blog

Jeffrey Earnhardt Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Rodzice, Wartość netto

„Zwycięzcą nie jest ten, który ma samochód; to ten, który nie chce przegrać”. Podążając za cytatem swojego dziadka, Jeffrey Earnhardt wszedł na tor wyścigowy z ciężarem krytyki i wielkim zadaniem kontynuowania rodzinnej spuścizny. Mając wyzwanie, aby udowodnić, że jest najlepszy na torze, przeskoczył cień rodziny i dał przykład na boisku wyścigowym swoim zaangażowaniem i koncentracją.

  Jeffrey Earnhardt Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Rodzice, Wartość netto Podążając za cytatem swojego dziadka, Jeffrey Earnhardt wszedł na tor wyścigowy z ciężarem krytyki i wielkim zadaniem kontynuowania rodzinnej spuścizny. Mając wyzwanie, aby udowodnić, że jest najlepszy na torze, przeskoczył cień rodziny i dał przykład na boisku wyścigowym swoim zaangażowaniem i koncentracją.

Ile jest warte netto Jeffreya?

Jeffrey jako profesjonalista NASCAR zawodników, sprawdził się jako odnoszący sukcesy zawodnik. Jeśli chodzi o jego zarobki, Jeffrey jest tak samo triumfalny, jak w swojej karierze. Jeffrey cieszy się rocznym przychodem w wysokości 2 milionów dolarów, który nie obejmuje żadnych rekomendacji. Biorąc pod uwagę jego astronomiczne zarobki i zarobki z umów reklamowych, niewątpliwie ma miliony dolarów wartości netto. Poza majątkiem Jeffreya jego dziadek Dale z całą karierą na torze wyścigowym zarobił 70 milionów dolarów.

Jeffrey dziedziczy wyścigową krew

Wyścigi są we krwi rodziny Earnhardtów. Pradziadek Jeffreya, Ralph Earnhardt, był jednym z NASCAR biegaczy i był mistrzem Grand National Champion NASCAR w 1956 roku. Po pokoleniu jego dziadek, ojciec i Jeffrey również zaangażowali się w tę samą dziedzinę.

Jeffrey wjechał na tor wyścigowy i gonił za swoim marzeniem, które zaprowadziło go na ścieżkę NASCAR w 2006 roku. Wkrótce zdobył swój pierwszy tytuł w 2007 roku w Seria Busch East jak Najpopularniejszy sterownik . Cóż, urodził się z dziedzictwem i odważnym podejściem, które stworzył własną historię, a jego sukces jest widoczny dzięki jego osiągnięciom. Od teraz, w 2018 roku, Jeffrey Earnhardt będzie ścigał się numerem 00 w StarCom Racing.

Dziewczyna Jeffreya za kierownicą

Podczas podróży Jeffreya na torze wyścigowym, zaledwie rok po dołączeniu do NASCAR w 2007 roku, znalazł miłość swojego życia. Cóż, Jeffrey został zauważony ze swoją dziewczyną, Meredith Jones na torze wyścigowym we wrześniu 2007 roku. Dokładna data, kiedy duet zaczął się spotykać, jest nieznana, ale zaczęli spotykać się, gdy byli nastolatkami.

„Był młody i po prostu nie chciał poświęcać się i skupiać. Chciał gonić dziewczyny, wygłupiać się przy łowieniu ryb”.

Od tego czasu Jeffrey nie został zauważony ze swoją dziewczyną Meredith. Status związku Jeffreya nie został jeszcze ujawniony w mediach. Jedyne, co się dowiedziało, to że młody utalentowany zawodnik nie jest jeszcze żonaty. Cóż, zawodowy kierowca wyścigowy skupia się obecnie na swojej karierze i nie rozmawia w mediach o powitaniu żony i osiadłym życiu.

Rodzina Jeffreya

Jeffrey urodził się dla ojca Kerry'ego Earnhardta, który jest synem wielkiego Dale'a Earnhardta. Dale, który był trzykrotnie żonaty, stracił życie na torze wyścigowym 18 lutego 2001 roku. Dale, który był wtedy żonaty z Teressa Earnhardt , pozostawił po sobie spuściznę i został uhonorowany „Wieżą Earnhardta” w sekcji miejsc siedzących na torze Daytona International Speedway.

W swojej rodzinie ma pięcioro rodzeństwa; biologiczny brat Bobby, przyrodnia siostra Kayla, dwóch przyrodnich braci James i David oraz przyrodnia siostra Blade. Jeffrey udostępnił zdjęcie na Twitterze, życząc swojej macosze, Rene Earnhardt, w Dzień Matki 10 maja 2015 r.

Zalecane