blog

Jen Harley Wiki, wiek, praca, aresztowanie - wszystko o Ronnie Ortiz-Magro Ex

Światło reflektorów nieuchronnie wyciąga Cię z samotności, jeśli jesteś powiązany z jakąkolwiek gwiazdą celebryty. Jen Harley jest znana jako była dziewczyna gwiazdy Jersey Shore, Ronniego Ortiza-Magro. Jest również znana ze swoich nieprzyzwoitych zachowań i wielokrotnych aresztowań za przemoc domową i wykroczenia drogowe. Jen jest również popularna, ponieważ pojawia się na wakacjach rodzinnych wraz ze swoim byłym chłopakiem. Jen jest również znana z incydentu z Ronniem w dniu 24 czerwca 2018 r., który miał siniaki i skaleczenia.

  Jen Harley Wiki, wiek, praca, aresztowanie - wszystko o Ronnie Ortiz-Magro Ex

Jest również znana ze swoich nieprzyzwoitych zachowań i wielokrotnych aresztowań za przemoc domową i wykroczenia drogowe. Jen jest również znana z tego, że pojawia się na Rodzinne wakacje wraz ze swoim byłym chłopakiem. Jen jest również znana z incydentu z Ronniem w dniu 24 czerwca 2018 r., który miał siniaki i skaleczenia.

Jen twierdzi, że Ronnie próbował ją złapać; Przeżyje opłaty

Według amerykańskiego magazynu z 9 lipca 2018 r. Jen Harley doznała drobnych siniaków i zadrapań wraz z zaschniętą krwią podczas bójki ze swoim chłopakiem. Twierdziła, że ​​jej były chłopak próbował ją złapać, gdy prowadziła.

Została aresztowana 24 czerwca 2018 r. pod zarzutem pobicia w domu swojego byłego chłopaka Ronniego. Podobno ciągnęła go samochodem. Została przetrzymywana w areszcie śledczym hrabstwa Clark, a jej kaucja została ustalona na 3000 dolarów. Sąd zapoznał Jen ze wszystkimi zarzutami w podstawie „Brak dowodów”.

Jej pierwsze problemy prawne rozpoczęły się w 2007 roku zgodnie z Radar Online. Była dziewczyna gwiazdy Jersey Shore, Ronnie, została aresztowana za publiczne ujawnienie swojej nagości w Las Vegas. Celowo rozebrała się w wannie z hydromasażem, co doprowadziło do oskarżenia jej o lubieżne i lubieżne zachowanie.

Zobacz więcej: Pauly D Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, córka, wartość netto, teraz

Z akt policyjnych wynika, że ​​w 2007 roku służyła w więzieniu za napaść na kobietę. Jej nieodpowiedzialne zachowanie na tym się nie skończyło. Jen ponownie trafiła do więzienia w 2013 roku za rzekome napaść na jej byłego męża.

Wściekła młoda kobieta Jen ponownie miała kłopoty z władzami po tym, jak została zauważona podczas jazdy bez włączonych reflektorów. Ten incydent doprowadził ją do oskarżenia o DUI. Spędziła dwa dni w więzieniu i ukończyła 69 godzin prac społecznych, a także uczęszczała do szkoły pod wpływem alkoholu za swoje wykroczenie. Następnie w 2016 roku Jen została aresztowana za pobicie i przemoc domową wobec swojego ówczesnego chłopaka.

Rozstaje się z chłopakiem Ronniem Ortiz-Magro; Ma ze sobą córkę

Jen Harley i Jersey Shore aktor Ronnie Ortiz zaczęli spotykać się w 2017. Podobno nawiązali romantyczny związek w maju 2017. Cieszyli się wakacjami, które potajemnie wzięli w maju tego roku. Ich związek przykuł uwagę publiczności po tym, jak w lipcu 2017 roku przesłała mu zdjęcie.

Rozstała się ze swoim byłym chłopakiem po publicznej kłótni. Jen oskarżyła go o zdradzenie jej innej kobiecie Sammy z jego programu. Ronnie oskarżyła również Jen o niewierność i przechowywanie filmów erotycznych swojego byłego partnera.

Nie przegap: Angelina Pivarnick Chłopak, zaręczony, żonaty, w ciąży, wartość netto

W publicznej bitwie 29 kwietnia 2018 r. obrzucili się nawzajem obelgami. Ronnie zareagował jako pierwszy i powiedział, że nie może zamienić naturalnie urodzonej dziewczyny w gospodynię domową. W kontuarze Jen powiedziała też, że nie może zamienić głowy koksu w ojca.

