blog

Jean Muggli Wiki: Wiek, rozwód, związek, randki, dzieci, wartość netto, teraz

Nie trzeba być rewelacyjną celebrytą, żeby zyskać sławę w mediach. Czasami ludzie stają się gorącym tematem dla publiczności po ich dziwacznych oskarżeniach. Cóż, 53-letnia Jean Muggli stała się głównym tematem wiadomości w mediach, kiedy złożyła wniosek o rozwód z mężem, który przerodził się w jeden z najdroższych rozwodów. Cóż, chcesz poznać powód kosztownych rozwodów i zarzuty obu stron? Czytaj dalej, aby odkryć szalone fakty.

  Jean Muggli Wiki: Wiek, rozwód, związek, randki, dzieci, wartość netto, teraz

Jean Muggli ożenił się z Michaelem Strahan

Jean i Michael Strahan poznali się w 1994 roku i od tego czasu para zaczęła się spotykać. Ich związek poszedł gładko, a para związała się po trzech latach randek 18 lipca 1999 roku.

Para cieszyła się wspólną chwilą, a potem dwoje przywitało swoich dwóch kolejnych członków rodziny. Gdy Jean wraz z mężem została pobłogosławiona córkami bliźniaczkami, Sophią i Isabellą w 2004 roku. Para rozkoszowała się czasem spędzonym z dziećmi. Ale radość przerodziła się w tragedię, ponieważ rok później w 2005 roku duet rozstał się ze sobą, występując o rozwód.

Kończy się rozwodem

Kontrowersyjne wiadomości pojawiły się w tabloidzie po tym, jak Jean oskarżyła swojego męża o nadużycia fizyczne, potajemnie nagrywając na wideo jej siostrę, która się rozbiera i ma romanse pozamałżeńskie z trzema różnymi kobietami.

Jednak Michael zaprzeczył zarzutom i powiedział HBO Real Sports, że:

„Myślę, że na początku, kiedy czytasz te wszystkie rzeczy w gazecie, które nie są prawdziwe – nie jestem cudzołożnikiem. Nie jestem gejem. To znaczy, nikogo nie pobiłem”.

Michael dodał również, że prawdziwym powodem ich rozwodu i rozstania było to, że skonfrontował się z nią, gdy wycofała ogromną kwotę 3,3 miliona dolarów z ich konta bankowego.

Sprawa stała się jeszcze gorsza, gdy Jean wymyśliła zarzut, że jej mąż odmówił spania z nią i bił ją tak gwałtownie, że jej nerka została uszkodzona. Para zdecydowała się rozstać w 2005 roku. Ale po rozwodzie Michael musiał ponieść ogromną utratę majątku, ponieważ musiał zapłacić ogromną 15 milionów dolarów ugody rozwodowej.

Jean wygrała również 18 000 dolarów miesięcznie od męża na alimenty na dziecko. Twierdzono, że był to jeden z kosztownych rozwodów w historii sportu. Ale Michael był w stanie uchylić decyzję po odwołaniu, w którym zapłacił nieśmiało ponad 2 000 USD za alimenty.

Kariera i wartość netto Jeana Muggli

Jean Muggli stała się zaskakującym tematem w mediach społecznościowych, gdy jej oskarżenia pojawiły się w mediach. Ale nie ma zbyt wielu informacji o karierze Jean w centrum uwagi. Jednak zanim poślubiła Michaela, miała pracę na Manhattanie w salonie pielęgnacji skóry. Obecnie prowadzi skromne życie i niewiele wiadomo o jej obecnym statusie zawodowym.

W przeciwieństwie do kariery zawodowej Jean, jej były mąż, Michael Strahan był byłym obrońcą futbolu amerykańskiego, który był związany z Giganci Nowego Jorku National Football League (NFL) przez 15 lat. Michale zebrał majątek netto w wysokości 65 milionów dolarów i zgarnął przyzwoitą pensję w wysokości 17 milionów dolarów.

Chociaż brakuje jej doświadczenia zawodowego, otrzymała ogromne 15 milionów dolarów jako ugoda rozwodowa, więc nie będzie niespodzianką, jeśli ma fortunę wartą miliony dolarów.

Krótki życiorys

53-letni Jean Muggli urodził się jako Jean Marie Muggli w 1965 roku w Nowym Jorku, jednak informacje o jej urodzinach nie są znane. Nie zdradziła swojej rodziny. Jednak Jean ma siostrę o imieniu Denise Muggli na wiki. Chociaż jej wykształcenie wciąż jest ukryte, w oświadczeniu sądowym czytamy, że jest dobrze wykształcona i nadaje się do zatrudnienia.

Zalecane