blog

Jedidiah Goodacre Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, rodzice

Czasami wystarczy jedna znacząca rola, by aktor odcisnął swoje piętno w branży. Weźmy na przykład Jedidiaha Goodacre, którego rola Czadu w telewizyjnym filmie „Descendants” sprawiła, że ​​stał się niezapomniany wśród widzów. Jedidiah to amerykański aktor, który jest również zaznajomiony ze swoją rolą w „Tommorowland” i „Zapped”.

 Jedidiah Goodacre Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, rodzice

Kariera i postęp:

Jedidiah Goodacre rozpoczął karierę zawodową jako aktor z filmu telewizyjnego „Niespokojne dziewice” w 2013 roku. Następnie wystąpił w filmie telewizyjnym Disneya „Zapped New Zoey Lives” w 2014 roku. Aktor zaprezentował swoje umiejętności aktorskie w wielu programach telewizyjnych seria, która obejmuje „100”, „Potomkowie”, „Wymagane zgromadzenie”, „Nadprzyrodzone”, „Podejrzenie matki” i „Motyw”.

Oprócz tego Jedidiah zaangażował się w swoją karierę w filmach z „Way of the Wicked” w reżyserii Kevina Carrawaya. Wystąpił w innych popularnych filmach, takich jak „Tomorrowland – Tomorrow’s World”, RL Stine: Dreszczowe opowieści – Nawiedzony dom” i „Monster Trucks”. Zagrał także w krótkim filmie wyreżyserowanym przez Alison Parker zatytułowanym „Koleś, gdzie jest moja fretka?

Aktor musiał sporo zarobić na swoich pracach w tych słynnych programach telewizyjnych i filmach. Podejrzewamy, że pomimo jego niechęci do ujawnienia się, cieszy się ogromną wartością netto w tysiącach.

Czy on potajemnie z kimś spotyka się?

Jedidiah Goodacre niewątpliwie podbił serca milionów dziewcząt dzięki atrakcyjnemu wyglądowi i aktorstwu. Jednak wydaje się, że aktor nie spotkał kogoś, kto mógłby być jego idealnym partnerem. 28-letni aktor nigdy nie trafił na pierwsze strony tabloidów z plotkami o swoim romansie lub dziewczynie. Zawsze był skryty, jeśli chodzi o życie osobiste.

Co więcej, aktor nigdy nie mówił publicznie o swoim statusie związku, ani nie zamieścił zdjęć swojego kawalera na Instagramie. Jego milczenie skłania nas do podejrzeń, że musi celowo ukrywać swoje życie osobiste. Nigdy nie wiemy, aktor może potajemnie umawiać się z kimś i trzymać informacje z dala od mediów.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki Jedidiah Goodacre obchodzi swoje urodziny 11 stycznia. Urodził się w 1989 roku, co oznacza, że ​​ma 28 lat. Rodzice Jedidiaha mają czworo dzieci, w tym on. Należy do rasy białej i jest Amerykaninem. Otrzymał kursy aktorskie w Vancouver Film School for Acting for Film and Television. Ma wysoki wzrost 5 stóp 10 cali i smukłe ciało, co sprawia, że ​​jego fani szaleją.

Zalecane