Duet pojawił się również w fizycznej walce na filmie na Instagramie opublikowanym 30 kwietnia 2018 r. Później przeprosił za irracjonalne zachowanie i znieważenie jej chwil po usunięciu wpisu.

Umawiał się nawet z Sammi Giancolą. Byli w związku przez długi czas, zanim Jen ponownie pojawił się w jego życiu.

Jen ma również syna o imieniu Mason z poprzedniego związku. Jednak nadal nie jest jasne, czy była mężatką, czy nie, zanim urodziła syna w 2007 roku. Pochodząca z Las Vegas Jen często obnosi się ze zdjęciami ze swoim synem i psim pitbullem na portalach społecznościowych.

Tata celebrytów spędza więcej czasu ze swoją córką Arianą. Jego profil na Instagramie śpiewa o miłości do jedynego dziecka. Gwiazda reality show pozował ze swoim uroczym dzieckiem w Dzień Ojca i życzył wszystkim ojcom 18 czerwca 2018 r. Spędził również wakacje z Arianą w Santa Monica w Kalifornii 19 czerwca 2018 r. Podpisał zdjęcie, że to jej pierwsza plaża dzień. Śliczny aniołek wyglądał spektakularnie w kowbojskim kapeluszu.

Brzeg Jersey Aktor obnosił się również ze zdjęciem swojej córki 19 czerwca 2018 r. Powiedział, że jej gniewna twarz sugerowała, aby tata wrócił po pracy do domu. Jest współrodzicielem ze swoją byłą partnerką Jen. Prawdopodobnie są zadomowione w swoich różnicach i próbują pracować dla dobra swojego dziecka.

Para rozmawia teraz i nie może się doczekać wspólnego rodzicielstwa swojej córki, zgodnie z amerykańskim magazynem z 2 lipca 2018 r. Była para pojawiła się na Instagramie w historii Ronniego w filtrze serc o tematyce flagowej 4 lipca 2018 r. i napisała Wesołego dnia niepodległości .

Zjadła nawet kolację ze swoim byłym kochankiem wraz z trzymiesięczną córką 5 lipca 2018 r. W New Jersey. Tym razem zwalniają ich związek.

Z powrotem razem i spędzanie czasu z córeczką!

Jen Harley i Ronnie Ortiz-Magro, którzy rozstali się pod koniec kwietnia 2018 r., Podobno w sierpniu 2018 r. wracają do siebie i spędzają czas z córeczką Arianą Sky w Puerto Rico.

Ona i Ronnie zostali zauważeni, jak cieszyli się chwilą spędzoną razem na brzegu morza wraz z ich czteromiesięcznym dzieckiem w San Juan i podzielili się tym zdjęciem ze swoimi zwolennikami.

Chociaż Jen i jej chłopak Ronnie próbowali zrozumieć swoje nieporozumienie, Jen była zdenerwowana fanami Ronnie, gdy atakowali ją trollami. Co więcej, fani mają na myśli komentarze dotyczące jej córeczki, które sprawiły, że zaczęła płakać, ponieważ jest wrażliwa, gdy chodzi o jej córkę.

Ronnie oskarża dziewczynę Jen Harley o siniaki na twarzy!

Ronnie, który próbował zrozumieć swoje nieporozumienie i naprawić sytuację ze swoją dziewczyną Jen, wydaje się mieć ponownie problemy w związku. W środę 24 października 2018 r. gwiazda Jersey Shore udostępniła bliskie zdjęcie swojej twarzy, pokazując siniaki na twarzy i oku w historii na Instagramie.

Następnie podpisał zdjęcie i przeprosił przyjaciół i rodzinę za kłamstwo, mówiąc:

„Przepraszam za okłamywanie moich przyjaciół i rodziny, czasami kochasz ludzi tak bardzo, że chcesz kłamać i ranić ludzi, którzy kochają cię najbardziej, aby chronić”.

Ronnie nawet oznaczył swoją dziewczynę w historii IG. Jak potwierdził magazyn PEOPLE, przedstawiciel Harleya zaprzeczył, by opowiadać prawdziwą historię jego kontuzji. Powiedział, że nie miał pojęcia, kiedy Ronnie zrobił zdjęcie i jak doszło do urazu. Incydent najwyraźniej wskazuje, że Ronnie i jego dama Jen mogą ponownie mieć problem w swoim związku.

Razem w 2019 roku?

