blog

Jay Paul Molinere Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wypadek, wartość netto

Jeśli chodzi o śledzenie aligatorów, nazwisko Jay Paul Molinere znajduje się na szczycie listy. Jest osobowością telewizji reality i najbardziej znanym z występu w serialu „Ludzie z bagien”, który ma premierę na History Channel. Był także dwukrotnym mistrzem boksu Złotych Rękawic, regionalnym mistrzem boksu i zawodnikiem MMA.

 Jay Paul Molinere Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wypadek, wartość netto

Kariera i postęp:

Mistrz boksu Molinere interesował się boksem od dziecka. Swoim zainteresowaniem zaczął uczyć się boksu w wieku sześciu lat, a jego ojciec był dla niego główną inspiracją. Jego wujek Elsie trenował go przez całą karierę bokserską.

Dodatkowo, wraz ze swoim ojcem RJ Molinere, brał udział w serialu History Channel „Swamp People” i jest również dobry przyjaciel z Jacobem Landry . W międzyczasie ogłosił, że wkrótce będzie kontynuował swoje dotychczasowe sukcesy jako znakomity zawodnik MMA.

Molinere i jego ojciec są nie tylko łowcami aligatorów, ale także najlepszymi przyjaciółmi. Stali się członkami United Houma Nation i przez całe życie polowali na aligatory. Jest także mistrzem siłowania się na rękę i mistrzem bokserskim Złotych Rękawic. Kiedyś miał wypadek na skuterze wodnym, ale został pobłogosławiony przez Boga, dlatego przeżył ten incydent.

Uważa się, że cieszy się przyzwoitą pensją. Opierając się na niektórych witrynach wiki, ma wartość netto liczoną w milionach dolarów.

Zawodnik MMA dzieli się dwójką dzieci ze swoją żoną:

Telewizyjna osobowość Molinere była w centrum uwagi mediów i widzów. Dzięki imponującej sylwetce i heroicznej umiejętności polowania na aligatory, obecna młodzież traktuje go jak ikonę.

Jest jedną ze słynnych twarzy na History Channel i pozostawił doskonały wizerunek wśród widzów. Dziewczyny szaleją na punkcie jego sylwetki i charakteru w telewizji, ale co z dziewczyną, z którą dzieli życie?

Słynny zawodnik MMA jest żonaty z Ashleigh. Piękna para jest razem od jakiegoś czasu i ma ze sobą kilkoro dzieci. Molinere i jego żona mają syna Jaydina i powiększyli swoją rodzinę, witając 29 lipca córkę A’niyah Nikole Molinere.

Łowca aligatorów jest bardzo blisko ojca i lubi spędzać czas z rodziną. Po drodze krążyły plotki na temat ich trzeciego dziecka, ale tego nie wiemy, ponieważ nic na ten temat nie ujawnił. W każdym razie ma pełną rodzinę i musi cieszyć się życiem ze swoimi kochającymi dziećmi.

Zobacz też: Troy Landry Wiki , Wiek, Żona, Dzieci , umierają , Rodzina , Wartość netto

Krótka biografia Jaya Paula Molinere'a:

Śmiały wojownik urodził się w Luizjanie w Stanach Zjednoczonych. Swoje urodziny obchodzi 20 sierpnia i urodził się w 1988 roku, co daje mu 28 lat. Obywatel amerykański należy do rasy białej i ma imponujący wzrost, który idealnie pasuje do jego pracy. Zawodowy wojownik urodził się dla swoich rodziców; RJ Molinere i Stacey Molinere.

Zalecane