blog

Jean Currivan Trebek Wiki: Wiek, mąż, dzieci, rodzina, wartość netto

Dla tych, którzy uważają, że wiek ma znaczenie w związku, spójrz na tę uroczą parę, która buduje piękny związek pomimo znacznej różnicy wieku. Jean Currivan Trebek jest żoną Alexa Trebeka, znanego jako gospodarz „Jeopardy”. Różnica wieku wynosi 26 lat, ale to nie powstrzymuje ich przed cudownym związkiem i pełną rodziną z dwójką dzieci.

  Jean Currivan Trebek Wiki: Wiek, mąż, dzieci, rodzina, wartość netto

Jean Currivan Trebek Życie małżeńskie z mężem

Opowiadając o swoim życiu osobistym i sprawach prywatnych, Jean łączy silna więź i relacje ze swoim mężem Alexem Trebekiem. Jean i Alex poznali się na imprezie w 1988 roku i zaczęli się spotykać. W jednym z wywiadów Jean stwierdziła, że:

„Bałem się, że źle wymówię własne imię! Ale Alex naprawdę stąpa po ziemi. Jest znacznie bardziej swobodny niż w serialu.”

Może to być świadoma lub wcześniej zaplanowana niespodzianka, że ​​Alex zaproponowała Jean w jej 26. urodziny we wrześniu 1989 roku. Prowadzący telewizję zaproponował swojej damie miłość z 16-karatowym szafirowym pierścionkiem, otoczonym diamentami, z czarnymi aksamitnymi spodniami i dopasowaną marynarką .

Czytaj więcej: Bonnie Aarons Net Worth, mąż, rodzina

Wyszła za mąż za Alexa 30 kwietnia 1990 roku w klubie Regency w Los Angeles i złożyła śluby przed 150 gośćmi.

Oprócz małżeństwa Alexa z Jean, był żonaty z kobietą o imieniu Elaine Callie. Ale Alex i Elaine oficjalnie rozwiedli się w 1981 roku po siedmiu latach bezdzietności.

Możesz cieszyć się: Don Wildman Net Worth, dzieci, żona

Jej syn Matthew jest właścicielem restauracji Oso w Harlemie. Kiedy ojciec Matthew wycofał się, by zainwestować w biznes syna, jego matka, Jean, przyszła na ratunek i pomogła otworzyć meksykańską restaurację z jedzeniem ulicznym w Harlemie.

Ile wart jest Jean Currivan Net?

Informacje o jej wartości netto są nadal tajne. Ale jeśli chodzi o wartość netto jej męża, jest to oszałamiająca wartość 50 milionów dolarów. Razem są określani jako para władzy pochodząca z bogatej rodziny.

Przed pomyślną ceremonią ślubu Jean i jej mąż kupili górską górkę o wartości 1,5 miliona dolarów. 35-akrowa górska działka pomieści wymarzony dom dla gołąbków.

Alex mieszkał ze swoją pierwszą żoną Elaine w ich domu przy Mulholland Drive. Ale gospodarz telewizyjny zdecydował się sprzedać swój dom o powierzchni 5554 stóp kwadratowych w Hollywood za ogromną cenę za prawie 4 miliony dolarów.

Mąż Jeana Currivana ze zdiagnozowanym rakiem

Mąż Jean, Alex Trebek, zaszokował świat, kiedy ogłosił, że w marcu 2019 r. zdiagnozowano u niego raka trzustki w czwartym stadium.

Weteran teleturnieju Niebezpieczeństwo Gospodarz zabrał się do oficjalnego Twittera kanału, aby podzielić się wiadomościami o swojej walce z rakiem. Stwierdził, że chociaż przeżywalność takiej choroby jest nikła, planuje znaleźć się wśród tych, którzy ją pokonali.

Kontynuował prowadzenie teleturnieju, walcząc o życie z rakiem. Od tego czasu przeszedł chemioterapię i inne terapie i twierdzi, że wszystko idzie gładko. W swoim filmie z ogłoszeniem na Twitterze Alex wspomniał, że jego żona i dzieci pozytywnie go wspierały w jego trudnym czasie. Wyraził także wdzięczność za ich ciągłe wsparcie.

Ciekawe: Jillian Michaels Gay, Net Worth, Partner

Życie zawodowe Jeana:

Jean jest menedżerką projektów nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku, która ma swoje wybory zawodowe. Jest wyjątkowo błyskotliwa, jeśli chodzi o jej pracę i poświęcenia. Menedżer cieszy się swoją pracą i czasem, gdy poświęca swój czas agentom nieruchomości w negocjowaniu planów biznesowych.

Poza tym Jean jest członkiem Kościoła Nauk Religijnych w Północnym Hollywood. Jest nawet wymieniona jako praktykująca na oficjalnej stronie kościoła. Rozpoczęła również usługę o nazwie „medytacja w misie śpiewu”.

Krótkie bio i Wiki Jeana:

Jean Currivan Trebek to młoda i pełna życia kobieta, która nie wygląda na swój wiek. Urodziła się we wrześniu 1963 roku, co czyni ją. Jean jest rdzennym Amerykaninem i należy do rasy kaukaskiej. Jean ma imponujący wzrost, znakomitą masę ciała i krzywizny.

Zalecane