blog

Jeff Lewis Wiki, Żonaty, wesoły, Dziecko, Rodzice, Wartość netto, Flipping Out

Doprowadzenie do nagłej zmiany stylu życia nie jest rzeczą łatwą, ale z czasem i cierpliwością wszystko stopniowo się układa. Gwiazda „Flipping Out”, Jeff Lewis, zmagał się z wejściem w rodzicielstwo. Ale on i jego partner, Gage, przekształcili się w rodzicielstwo i teraz starają się zapewnić najlepsze wychowanie dla swojej córeczki, Monroe.

  Jeff Lewis Wiki, Żonaty, wesoły, Dziecko, Rodzice, Wartość netto, Flipping Out

Różnice po narodzinach dziecka!

Z urokiem, jaki ma Jeff Lewis, fani oczekują, że ożeni się z najpiękniejszą żoną. Ale zrobił absolutny szok dla fanów, kiedy ogłosił, że jest gejem i jest w długotrwałym związku ze swoim partnerem biznesowym.

Odkryj to: Noah Munck Gay, dziewczyna, wartość netto

Otwarcie wesoły Jeff Lewis, lat 47, jest w związku ze swoim menedżerem biznesowym, 33-letnim Gage'em Edwardsem, od ponad ośmiu lat. Wszystko wydawało się zmierzać w dobrym kierunku dla pary homoseksualnej, kiedy postanowili zostać rodzicem w 2016 roku.

Jeff powitał córeczkę Monroe 25 ten Październik 2016 z partnerem, Gage przez macierzyństwo zastępcze. Ale wkrótce po przybyciu dziecka duet nie mógł od razu przystosować się do rodzicielstwa, ponieważ starali się powstrzymać Monroe od płaczu. Ich walka następnie stworzyła przepaść między parą, co sprawiło, że pomyślał, że powinien zerwać z Gage.

Gwiazda reality show omówiła również sprawy ze swoim adwokatem w sprawie możliwej bitwy prawnej ze swoim długoletnim partnerem i stwierdziła, że ​​Gage również kwalifikuje się do palimony.

Nie przegap: Tim Hasselbeck Żona, dzieci, wartość netto

Czy Jeff nadal jest razem z Gage?

Po ich publicznym włamaniu i możliwej walce prawnej, wszystko wyglądało na zrobione i odkurzone w ich związku. Ale duet następnie ponownie ocenił swój status i postanowił trzymać się razem, ponieważ wciąż byli zakochani.

Jeff nawet wszedł do publicznych rejestrów i pochwalił Gage'a jako wspaniałego ojca i powiedział, że:

„Jest taki opiekuńczy i główny opiekun. Przejmuję jego prowadzenie... Po prostu pozwalam mu podejmować większość decyzji. W przypadku ważnych decyzji konsultujemy się ze sobą, ale tak naprawdę jest naturalny”.

Jeff i Gage aktywnie zajmowali się swoim biznesem i dobrze żonglowali swoją córeczką Monroe, która miała zakończyć rocznicę na tym świecie. Jednak później Jeff potwierdził, że on i jego kochanek na dekadę zerwali i rozwiązali szczęśliwy związek w styczniu 2019 r. Podczas audycji radiowej SiriusXM Jeff Lewis na żywo przyznał, że rozstali się z jego partnerem, Gage, po tym, jak Edward wyprowadził się z rodzinnego domu, który dzielili z ich dwuletnią córką Monroe.

Jeff, który wcześniej ujawnił, że Gaze przeprowadził się z innym facetem na randkę, którą poznał na siłowni, stwierdził, że opuścił go jego chłopak. Uznając domniemanego faceta z siłowni za burzyciela domów, ujawnił również, że on i Gaze nie byli w związku od ponad kilku lat. Stwierdził, że para zerwała w Walentynki 2017; Jednak oficjalne oddzielenie od siebie zajęło dwa lata.

Pomimo rozpadu duet pracuje nad tym, aby wspólnie wychowywać swoją córkę Monroe i dzielić opiekę.

Kariera i życie zawodowe

Po ukończeniu studiów w 1993 roku pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Po latach ciężkiej pracy założył swoją firmę projektową z Jenni Pulos w 2009 roku. Zyskał ekspozycję, na którą zasłużył, gdy jego projekt „Kuchni roku” dla House Beautiful pojawił się w Rockefeller Center.

Ale jego prawdziwa historia sukcesu zaczęła się od 31 st Lipiec 2007, kiedy zadebiutował jako gwiazda reality show Bravo „Flipping Out”. Słynny serial telewizyjny jest teraz w 10 ten sezon wyemitowany 17 ten Sierpień 2017.

Następnie zagrał w show spinoff „Flipping Out” zatytułowanym „Terapia wewnętrzna z Jeffem Lewisem” 14 ten Marzec 2012, który zadziwił fanów na dwa sezony.

Ile jest warte netto Jeffa?

Projektant wnętrz zarabia fortunę dzięki swojej firmie projektowej, a także w filmie „Flipping Out”. Każdy może przewidzieć jego sławę, gdy zmienił swoją gospodynię Zoilę w mini-celebrytki. Biorąc pod uwagę jego megagwiazdę, jego gigantyczna wartość netto w wysokości 10 milionów dolarów nie jest niespodzianką.

Zobacz też: Josh Flagg Wiki, żonaty, chłopak, randki, split, wesoły, wartość netto

Krótki życiorys

Pochodzący z Kalifornii Jeff Lewis urodził się 24 ten Marzec 1970, co daje mu 47 lat w Orange County w Kalifornii. Zgodnie z jego wiki uczęszczał na University of Southern California i Chapman University. Obywatel amerykański, Jeff urodził się jako ojciec Toma i stracił matkę, gdy miał zaledwie 18 lat. Jeff, który należy do rasy białej, miał napięte relacje z rodzicami, ale później ewoluował i teraz wzmocnił relacje z ojcem i macochą. Przy dobrej sylwetce stoi na wysokim wzroście.

Zalecane