blog

Jeff Zausch Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, wzrost

Urodził się, by podbijać, pokonywać i przetrwać wiejskie góry Idaho, a chłopiec sprawił, że jego ziemia i krew były dumne ze swoim śmiałym występem w Discovery. Jeff Zausch to człowiek, którego misją jest rządzenie górami dzięki swoim prymitywnym umiejętnościom przetrwania i poświęceniu. Jest prymitywnym ekspertem od umiejętności przetrwania w zakresie rozpalania ognia, budowy schronień i polowań, obnosił się ze swoimi umiejętnościami w popularnym programie Discovery Dual Survivor.

  Jeff Zausch Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, wzrost

Kariera ekstremalnego surwiwalisty!!

Jeff Zausch, 30 lat, jest ekstremalnym survivalowcem i wie, jak manipulować otaczającymi go rzeczami, aby przeżyć. Jeff jest wyszkolonym ekspertem w zakresie prymitywnego rozpalania ognia, budowy schronów, pozyskiwania wody i prymitywnych polowań.

Jego miłość do ekstremalnego środowiska zaczęła się, gdy zaczął polować w wieku 12 lat. Choć jego pierwsze polowanie zakończyło się fiaskiem i skończyło się na zranieniu samicy jelenia. Po raz pierwszy pojawił się na pustyni w popularnym serialu telewizyjnym Discovery Naked and Afraid XL w pierwszym sezonie, którego premiera odbyła się 12 lipca 2015 roku. Wystąpił u boku Evy Robert i walczyli o przetrwanie na Madagaskarze.

Jego umiejętności przetrwania i wysiłki zostały nagrodzone, gdy został obsadzony w Dual Survivor w 9 sezonie z EJ Snyderem, który został wyemitowany 24 sierpnia 2016 r. Program otrzymał negatywne recenzje, ponieważ program miał wysokie standardy od takich jak Cody Lundin , Matt Graham , Joseph Teti i Dave Canterbury, żeby wymienić kilka elitarnych grup.

Dowiedz się więcej: Kim jest chłopak Allison Raskin? Wszystko w jej życiu randkowym

Ile jest warte netto Jeffa?

Według doniesień kompetentny otrzymał 5000 USD za odcinek w Naked and Afraid XL po podjęciu zagrażającego życiu ryzyka i nieszczęścia. Ale surwiwalista uważa, że ​​w serialu nie chodziło o pieniądze, ale takie właśnie są. Ujawnił również, że zostały stworzone do tego ekstremalnego środowiska.

Po występie w Dual Survival w 2016 roku jego wartość netto poszybowała w górę i oczekuje się, że wyniesie miliony.

Jego żona jest jego największą siłą!!!

Survivalista nie ma skrajności w życiu osobistym. Jeff poślubił swoją długoletnią dziewczynę, Gabrielle Zausch, po latach randek.

Jeff szedł do ołtarza 8 marca 2013 roku. Kiedy Jeff zagrał u boku Evy w Nagi i przestraszony, wielu przewidywało, że nagość wpłynie na jego związek. Ale związek się zacieśnił, a jego żona nawet podzieliła się lunchem z Evą.

Mam najwspanialszą żonę, na jaką mogłem liczyć! Dziękuję Gabby za wsparcie mnie w pogoni za swoimi marzeniami! I... http://t.co/aCmXQHGGyc — Jeff Zausch (@jeff_zausch) 10 lipca 2014 r.

Jeff często dzieli się swoją miłością do Gabby, ponieważ zwykł dzwonić do niej na swoim koncie na Twitterze i nie zapomina podziękować żonie za ciągłe wsparcie. Gabrielle jest rzeczywiście jego największą siłą na przetrwanie.

Jeff, który zawsze jest zajęty swoim napiętym harmonogramem, ma ograniczony czas wolny na spędzenie z żoną. Na razie osobowość telewizyjna nie ma dziecka.

Sprawa wczesnego życia małżeńskiego Jeffa pozostaje w cieniu w tej chwili. Nie było więcej aktualizacji dotyczących życia małżeńskiego jego i Gabrielle. Ponieważ wydaje się, że Jeff wprowadził się do nowego związku, zakłada się, że prawdopodobnie on i Gabrielelle mogli się rozstać.

Randki z nową dziewczyną

Obecnie Jeff spotyka się z Erin Muñoz. Jest muzykiem, który ma ponad 10,6 tys. obserwujących na swoim Instagramie. Jeff zaczął prezentować Erin na platformach społecznościowych pod koniec 2017 roku. Para spotkała się po raz pierwszy w kręgielni i szybko się związała. Nawet jeśli było to jego pierwsze spotkanie z Erin, Jeff czuł, jakby znał ją od lat.

Jeff ze swoją dziewczyną Erin Muñoz (Opublikowano w październiku 2019) (Źródło: Instagram)

Odkąd zaczęli się spotykać, pielęgnują swoje towarzystwo i żyją jak najlepiej. Niedawno w Walentynki 2019 roku Jeff zaskoczył Erin sesją fotograficzną VIP w International Exotic Animal Sanctuary.

Poza tym Jeff i Erin są również gotowi na 21-dniową edycję Nagi i przestraszony przygoda razem.

Czytaj dalej: Sonali Shah Mąż, dzieci, rodzina, pochodzenie etniczne

Krótka biografia Jeffa:

Pochodzący z Idaho pierwszy oddech odebrał 5 czerwca 1987 r. w Pocatello w stanie Idaho w Stanach Zjednoczonych pod nazwiskiem Jeffrey Joseph Zausch. Ma wysoki wzrost 6 stóp i utrzymuje silne i wysportowane ciało.

Według źródeł wiki urodził się ocalonemu ojcu, ponieważ jego ojciec przeżył swoją pierwszą operację na otwartym sercu, gdy miał pięć i pół tygodnia. W swoim życiu przeszedł dziewięć operacji na otwartym sercu i dał Jeffowi inspirującą lekcję podboju, przezwyciężenia i przetrwania.

To wygląda interesująco: Czy Neil Jones i Katya Jones nadal są małżeństwem? Informacje rodzinne i więcej

Ojciec Jeffa mógł odejść z powodu długiej walki, ale pozostawił spuściznę do naśladowania i nie zawiódł swojego zmarłego ojca. Gdziekolwiek dusza jego ojca odpoczywa, z pewnością jest bardzo dumny ze swojej krwi.

Zalecane