blog

Jeana Keough Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Córka, Odchudzanie

Była członkini obsady reality show Prawdziwe gospodynie z Orange Country, Jeana Keough, jest osobowością amerykańskiej telewizji. Znana jest również pod innym imieniem Jeana Tomasino, która zachowała swoją reputację w magazynach Playboy jako Playboy playmate of the Month. Poza modelowaniem, odegrała również wielką rolę w The Beach Girls i History of the World: część 1.

 Jeana Keough Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Córka, Odchudzanie

Kariera i wczesne życie:

Osobowość telewizyjna ukończyła studia w Whitnall High School. W młodym wieku, kiedy była młoda, interesowała się modelką i aktorką i zaczęła pracować nad swoimi zainteresowaniami jako karierą. W 1980 roku była Playmate of the Month w 1980 roku w Playboy Magazine. Ona również przyczyniła się do jej roli w niektórych teledyskach dla ZZ Top. Na początku lat 80. pojawiła się w kilku programach filmowych i telewizyjnych jako aktorka i osobowość telewizyjna. W 2006 roku została członkiem oryginalnej obsady reality show „Prawdziwe gospodynie z Orange Country w sieci kablowej Bravo”. W 2016 roku opuściła program telewizyjny i obecnie jest postrzegana jako sprzedawca nieruchomości w Aliso Viejo.

Życie osobiste:

61-letnia aktorka jest mężatką. Wyszła za mąż w 1984 roku i miała troje dzieci, córkę i dwóch synów. Aktorka wyszła za Matta Keougha i oboje rozwiedli się w 2007 roku po 23 latach związku. W wieku 30 lat urodziła swoje pierwsze dziecko w 1986 roku, które jest obecnie zawodowym baseballistą Oakland Athletics. W 1988 roku urodziła kolejną córeczkę Kara Keough. Później w 1992 roku urodziła swoje trzecie dziecko Colton Keough. W 2010 roku zaskoczyła media utratą wagi około 25 funtów. Oprócz byłego męża Matta, nie spotyka się z innym facetem ani nie zawiera chłopaka.

Wartość netto:

Mówiąc o swojej wartości netto, jest aktorką, która ma mnóstwo pieniędzy na swoim koncie bankowym. Osobowość telewizyjna pracowała jako modelka i aktorka w wielu teledyskach dla ZZ Top. Model został zapłacony 2000 dolarów przez ZZ Top. Jest także członkiem Playboy Magazine raz w 1980 roku i jest gwiazdą reality show. Dzięki swojej ciężkiej pracy zarobiła 750 000 dolarów netto w 2015 roku, co jest dla niej wystarczająco duże. W 2016 roku mogła dodać więcej cyfr na swoim koncie. Aktorka jest również sprzedawcą nieruchomości, z którego może dodać więcej majątku netto do swojego konta. Jej aktualna wartość netto nie została jeszcze zgromadzona, ponieważ nadal znajduje się w przeglądzie.

Krótki życiorys:

Osobowość telewizyjna urodziła się 18 września 1995 roku w Milwaukee. Modelka stoi na wysokości 1,70 metra, waży około 48 kg, a jej wymiary ciała to 34-23-33. Jej ojciec nazywa się Marty Keough, który był baseballistą. Jest Amerykanką i ma bielsze pochodzenie etniczne. Aktorka ma troje dzieci o imieniu Kara, Shane i Colton.

Zalecane