blog

Jeff Gordon Żonaty, żona, rozwód, wesoły, emeryt, wartość netto, wynagrodzenie

Jest znany ze swoich umiejętności prowadzenia samochodu wyścigowego w boksie, a teraz jest spikerem Fox NASCAR, Jeff Gorgon jest człowiekiem z planem. Niegdyś były kierowca wyścigowy, a nadal jest filantropem, jego imię rozprzestrzeniło się na całym świecie dzięki ofertom sponsorów i wyklejeniu jego imienia na każdym płynie i substancji do picia. Zdobywając reputację wśród dużych chłopców, jest także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, takich jak 50 największych kierowców NASCARS.

 Jeff Gordon Żonaty, żona, rozwód, wesoły, emeryt, wartość netto, wynagrodzenie
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Jest znany ze swoich umiejętności prowadzenia samochodu wyścigowego w boksie, a teraz jest spikerem Fox NASCAR, Jeff Gorgon jest człowiekiem z planem. Niegdyś były kierowca wyścigowy, a nadal jest filantropem, jego imię rozprzestrzeniło się na całym świecie dzięki ofertom sponsorów i wyklejeniu jego imienia na każdym płynie i substancji do picia. Zdobywając reputację wśród dużych chłopców, jest także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, takich jak 50 największych kierowców NASCARS.

  Kariera i postępy:

  Gordon zaczął ścigać się na rowerach BMX w wieku czterech lat, a w następnym roku usiadł za kierownicą kwartału, by zdobyć pierwsze wrażenia z jazdy wyczynowej. Wygrywając krajowe mistrzostwa ćwierć karłów w wieku 8 i 10 lat i nadal dominować starsze dzieci w zawodach gokartowych. Przeniósł się do Pittsboro w stanie Indiana, aby móc ścigać się potężnymi samochodami sprinterskimi.

  Pomimo niedawnego sukcesu Gordon ogłosił w 2015 roku, że przejdzie na emeryturę. 21 maja Gordon ogłosił w NASCAR Race Hub, że dołączy do Fox Sports jako pełnoetatowy analityk, zaczynając od Speedweeks w Daytona w 2016 roku.

  Ile wart jest Jeff Gorgon Net?

  Jego wartość netto szacuje się na 200 milionów dolarów, z pensją do 14 milionów dolarów, wliczając w to rekomendacje, których dokonał według niektórych źródeł wiki. Większość swojego bogactwa zarobił na reklamach i lokowaniu produktów podczas swoich wyścigów. Jest trzeci na liście zwycięstw po 87 zwycięstwach w karierze. Będąc pierwszym kierowcą NASCAR, który osiągnął 100 milionów dolarów w karierze w Cup Series i wygrał pięć mistrzostw pucharowych w latach 2006-2010.

  Czy Jeff Gorgon ponownie się ożenił?

  Był żonaty ze swoją pierwszą żoną, Brooke Sealey. Para była małżeństwem od 1994 do 2002 roku i nie miała razem dzieci. Poznali się po raz pierwszy w lutym 1993 roku ; była wtedy modelką i panną Winston i spotykała się w tajemnicy, ponieważ przepisy mówią, że model i kierowca wyścigowy nie mogą się umawiać. Wkrótce po 8-letnim małżeństwie Sealey złożyła pozew o rozwód. Najdroższy rozwód znany w historii sportu stracił samolot, łódź, dwa samochody i alimenty na sumę 15,3 miliona dolarów.

  Gordon jest teraz żonaty z Ingrid Vandebosch, powstrzymać plotki o gejach ponieważ jego nowa żona jest byłą supermodelką i aktorką. Poznali się po raz pierwszy w 2002 roku i pobrali się cztery lata później w 2006 roku podczas prywatnej ceremonii w Meksyku. Mieli dwoje dzieci razem, Ella Sofia w 2007 roku i Leo Benjamin w 2010 roku i są już w biegu wyścigowym jak ich ojciec.

  Krótkie biografie Jeffa Gorgona:

  Urodził się 4 sierpnia 1971, a teraz ma 45 lat i dorastał w Vallejo w Kalifornii. Jego rodzicami są William Gordon, jego ojczym i Carol Bickford, jego matka, rozwiedli się, gdy miał sześć miesięcy. Chociaż nie mają o nich zbyt wielu informacji, dzielą mieszane pochodzenie etniczne pół Irlandczyków i Szkotów z ich synem Jeffem. Ma nieco niższy niż przeciętny wzrost, ale nadal jest w dobrej formie jak na osobę w jego wieku. Ma obywatelstwo amerykańskie i ma kuzyna o imieniu James Bickford.

  Zalecane