blog

Jean-Bernard Fernandez-Versini Wiki, wiek, małżeństwo, praca, wartość netto

Rozwiązanie małżeństwa może czasami mieć przed sobą trudną drogę. Francuski restaurator Jean-Bernard Fernandez-Versini przeszedł emocjonalny rozłam z byłą żoną Cheryl Cole i nie tylko; stracił ojca. Jean jest francuskim restauratorem, który zarządza swoją działalnością restauracyjną w St Barts w Londynie i na Riwierze. Zyskał na znaczeniu jako drugi mąż angielskiej piosenkarki Cheryl Cole.

  Jean-Bernard Fernandez-Versini Wiki, wiek, małżeństwo, praca, wartość netto

Co więcej, jego była żona Cheryl również znalazła się w trudnej sytuacji po stracie teścia. Rozmawiając ze swoim Instagramem w październiku 2016 r., Współczynnik X sędzia stwierdził, że po niedawnej śmierci teścia wiele przeszła. Twierdziła nawet, że schudła w związku ze śmiercią teścia, gdy jeden z komentatorów uderzył w jej chudy wygląd.

Przeczytaj także: Wade Briggs Wiki, Wiek, wesoły, Partner, Dziewczyna, Randki, Plotka

Jean i Cheryl stały się najszybszą parą rozwodową w Wielkiej Brytanii, kiedy ława przysięgłych przyznała im separację zaledwie w 14 sekund w październiku 2016 r. W gazecie rozwodowej przytoczyła „nierozsądne zachowanie” Jean, które spowodowało jej utratę wagi. Otrzymali dekret Nisi w Centralnym Sądzie Rodzinnym w Londynie. Oświadczenie przedstawiciela Cheryl zadeklarowało:

Cheryl Fernandez-Versini i Jean-Bernard Fernandez-Versini otrzymali dzisiaj dekret Nisi w postępowaniu rozwodowym. Żadne dalsze komentarze nie będą przekazywane i proszą o poszanowanie ich prywatności.

Jean-Bernard Fernandez-Versini i Cheryl Cole otrzymali dekret Nisi w Centralnym Sądzie Rodzinnym w Londynie w październiku 2016 r. (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Po rozwodzie w maju 2018 roku Francuz rozmawiał z programem telewizyjnym Good Morning Britain w Cannes i ujawnił, że jest singlem i szuka miłości.

Jeśli chodzi o jego byłą żonę, rozpoczęła związek z gwiazdą One Direction Liamem Payne i powitała syna o imieniu Bear Grey Payne w 2017 roku. Jednak ogłosili swoją separację w lipcu 2018 roku. Po ich rozstaniu Jean wydał publiczne oświadczenie i zadzwonił do Liama 'mały człowiek' i powiedział, że Liam zawsze mylił się z Cheryl.

Zobacz też: Iyanna Mayweather Wiki, Ojciec, Matka, Rodzeństwo, Wzrost, Samochód

Jak Jean-Bernard Fernandez-Versini zebrał wartość netto?

38-letni Jean zgromadził swoją wartość netto jako francuski restaurator. Zbierał dochody z pracy jako kierownik swojej firmy restauracyjnej w St Barts w Londynie i na Riwierze. Był także gospodarzem ze swoim partnerem biznesowym, Francky Twister i prowadził instalacje na wydarzeniach z listy A, w tym Paris Fashion Week i Art Basel.

W 2014 roku Jean przeznaczył swojej byłej żonie Cheryl pierścionek z brylantem, którego wartość szacowana była na 275 000 funtów. Jednak według Dailymail, podczas dziesięcioletniej rocznicy śmierci jego matki w 2016 roku restaurator chciał odzyskać pamiątkę rodzinną po zrażonej żonie.

Nie chcesz przegapić: Graham Stanier Wiki, wiek, mąż, partner, wzrost, wartość netto

Jego była żona Cheryl Cole jest angielską piosenkarką, której wartość netto szacuje się na 20 milionów dolarów. Podczas gdy duet podzielił się w 2016 roku, zgodzili się na warunki separacji, ponieważ podobno podpisali umowę przedślubną, która wskazywała, że ​​zatrzyma wszystkie swoje 20-milionowe fortuny.

Krótki życiorys

Jean-Bernard Fernandez-Versini urodził się w zamożnej rodzinie w 1980 roku. Francuz obchodzi urodziny 29 sierpnia. Jean jest wyższy od swojej byłej żony Cheryl Cole, która ma 1,6 m wzrostu. Restaurator dorastał na francuskim wybrzeżu i ma francuskie pochodzenie etniczne.

W wieku 22 lat Jean wystąpiła w artykule w „New York Times”: „ Nowa Eurofestacja ”. Jak na wiki, jest popularny na Instagramie i zgromadził ponad 44 tys. obserwujących. Ukończył wydział biznesu na New York University.

Zalecane