blog

Jay Hector Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice

Wezwanie prawdziwej pasji jest tak wielkie, że nawet jeśli próbuje się temu przeciwstawić, jakoś przyciąga do siebie. Jay Hector jest aktorem i modelem, który przed przejściem do branży rozrywkowej postanowił pracować jako bankier. Po rozpoczęciu działalności pojawił się w filmach takich jak Rapture, Big in the Game, The Dreamer i Everybody Wants Some. Gdyby nie działał, z pewnością byłby jednym z czołowych bankierów.

 Jay Hector Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice

Kariera i postęp:

W wieku 16 lat rozpoczął pracę w Goldman Sachs w Londynie. Jego ciężka praca i urok przykuły uwagę otaczających go ludzi, co doprowadziło do tego, że wiele wiodących światowych firm zaczęło go ścigać po zaledwie trzech latach pracy. Wśród firm znalazły się British Petroleum, JP Morgan Chase i London Metal Exchange.

Jego zamiłowanie do aktorstwa pociągnęło go jednak i wkrótce podpisał kontrakt z jedną z wiodących na świecie agencji te=alent, Elite Talent Management, która dostała jego małe role w brytyjskiej telewizji i reklamach. Po pracy w kraju spotykał się z kilkoma agencjami talentów w USA, a teraz jest Hollywood. Obecnie kręci film Przyciąganie.

Czy Jay ma dziewczynę?

Niesamowicie dobry wygląd uczynił go również modelem. Genialne zdolności aktorskie towarzyszą jego uroczej osobowości, która sprawia, że ​​kobiety nie mogą się mu oprzeć. Jednak do początku tego roku był człowiekiem wziętym i podobno poza rynkiem.

W listopadzie 2015 roku pojawiła się wiadomość, że zaczął spotykać się z telewizją reality i gwiazdą, Amy Childs. Ten sam raport ujawnił również, że powitał ją już w swoim domu i mieszkał razem. Kilka dni po tym, jak zostali zauważeni razem, jego dziewczyna podzieliła się kilkoma ich ujęciami i trzymała się nawzajem. Spotykali się wtedy od kilku tygodni.

Związek był jednak krótkotrwały i wkrótce wróciła do swojego byłego chłopaka. Później zaczął randki zwycięzca konkursu piękności, Miss USA 2015 Olivia Jordan. Od tamtej pory są razem. Jego konto na Instagramie, które ma ponad 25 tys. obserwujących, zawiera zdjęcia pary. Nie ma żadnych incydentów ani doniesień, które mogłyby powiązać go z byciem gejem.

Krótki życiorys:

Jay Hector, który obecnie ma 30 lat, urodził się w 1986 roku i ma urodziny 23 grudnia. Urodził się w Londynie w Anglii dla białych rodziców.

Zgodnie z wiki ma jednego starszego brata i młodszą siostrę. Brytyjski obywatel należy do rasy białej. Młody i przystojny przystojniak ma 6 stóp i 2 cale wzrostu i świetnie spisuje się zarówno w modelingu, jak i aktorstwie.

Zalecane