blog

Jay Hunt Wiki: Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, BBC, Kanał 4, Wynagrodzenie

Kiedy takie duże firmy jak Apple walczą o Twoje usługi, musisz wiedzieć, że jesteś wyjątkowy. Jay Hunt to była osobowość medialna, która przez długi czas była związana zarówno z siecią, BBC, jak i Channel 4, ale teraz pełni funkcję dyrektora kreatywnego w rodzinie Apple. To doświadczenie i wiedza, które zdobywała w trakcie swojej kariery, uczyniły kobietę godną tej pozycji.

 Jay Hunt Wiki: Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, BBC, Kanał 4, Wynagrodzenie , Ian Katz zostaje nowym dyrektorem programów brytyjskiego nadawcy.

Popularny program „The Great British Bake Off”, który jest emitowany w poniższej sieci, jest najczęściej oglądanym programem w całej Wielkiej Brytanii. Wystawa była uwielbiana przez codzienną publiczność, ponieważ stała się programem, który zdobył najwięcej ocen TRP niż jakikolwiek inny program telewizyjny.

Osobowość medialna miała nawet szczęście pracować na stanowisku kontrolera w szeroko oglądanej sieci BBC. Hunt przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, gdy miała piętnaście lat i w 2008 roku dostała możliwość pracy z BBC. Była członkiem starszego zespołu zarządzającego w sieci z wizją członków zespołu, aby ustalić prowizję i portfolio dla telewizji i multiplatformy usługi.

Ile zarabia Jay Hunt w skali płac?

Wynagrodzenie i premia motywacyjna mogą być również powodem dołączenia Hunta do zespołu Apple. Choć wydaje się, że nie jest zainteresowana dzieleniem się wielkością kontraktu i zarobkami, jej pensja nie może być niższa niż milion dolarów rocznie.

Szczęśliwa żona z mężem Ianem Blanfordem czy konflikt zawodowy?

Hunt cieszy się swoją osobistą przestrzenią, gdy jest ze swoim obecnym mężem, Ianem Blanfordem. Uczynili swój związek oficjalnym, kiedy postanowili wziąć ślub w czerwcu 2005.

konflikt i zainteresowanie stanowiskiem zajmowanym przez męża w firmie, w której występowała,

„Mój mąż dał mi jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie to wiązało się z żadnym aktywnym udziałem w biznesie ani podnoszeniem dochodów i była to rola pasywna”.

Ona dodała:

„Powiedziałem BBC i mojemu bezpośredniemu przełożonemu. Nie było konfliktu interesów i tyle. Ironią jest to, że nie będę już dłużej sekretarzem firmy, ponieważ małe firmy nie potrzebują już sekretarza firmy z powodu nowych przepisów w zeszłym roku ”.

Poprzednie życie małżeńskie Jaya:

Zanim związała się z Ianem Blanfordem i jego rodziną, była już żonaty kobieta będąca w związku z personelem BBC, Garym Rogersem.

Chociaż para nie wypowiedziała ani słowa o swoim rozstaniu, powody są nadal sceptyczne wobec opinii publicznej. Ostateczna procedura rozwodowa z sporami prawnymi zakończonymi między pierwszymi w 2004 roku.

Jej związek z Garym Rogersem znalazł się w centrum uwagi, gdy pojawiły się doniesienia, że ​​BBC zapłaciła firmie Rogera nieujawnioną opłatę w 2006 r. za założenie usługi BBC w języku arabskim.

Jego rodzina:

Urodziła się dla ojca Johna Leigh Hunta, który pracuje jako profesor w London Business School. W swojej rodzinie ma siostrę o imieniu Kristina Murrin, która była prezenterką BBC.

Krótki życiorys i Wiki:

Jay Hunt z imieniem Jacqueline Leigh Hunt urodziła się 20 stycznia 1967 roku, co daje jej 51 lat. Jest rodowitą Australijką wychowaną przez rodziców w Sydney w Nowej Południowej Walii w Australii. Osobowość medialna ma dyplom z języka angielskiego w St Jon's College. Hunt ma przyzwoity wzrost i należy do rasy kaukaskiej

Zalecane