blog

Jeff Meacham Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wzrost

Większość celebrytów nie utrzymuje tak pięknego życia osobistego jak kariera z powodu napiętego harmonogramu. Ale amerykański aktor, Jeff Meacham, ma do opowiedzenia inną historię, ponieważ zarówno skupia się na swojej pracy zawodowej, jak i zarządza czasem dla rodziny. Jeff jest dobrze znany dzięki występowaniu w serialach telewizyjnych „Jak poznałem twoją matkę” i „W Filadelfii jest zawsze słonecznie”.

 Jeff Meacham Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wzrost

Praca zawodowa Jeffa Meachama:

Jeff Meacham pracował jako artysta estradowy na rozstaniu dzieci, gdy był w college'u. Następnie miał okazję pracować w kampanii Philips Norelco dla Bodygroom, która stała się wirusowa w 2006 roku. Zagrał epizodycznie w serialu telewizyjnym, takim jak „Brzydka Betty”.

Co więcej, Meacham służy jako lektor i nagrał głos dla postaci w „Grand Theft Auto V”. Jest także współprowadzącym podcast „Open Sky Fitness”. W 2016 roku został nominowany do nagrody Screen Actors Guild Awards za wybitne osiągnięcia zespołu w serialu komediowym.

Uważa się, że aktor przez całą swoją karierę zawodową cieszy się ogromnym majątkiem. Jego rzeczywiste zarobki nie zostały jeszcze ujawnione, ale jego wartość netto szacuje się na setki tysięcy dolarów.

Dzieli piękny związek z żoną i dzieckiem!

Aktor jest szczęśliwie żonaty z żoną Christy Meyers, która jest aktorką i holistycznym doradcą zdrowotnym. Jeff, który związał się ze swoją długoletnią dziewczyną, musiał z łatwością zostać z nią, ponieważ oboje należą do podobnego zawodu.

Po ślubie para powiększyła swoją rodzinę witając chłopca, Jacka Dylana 18 września 2012 roku, który ma już ponad pięć lat.

Jego krótkie życiorys:

Na podstawie źródeł wiki Jeff Meacham obchodzi swoje urodziny z rodziną 4 kwietnia. Aktor jest obywatelem amerykańskim i pochodzi z rasy białej. Jest obdarzony średnim wzrostem. Wiele informacji na temat jego wieku i rodziny nie trafiło do mediów, ale musi być gdzieś po trzydziestce. Uczęszczał do Booker High School i State University of New York.

Zalecane