blog

Jeanine Pirro Mąż, rozwód, córka, pochodzenie etniczne, chirurgia plastyczna

Były prokurator z Bliskiego Wschodu, sędzia i wybrany urzędnik republiki ze stanu Nowy Jork, a ostatnio pracował jako współprezenter z sędzią Jeanine z Fox News Network's Justice, Jeanine Pirro. Jeanine urodziła się 2 czerwca 1951 roku w Elmira w stanie Nowy Jork, w jej rodzicach, libańskich Amerykanach, Nasser i Esther, i dorastała wraz z rodzeństwem.

 Jeanine Pirro Mąż, rozwód, córka, pochodzenie etniczne, chirurgia plastyczna

Kariera i zawód:

Jeanine została asystentką prawnika okręgowego w hrabstwie Westchester w 1978 roku i została pierwszą damą, która pracowała jako sędzia w sądzie hrabstwa Westchester. Później, w 1993 roku, została pierwszą prawniczką okręgową hrabstwa Westchester. Jeanine zwróciła na siebie znaczną uwagę mediów dzięki swojej pracy jako przewodniczącej Komisji Stanu Nowy Jork ds. ofiar śmiertelnych związanych z przemocą domową. Naciskała na nominację do republikańskiego Senatu w 2006 roku i stanowisko prokuratora generalnego, ale nie powiodła się w obu kampaniach.

Później w 2008 roku zaczęła występować w swoim serialu „Sędzia Jeanine Pirro” w The CW; który zdobył nagrodę Daytime Emmy w kategorii Outstanding Legal Show, zanim program został wycofany w 2011 roku.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Jeanine Pirro ma szacowany majątek na 10 milionów dolarów i ponad 1 milion dolarów rocznej pensji z jej zawodu. Jej ogromne dochody i wartość netto pozwoliły jej prowadzić wystawny styl życia, co widać po jej luksusowych domach i rezydencji. Kupiła swój pięciopokojowy i 8000 stóp kwadratowych Westchester County Mansion za 5 milionów dolarów w 2015 roku. Poza tym ma również dom w Nowym Jorku, gdzie często mieszka ze swoimi dziećmi.

Czy Pirro rozwiodła się ze swoim mężem? Umawiasz się z kimś?

Jeanine Pirro była kiedyś żoną swojego wieloletniego chłopaka Alberta Pirro, lobbysty. Mieli dwoje dzieci, syna i córkę. Jednak w 2001 roku jej mąż został skazany za federalne oszustwa podatkowe i spisek o wartości ponad 1 miliona USD, co zostało uznane za pokutę, która szkodzi jej perspektywom prawnym i politycznym. Wyrok był tak obciążający dla jej poglądów politycznych, że poważnie przeanalizowała rezygnację ze stanowiska prokuratora okręgowego i przyjęcie bardziej przydatnego stanowiska na polu prywatnym.

Podobnie, w środku swojej kampanii prokuratora stanowego w 2008 r., Jeanine otworzyła sprawę, że była przedmiotem federalnego śledztwa w sprawie tego, czy nielegalnie nagrała rozmowę męża, aby złapać go, dopuszczając się cudzołóstwa. Doprowadziło to do tego, że para oświadczyła, że ​​rozstają się w 2007 roku w listopadzie, a później zakończyła rozwód pod koniec 2013 roku. Otrzymała znaczące wsparcie polityczne od organizacji swojego byłego męża po jego zwolnieniu z więzienia. Obecnie Jeanine mieszka z synem i córką w swoim domu w Nowym Jorku.

Bio i Wiki Fakty:

Pirro ma wysoką wysokość 5 stóp 8 cali i ma średnią wagę. Wydaje się, że chce pozostać młoda na zawsze, ponieważ przeszła szereg operacji plastycznych, aby zachować młodzieńczy wygląd nawet w wieku 67 lat.

Zalecane