blog

Jeannie Mai żonaty, mąż, w ciąży, dzieci, pochodzenie etniczne, wartość netto

Słodkie, uśmiechnięte oczy z uroczym azjatyckim wyglądem, a także z jej inną odważną modą i stylem znużoną modelką, tancerką, prowadzącą rozmowy, Jeannie Mai, wylądowała w sercach o wiele więcej. Ta Fashionistka zawsze była bardzo otwarta na temat swojego zawodu, a także życia prywatnego. Urodziła się w San Jose w Kalifornii 4 stycznia 1979 roku jako matka wietnamskiej i chińskiego ojca.

  Jeannie Mai żonaty, mąż, w ciąży, dzieci, pochodzenie etniczne, wartość netto

Zobacz: Rebecca Robertson Wiki, wiek, wartość netto, ślub

Wartość netto Mii

Ta najgorętsza dama zarobiła pod koniec 2016 roku imponującą wartość netto 1 miliona dolarów. Mai jest również zaangażowana w wiele prac wolontariackich, aby inspirować, wzmacniać i edukować dziewczynę. Jeannie wymyśliła także „Wearapy” w 2016 roku, który definiuje, jak można przyćmić ich nastrój z zewnątrz poprzez styl, który się przybiera.

Cóż, ta najgorętsza i kreatywna osobowość, która jest ekspertem w swojej dziedzinie mody, radzi sobie świetnie w każdej dziedzinie, na którą wkroczyła. Jednak zarabia również na reklamach i rekomendacjach.

Żonaty; Ma dzieci?

Po długim okresie małżeństwa wspomniała, co ona i jej mąż Freddy Harteis myślą o posiadaniu dzieci. Jednak bez żadnych plotek o związku wyszła za mąż za osobowość medialną, Freddy'ego. Ślub pary odbył się 11 sierpnia 2007 roku. Od tego czasu para ma wspaniałe życie małżeńskie.

Przeczytaj także: Thomas Bryant Żonaty, Córka, Rodzice, Wynagrodzenie

Obecnie ma 40 lat i być może myśli o rzeczywistości posiadania dzieci, aby nie musiała żałować w późniejszym życiu. To może być powód; ma plany. Jeśli wkrótce ta ekspertka od urody zechce zajść w ciążę, przynajmniej będzie miała na to opcję.

Złożony w celu rozwodu

' Prawdziwy Współprowadząca Jeannie Mai złożyła wniosek o rozwód ze swoim mężem, Freddym Harteisem, po tym, jak cieszył się ponad dziesięcioletnim życiem małżeńskim. Zgodnie z dokumentami stwierdziła, że ​​między wieloletnim małżeństwem nie da się pogodzić różnic i postanowiła podjąć kroki w celu rozwiązania ich ślubów.

Mówiąc o ich życiu małżeńskim, Jeannie otworzyła emocjonalne przesłanie, powołując się na to, że związała się z nim z powodu jego lojalności i cierpliwości. Dodała też, że w ciągu dziesięciu lat ich wspólnoty nigdy nie było żadnych kłamstw, zdrady ani oszustwa.

Para, która związała swoją przysięgę małżeńską 11 sierpnia 2007 roku, zerwała związek 10 sierpnia 2017 roku, na dzień przed ich dziesiątą rocznicą. Zwróciła się również o zaprzestanie przez sąd możliwości przyznania alimentów przez małżonków Harteis i zażądała przyszłego ustalenia alimentów na jej rzecz.

Później, w grudniu 2018 roku, para zgodziła się na ugodę rozwodu. Jak wynika z raportów, żaden z nich nie uzyskał wsparcia małżonka; jednak Jeannie spakowała dom Sherman Oaks, którego wartość szacuje się na 1,2 miliona dolarów.

Umawiasz się z kimś?

Krążyły pogłoski, że Jeannie początkowo spotykała się z raperem Jeezy. Plotki o ich możliwym randkowaniu trafiły do ​​mediów po tym, jak po raz pierwszy zauważono ich razem na zdjęciu na Instagramie Maliki Haqq. A teraz to już oficjalne!

Jeannie, której romantyczne wady skierowane były w stronę rapera, Jeezy później potwierdził ich związek. W połowie sierpnia 2019 roku para pojawiła się razem jako oficjalne ptaki miłości na inauguracyjnej gali SnoBall, która zbiera fundusze na organizację non-profit Jeezy'ego, Street Dreamz.

Jak podają źródła, ptaki miłości szły ramię w ramię podczas imprezy. Podobnie Jeannie towarzyszyła swojemu chłopakowi Jeezy'emu, który otrzymał drugą nagrodę Phoenix za wkład w młodość Atlanty. Raper świętował również wydanie swojego najnowszego albumu, TM 104: Legenda bałwana.

Karina Banda Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Krótki życiorys

Urodziła się w San Jose w Kalifornii 4 stycznia 1979 roku jako matka wietnamskiej i chińskiego ojca. Cóż, ma obywatelstwo amerykańskie, ale ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej ojciec ma inne pochodzenie. Niemniej jednak odwróciła chrześcijaństwo od buddyzmu z powodu zmiany jej religii; Jeannie założyła Pudełko Modlitwy na szlaku turystycznym w Runyon Canyon w Kalifornii. Jedna z najgorętszych osobowości ma również średni wzrost 5 stóp i 4 cale, a jej uwodzicielski rozmiar ciała wynosi 36-27-36 cali.

Zalecane