blog

Jaymes Vaughan Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Romans, wesoły, Rodzice

To Halloween zakończyło się tym, że celebryci podzielili się swoimi interesującymi spojrzeniami w mediach społecznościowych, ale najbardziej ekscytujący post pochodzi od aktora Mean Girls, Jonathana Bennetta. Mówił głośno o swojej gejowskiej seksualności i związku z Jaymesem Vaughanem za pośrednictwem Instagrama i opublikował z nim kilka zdjęć. Jaymes Vaughan jest amerykańskim gospodarzem i producentem telewizyjnym „Celebrity Page TV”.

 Jaymes Vaughan Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Romans, wesoły, Rodzice
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • To Halloween zakończyło się tym, że celebryci podzielili się swoimi interesującymi spojrzeniami w mediach społecznościowych, ale najbardziej ekscytujący post pochodził od aktora „Wrednych dziewczyn”, Jonathana Bennetta. Mówił głośno o swojej gejowskiej seksualności i związku z Jaymesem Vaughanem za pośrednictwem Instagrama i opublikował z nim kilka zdjęć. Jaymes Vaughan jest amerykańskim gospodarzem i producentem telewizyjnym „Celebrity Page TV”.

  Otwarcie wesoły, Jaymes umawia się z Jonathanem Bennettem!

  Jaymes i jego chłopak byli przebrani za Mavericka i Goose z „Top Gun” w Halloween. I podczas udostępniania zdjęć tych samych stylizacji na Instagramie 2 listopada, napisał pod postem: „Ponieważ zapomnij opublikować w Halloween. I Love You.#mygoose@jaymesv i rozpalili internet swoim romansem.

  Jonathan udostępnił również inny post tego samego dnia, dziękując swojemu chłopakowi za pomoc w rozwoju i uczenie go, jak stać się dorosłym mężczyzną. Jonathan wydaje się być bezgranicznie zakochany w Jaymesie, ponieważ nie przestał publikować razem zdjęć. Przesłał zdjęcie ich ubranych w czarny garnitur ze słodkim napisem „Jestem najszczęśliwszy” zaledwie dzień wcześniej.

  Nie tylko Jonathan, ale także jego chłopak dzieli się przebłyskami swoich pięknych chwil w mediach społecznościowych. Jaymes nigdy nie wstydził się ujawnić swojego statusu związku, a w 2013 roku Jaymes powiedział w wywiadzie dla The Advocate, że jest w kimś całkowicie zakochany. Powiedział,

  Naprawdę wierzę, że każdy znajdzie się dla siebie i długo czekałem, aby móc to powiedzieć, ale jestem w 100% bez wątpienia zakochany w bajce. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwym facetem.

  Kim jest Jaymes Vaughan?

  Prowadzący i producent telewizyjny dla Celebrity Page TV, Jaymes Vaughan pojawił się w „The Talk” i „The Wendy Williams Show”. Zdobył pozycję wicemistrza w ostatnim sezonie „The Amazing Race”.

  Po programie rozpoczął kampanię „Zapomnij o raku teraz”, aby wesprzeć walkę ojca z rakiem, co było również powodem, dla którego wziął udział w programie. Został mianowany pierwszym Ambasadorem Białej Partii podczas corocznej pustynnej ekstrawagancji Jeffreya Sankera o nazwie „White Party Palms Springs”.

  Krótkie życiorys i rodzina:

  Jak podaje źródło wiki, Jaymes Vaughan obchodzi swoje urodziny 15 kwietnia. Pochodzi z Las Vegas w stanie Nevada, a obecnie ma 34 lata. Gwiazda, która określa się jako apodyktyczna, zaradna i apodyktyczna, lubi robić zakupy i zarabiać pieniądze. Poza informacją, że jego ojciec miał raka, nic o jego rodzicach nie trafiło do brukowców. Uprzednio tancerz Chippendale, Jaymes ma niesamowitą wysokość 6 stóp i 4 cale i należy do rasy białej.

  Zalecane