blog

Jayne Azzopardi Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Randka

Jeśli wiesz o australijskim sporcie i australijskich plotkach z wiadomości, to wiesz również o prezenterce wiadomości / prezenterce sportowej, jeśli nie wiesz o wiele więcej, rozmawiamy o australijskim prezenterce sportowej i prezenterce, to jest Jayne Azzopardi. Nazywa również piękną kotwicę Australijczyka, gdy urodziła się w Sydney w Australii 4 listopada 1983 roku dla swoich rodziców i dorastała z rodzeństwem i przyjaciółmi w Sydney.

 Jayne Azzopardi Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Randka

Jej rozwój kariery:

Jako dziennikarka medialna, dama cieszy się ogromnym nazwiskiem i sławą na całym świecie, ale przejdźmy do jej kariery i sukcesji zawodowej. Jayne weszła na pole medialne od swojego wcześniejszego życia uniwersyteckiego, ale ma ogromną pasję do prasy zgłaszanej od dzieciństwa. Jako reporterka pracowała również w Magazynie Uniwersyteckim, a także w niektórych lokalnych gazetach. Niedawno kobieta pracuje również w popularnym australijskim Channel Nine i 9News Network. Postanowiła również relacjonować wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w Rio i komentować niektóre mecze sportowe, podczas gdy jest bardziej znana ze swojego słodkiego głosu.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Jayne ma szacowaną wartość netto na około 300 tysięcy dolarów z jej ogromną pensją i niektórymi premiami. Nigdzie nie ujawniła swoich aktywów i nieruchomości. Jednak właśnie kupiła nowy samochód i nowe mieszkanie, które zamieściła na swoim koncie na Twitterze i na Instagramie. Azzopardi jest mniej aktywnych w pracach społecznych, a także w organizacji non-profit, z powodu napiętego harmonogramu. Ale w wywiadzie powiedziała, że ​​wkrótce przekazuje darowizny na afrykańskie kobiety w opiece zdrowotnej, więc składamy jej również najlepsze życzenia powodzenia jej planu na przyszłość.

Czy jest mężatką czy ma chłopaka?

Jayne nie jest mężatką, a także niemożliwymi kryjówkami męża i rozwodu. Zawsze angażowała się w swoją pracę, więc domyśliliśmy się, że nie ma zbyt wiele czasu na ślub, a także angażuje się z kimkolwiek. Ale nasze przypuszczenia okazały się nieprawdziwe, ponieważ pojawiły się wieści, że umawiała się romantycznie z jakimś swoim chłopakiem. Azzopardi spotykał się z naprawdę wybitnym australijskim emerytowanym graczem rugby Beau Ryanem.

'Co za wspaniałe wesele...

Co za wspaniały ślub. Co za przystojna randka. Tak wiele ???

Post udostępniony przez Jayne Azzopardi (@jayneazzo) on

I pojawiła się wiadomość, że zaczęli się spotykać od 2012 roku, po tym, jak Ryan wybrał ją i zaczął spotykać się ze sobą. Ale niestety po prostu ignorują, ponieważ Ryan jest już żonatym mężczyzną, a oni po prostu powiedzieli, że są tylko przyjaciółmi i nie ma żadnych plotek o randkowaniu i nigdy się ze sobą nie umawiali. Wygląda na to, że Jayne prawdopodobnie jest już singlem, mam nadzieję, że wkrótce ujawni na stronach wiki znacznie więcej o swoim życiu prywatnym.

Krótki życiorys i fakty:

33-letnia australijska dziennikarka Azzopardi nie jest jeszcze żonata, ale na stronach wiki pojawiają się plotki o randkach. Koncentruje się również na swoich obowiązkach i pracy, jednocześnie zarabiając ogromną pensję i sławę. Jayne stoi przy wzroście 5 stóp i 7 cali, a waga jest przeciętna, ale ma atrakcyjną sylwetkę i smukłą sylwetkę. Jackie jest również aktywna w mediach społecznościowych, mam nadzieję, że znalazłeś tam również jej biografię, a także informacje o jej przyjaciołach rodziny i rodzeństwie.

Zalecane