blog

Jay Ryan Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Córka, Rodzina, Wartość netto

Jay Ryan jest najbardziej znany jako dowcipny detektyw Ben Wesley w kanadyjskim serialu Mary Kills People. Wspiął się po drabinie sukcesu, od bycia klaunem i zabawiania dzieci w weekendy, po udział w różnych udanych filmach i serialach telewizyjnych. Jego zwierzęcy strój w amerykańskim serialu telewizyjnym Piękna i Bestia pomógł mu również wzmocnić jego sławę i bezpieczeństwo finansowe. Gwiazda bicia serca CW, Jay, cieszy się błogim i romantycznym życiem ze swoim partnerem.

 Jay Ryan Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Córka, Rodzina, Wartość netto

Jak Jay zwiększa wartość netto?

Jay Ryan czerpie większość swojej wartości netto ze swojej kariery aktorskiej. Zaczął zarabiać, gdy w wieku 19 lat przeniósł się do Australii, by wcielić się w Jacka Scully'ego w australijskiej telenoweli Sąsiedzi, który rozpoczął nadawanie od 18 marca 1985 roku. Program jest najdłużej emitowanym serialem Network Ten z 34 sezonami i 7840 odcinkami. Jego wkład w serial przez ponad trzy dekady zapewnił mu ogromne bogactwo.

Jay dodaje fortuny poprzez kanadyjski dramat Mary zabija ludzi gdzie wciela się w postać detektywa. Serial zbiera dobre recenzje, a oceny również wydają się być na jego korzyść. Jego rola głównego bohatera Vincenta w serialu telewizyjnym CW z 2012 roku Piękna i Bestia pomógł mu wzmocnić jego zaplecze finansowe. Poza tym miał swoje role w: Go-Girls, Sea Patrol, Young Hercules , i wiele więcej.

Jay zagrał główną rolę w oryginalnym filmie Disney Channel w 2013 roku Chciałbyś, na podstawie powieści Jackie French Koller JEŚLI MAM JEDNO ŻYCZENIE . The super ogień gwiazda ma również kilka punktów końcowych w filmach krótkometrażowych, takich jak Przedrzeźniający Ptak, Krwawniki, oraz Lou, co pomogło mu przywołać swoją wartość netto.

Czy Jay jest żonaty? A co z jego córką?

Gwiazda CW, Jay, cieszy się błogim i romantycznym życiem ze swoją partnerką Dianna Fuemana. Lovebirds powitali swoją córkę Eve Bunyan w marcu 2013 r. W wywiadzie dla E!News w lipcu 2013 r. nowy tata żartobliwie powiedział, że zdał sobie sprawę, że nie będzie spał przez pięć lat. Dodał również, że cała jego rodzina z Nowej Zelandii przyjechała powitać dziecko.

Jay z żoną i córką na premierze Moany 12.12.2016 (fot.: Twitter)

Jay od dawna spotyka się ze swoją dziewczyną. Para jest daleko od centrum uwagi, jeśli chodzi o ich randkowe życie. Jej kanadyjscy rodzice przenieśli się do Nowej Zelandii, gdzie po raz pierwszy otworzyła oczy. Absolwentka Uniwersytetu w Auckland, Dianna pracowała ze swoim partnerem Jayem w filmie Packer z 2003 roku. Od tego czasu para mogła zacząć topić serca. Jednak para nie ujawniła jeszcze, że bierze ślub, ale cieszy się swoim towarzystwem jak mąż i żona.

Krótki życiorys

Jay Ryan urodził się w Aukland w Nowej Zelandii. Ma 1,85 m wzrostu i odpowiednią sylwetkę. Ma przydomek Bunners. Jay jest obywatelem Nowej Zelandii i należy do rasy białej. Ma siostrę w połowie Tonga.

Zalecane