HBO „Niepewne”:

Jay Ellis powrócił na ekrany telewizyjne ze swoim długo oczekiwanym serialem HBO „Niepewny”, który był emitowany od 23 lipca 2017 r. Aktor stał się częścią serialu telewizyjnego jako Lawrence Walker od pierwszego sezonu, który został wyemitowany 9 października 2016 r.

Ile jest warte netto Jaya?

Jay Ellis podobno zdobył ogromną wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów. Aktor zebrał tak znakomitą sumę ze swoich przedsięwzięć w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Jego zarobki z prac modelarskich, sesji zdjęciowych i reklam również przyczyniły się do zwiększenia jego całkowitych dochodów.

Nie chciałbyś przegapić: Nick Merico Wiki, dziewczyna, rodzina, wartość netto

Cieszenie się pięknym związkiem z dziewczyną pośród różnic:

Przystojny aktor, Jay Ellis, spotyka się z serbską modelką Niną Senicar od 2015 roku. Jay i jego dziewczyna są dość otwarci na temat związku i nie tęsknią za obnoszeniem się ze swoją miłością na czerwonych dywanach i przy innych okazjach. Jego dziewczyna jest sportowcem, modelką i aktorką znaną z Tiscali, Wyspa Słynnych oraz Napoletanie (2011). Zaczęła grać w swoim licealnym klubie teatralnym, gdy miała zaledwie 14 lat. W 2001 roku osiągnęła swoją pozycję jako mistrzyni kraju w skokach przez przeszkody.

Para jest niezmiernie szczęśliwa, że ​​ma się nawzajem w życiu, ale często napotykają niepokojące pytania dotyczące ich różnic rasowych.

Po prawie czterech latach randek, ptaki miłości w końcu zdecydowały się na kolejny krok w swoim życiu miłosnym. Para niedawno się zaręczyła, wiadomość o ich zaręczynach została ujawniona w serbskim magazynie fabularnym w lipcu 2019 roku.

Poza tym para ujawniła również kolejną szczęśliwą wiadomość dotyczącą ciąży Niny. Ogłosili, że spodziewają się dziecka, a Nina była już w czwartym miesiącu ciąży. Jak potwierdzono, Jay i jego ukochana zostaną pobłogosławieni dzieckiem jesienią.

Z drugiej strony para ustaliła już miejsce ślubu, który odbędzie się we Włoszech, choć dokładna data nie została jeszcze zbadana. Jednak dopiero się okaże, czy dziecko szczęśliwej pary może, czy nie, uczestniczyć w ich wielkim dniu.

Przed Niną był w związku z Brittany Daniel w 2014 roku. Jego związek z tymi wspaniałymi kobietami dowodzi, że nie jest gejem. Powaga pary sugeruje, że fani mogą spodziewać się, że wkrótce wezmą ślub i będą cieszyć się związkiem mąż-żona.

Nie przegap: Przeczytaj Sonny Gay, Girlfriend, Height, Wiki

Krótka biografia Jaya:

Według niektórych źródeł wiki, Jay Ellis urodził się 27 grudnia 1981 roku w Sumter w Południowej Karolinie. Spędził dużą część swoich dzieciństwa podróżując ze swoim wojskowym ojcem. Zdobył Summa Cum Laude na prestiżowym Uniwersytecie Concordia w Portland, gdzie był przewodniczącym samorządu studenckiego. Należy do afrykańskiego pochodzenia i cieszy się wzrostem 6 stóp i 2 cali.

Zalecane