blog

Jeff Kwatinetz z firmy: Szczegóły dotyczące jego małżeństwa z żoną, rodziną i wartością netto

Zastanów się dwa razy, zanim to zrobisz, a uzyskasz dwa razy lepszy wynik. Jeff Kwatinetz prawdopodobnie nie zastanowił się dwa razy, zanim zaręczył się z Brittany Murphy zaledwie dziewięć miesięcy po randce, a zatem jego szybkie zaręczyny zostały anulowane w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Były prezes „Kancelarii” jest teraz ojcem córki, ale informacja o matce jego dziecka wciąż pozostaje tajemnicą.

  Firma's Jeff Kwatinetz: Details on His Married Life with Wife, Family and Net Worth

Kariera i życie zawodowe

Absolwent Harvard Law School miał przywilej pracować z wieloma celebrytami, w tym z Vin Diesel, Colleen Ballinger, Jennifer Lopez, Backstreet Boys i wieloma innymi.

Jeff założył firmę zarządzającą i produkcyjną o nazwie „The Firm” w 1997 roku i stał się jeszcze bardziej ugruntowany, gdy jego firma przejęła „Artist Management Group” w 2002 roku. W 2008 roku opuścił „The Firm” i założył „Prospect Park” w 2008 roku.

Zobacz: Dziewczyna Michaela Mando, wesoły, wartość netto, rodzina

Uruchom ponownie i wyjdź z „Firmy”!

Po siedmiu latach odejścia jako dyrektor generalny „The Firm”, Jeff zdecydował się na ponowne uruchomienie firmy w sierpniu 2015 roku. Zgodził się po otrzymaniu pozytywnych opinii ze świata rozrywki.

Ale po krótkim okresie i dokładnie dwóch latach odszedł z „Firmy”, by skoncentrować się na Big3, a także połączył się z Mark Geragos w „Geragos i Geragos” w październiku 2017 r.

Ile wynosi wartość netto Jeffa?

Były prezes „Firmy” jest obecnie współzałożycielem BIG3. Chociaż wartość netto Jeffa jest nadal w trakcie oceny, biorąc pod uwagę jego głośnych klientów, prawdopodobnie cieszy się fortunami w milionach.

Przeczytaj także: Tom Wlaschiha Żona, wesoły, wartość netto, rodzina

Zaręczyny z Brittany Murphy!

Jeff poznał gwiazdę „Just Married” Brittany Murphy w 2003 roku. A po rocznym umawianiu się Kwatinetz zaproponował Brittany w 2004 roku.

Życie małżeńskie; Dzieci

Pomimo niepowodzenia poprzedniego związku, Jeff Kwatinetz przeniósł się na inne romantyczne pole, gdzie poślubił swoją żonę, Natalie Loren Kwatinetz w 2016 roku. Natalie pojawiła się w kwiecistej sukni z białymi rękawami, podczas gdy Jeff towarzyszył jej w czarnym garniturze, gdy szli do ołtarza, konfrontując się z przyjaciółmi i rodzina.

Jeff Kwatinetz z żoną Natalie podczas małżeństwa (zdjęcie: Instagram Natalie)

Cenili swoje życie małżeńskie przez rok i ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka w dniu 28 października 2017 r. Jeff ogłosił przybycie swojej córki, dzieląc się swoją radością, mówiąc:

„O co w tym wszystkim chodzi”.

Obecnie Jeff i jego żona od ponad trzech lat cieszą się życiem miłosnym wraz z córką. Ponadto często aktualizują swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych, prezentując swoją intymną miłość i uprząż.

Dowiedz się więcej: Alahna Ly Wiki, rodzice, chłopak, wartość netto

Krótkie biografie Jeffa

Jeff urodził się z imieniem Jeffrey Evan Kwatinetz na Brooklynie w Nowym Jorku. Swój pierwszy oddech wziął 15 kwietnia 1965, a obecnie ma 54 lata. Wiki Jeffa nie daje żadnych wskazówek na temat jego rodziny i rodziców. Amerykański dyrektor należy do rasy białej i stoi mocno na wysokości około 6 stóp. Jeff utrzymuje również zdrową sylwetkę.

Zalecane