Wygląda na to, że pod koniec 2018 roku para ponownie odwołała swój związek i nie są już razem. Jak potwierdza E! Wiadomości z 2 stycznia 2019 r. Jen rozstała się ze swoim chłopakiem po głośnym wybuchu sylwestrowym. Źródło potwierdziło, że ich kilka ostatnich kłótni jest przyczyną ich zamieszania w związku i wolą trzymać się od siebie z daleka. TMZ potwierdził również, że para stoczyła nieprzyjemną walkę w klubie w Vegas, zanim się ze sobą zerwali.

Jak podają źródła, Jen i Ronnie pokłócili się, a Jen nawet rzucił mu się na głowę. Do sylwestra źródło potwierdziło, że między parą wszystko szło gładko, ale słowa szybko stały się gwałtowne.

Jen Harley aresztowana, jeszcze raz!

Nie byłoby zaskoczeniem wiedzieć, że dramat między Jen i Ronnie trwa i jeszcze się nie rozstrzygnął.

16 maja 2019 r. Jen, która jest matką rocznej córki, została aresztowana po tym, jak jej były Ronnie złożył wniosek o raport dotyczący baterii domowej

Cztery miesiące po tym, jak Ronnie złożyła doniesienie na policję za rzekomą gwałtowną kłótnię, Jen jest przetrzymywana za barem, a jej kaucja wynosi 3000 USD. Według doniesień incydent miał miejsce w Las Vegas Strip Club.

Para podobno wdała się w gorącą kłótnię o coś, co Jen zobaczyła w telefonie Ronnie. I tak rozpoczęła się dyskusja. Podobno Jen rzuciła popielniczką w głowę Ronniego, rozbijając mu nos i wargę. Jej przyjaciółka powstrzymała Jen.

Po aresztowaniu Jen Ronnie przeniósł się do swojej historii na Instagramie, w której podzielił się kilkoma słowami i podpisał zdjęcie słowami „Zmiana nadchodzi”.

Aktualizacja 2019; Relacja On-Off

W połowie września 2019 r. Jen i Ronnie, którzy są znani ze swojego związku z przerwami, po raz kolejny zerwali. Matka siedemnastoletniej córki Ariany Sky z Ronniem wyprowadziła się z jego domu. Wiadomość o ich zerwaniu obnosiła się po tym, jak Harley ujawnił, że Ronnie spędza czas z inną dziewczyną. Publikując zdjęcie Ronniego z dziewczyną, Harley napisał;

Czy to miłość, czy to błąd?

Jednak źródła upierały się, że niewierność Ronniego nie miała nic wspólnego z ich rozstaniem.

Mimo ponownego połączenia w tym roku para rozstała się. Poza tym źródła twierdziły, że Ronnie skupił się na swojej córce i jej dobrym samopoczuciu, a także zamierzał współrodzić córkę obok Jen. Jednak Jen oskarżyła go o oszukiwanie jej.

Z drugiej strony Ronnie ma swoją własną historię. Powiedział, że nie zdradził Jen, a dziewczyna, z którą obnosił się w mediach społecznościowych, była jedną z jego przyjaciół. W lipcu 2019 Ronnie otworzył się o swoim trudnym związku. Ponadto ujawnił, że wszystko między nimi układa się świetnie, gdy dokonał zmiany i przestał robić to samo w kółko.

Ale teraz wygląda na to, że dawne ptaki miłosne są po dwóch stronach rzeki.

Jak Jen osiąga swoją wartość netto?

Jen utrzymała swoje życie zawodowe na niskim poziomie. Nie ujawniła otwarcie swojej pracy ani żadnego źródła dochodu. Jednak Jen pojawiła się w odcinku Jersey Shore: rodzinne wakacje co pomogło jej w jej wartości netto. Jednak cieszyła się wystawnym życiem ze swoim byłym chłopakiem. Ronnie zebrał majątek w wysokości 3 milionów dolarów jego kariery jako gwiazdy rzeczywistości.

Nie Zapomnij zobaczyć inną obsadę Jersey Shore: Vinny Guadagnino Wiki, dziewczyna, randki, geje, wartość netto, teraz

Krótki życiorys

Jen Harley, która obecnie ma 31 lat, ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Jest o kilka cali niższa niż jej były chłopak Ronnie, który ma 1,68 metra (5 stóp 6 cali).

Jak na wiki, prowadzi skromne, podstawowe życie ze swoim synem Masonem i córką Arianą wraz z psem.

Zalecane