blog

Jay Harris Wiki, żonaty, żona, wesoły, pochodzenie etniczne, ESPN, wynagrodzenie, wzrost

Stanie się ekspertem w dowolnej dziedzinie nie jest łatwą pracą. Musisz poświęcić całą swoją uwagę sektorowi i uczynić sprawy osobiste drugorzędną opcją. Weźmy na przykład Jaya Harrisa, który spędził ponad 25 lat w wiadomościach telewizyjnych i radiowych i zawsze stawiał na pierwszym miejscu swoją karierę niż sprawy osobiste. Jay Harris jest amerykańskim dziennikarzem, który pracuje dla ESPN od 2003 roku.

 Jay Harris Wiki, żonaty, żona, wesoły, pochodzenie etniczne, ESPN, wynagrodzenie, wzrost

Kariera i postęp:

Jay Harris wcześniej pracował jako prezenter wiadomości w telewizji WPGH w Pittsburghu w Pensylwanii. Pracował również jako prezenter porannych wiadomości radiowych dla WAMO-FM i kilku innych amerykańskich miejskich sieci radiowych, w tym WOWI-FM w Norfolk w stanie Wirginia. Wstąpił do ESPN w lutym 2003 roku i pracował jako kotwica w „SportsCenter”.

Co więcej, od 2016 r. komentator sportowy zaczął pełnić funkcję koordynatora nowego programu SportsCenter:AM o godzinie 7 rano. Jay zdobył kilka wyróżnień za swoje wysiłki w sektorze, takie jak Srebrny Medal Światowy na Festiwalach w Nowym Jorku, nagroda EXCEL od Hampton Roads Black Media Professionals oraz nagrodę Roberta L. Vanna od Pittsburgh Black Media Federation.

Ile jest wart Jaya?

Niezwykły komentator sportowy, Jay Harris, poświęcił kilka lat w dziennikarstwie. Był częścią kilku renomowanych sieci, w tym WPGH-TV, WAMO-FM i ESPN. Dziennikarz musiał zarobić pokaźną sumę za swoje starania z poprzednich prac i obecną pracę dla ESPN. Chociaż nie znosi zwierzeń, spekulujemy, że Jay cieszy się niesamowitą wartością netto w milionach.

Ma tajemnicze życie małżeńskie!

Według jego wiki, Jay Harris jest żonatym mężczyzną z dwójką dzieci. Jednak do tej pory komentator sportowy nie ujawnił nazwiska i innych szczegółów dotyczących swojej żony i dzieci. Media i publiczność są zdezorientowani, czy dziennikarz mieszka z rodziną, czy żyje samotnie, zanurzony w swojej pracy zawodowej. Jay wydaje się być bardziej skupiony na swoich obowiązkach zawodowych i nie chce, aby niepotrzebne światło reflektorów padło na jego życie osobiste.

Milczenie Jaya dotyczące związku małżeńskiego wzbudziło również podejrzenie, że mógł rozstać się z żoną i mieszka sam. Ale dziennikarz nie wyszedł i nie otworzył ust na plotki. Niektórzy widzowie spekulują również, że Jay najwyraźniej nie jest żonaty i jest gejem w przebraniu. Poza tym wielu fanów czeka, aż Jay ujawni swoje miejsce pobytu i status związku.

Jego krótka biografia:

Pochodzący z Afryki, Jay Harris urodził się 22 lutego 1965 r. w Norfolk w stanie Wirginia. Harris otrzymał tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji głosowej na Dominion University w 1987 roku. Później miał okazję zostać głównym mówcą podczas ceremonii setnej inauguracji Dominion w 2004 roku. Jay ma niesamowity wzrost, który podkreśla jego osobowość.

Zalecane