blog

Jenna Cooper Związek z Jordanem Kimballem: status randkowy teraz

Jenna Cooper to gwiazda Reality, która jest najbardziej znana z występu w sezonie 2018 Bachelor In Paradise. Jest także byłą zawodniczką 22. sezonu The Bachelor. Jednak Jenna stała się popularna z dnia na dzień po tym, jak została zaręczona ze swoim współuczestnikiem Bachelor In Paradise, Jordanem Kimballem.

  Jenna Cooper Związek z Jordanem Kimballem: status randkowy teraz

Jenna zyskała sławę w ciągu jednej nocy po tym, jak zaręczyła się ze swoim współzawodnikiem Kawaler w raju , Jordan Kimball. Jednak teraz związek dobiegł końca, ona przeszła do swojego następnego.

Status randkowy Jenny Cooper teraz

Jenna jest w związku ze swoim chłopakiem o imieniu Karl od 2019 roku.

Jenna Cooper i jej chłopak Karl 21 stycznia 2020 r. (zdjęcie: Instagram Jenny Cooper)

Pochodząca z Indiany upubliczniła ją jednak dopiero 21 stycznia 2020 r. na swoim Instagramie, publikując ich zdjęcie. Nazwała nawet Karla „prawdziwym mężczyzną z prawdziwą moralnością”.

Według Jenny, dwie gołąbki podróżowały razem w wielu miejscach w 2019 roku.

W ciąży z pierwszym dzieckiem

Jenna i jej chłopak Karl są już za kilka miesięcy, by zostać pobłogosławionym dzieckiem. O swojej ciąży poinformowała w poście na Instagramie na 25 stycznia 2020 r., w którym napisała:

Mam nadzieję, że wiesz, że już kocham cię bardziej, niż mogłem sobie wyobrazić. Mam nadzieję, że gonisz za wszystkimi swoimi marzeniami, a ja będę Cię wspierać przez całą drogę. Mam nadzieję, że zdobędziesz mojego ducha i poczucie humoru i nigdy nie przestaniesz się śmiać.

Jenna dalej twierdziła, że ​​będzie trzymać swoje dziecko z dala od negatywności świata i uczynić go niezależnym dzieckiem.

Jenna Cooper Związek z Jordanem Kimballem

Wcześniej Jenna była z nią zaręczona Licencjat w raju gwiazda, Jordan Kimball. Była para wymieniła pierścienie po finale sezonu serialu 11 września 2018 roku.

Gwiazda Kawalera: Blake Horstmann Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Romans, Kawaler

Jordan zakończył jednak zaręczyny następnego dnia, czyli 12 września 2018 roku.

Powód podziału

12 września 2018 r. zrzut ekranu rozmowy Jenny z nieznanym mężczyzną opublikował Rzeczywistość Steve i stał się wirusowy w całym Internecie.

Jak na Rzeczywistość Steve w rozmowie Jenna twierdziła, że ​​jej związek z Jordanem nie był prawdziwy i zasługiwała na więcej niż on.

Ja i Jordan nie jesteśmy naprawdę razem. Nawet go nie lubię, a co dopiero go kocham. Jestem od niego lepszy, a kiedy będę mógł, zerwę na dobre i wymyślę jakąś historię, która sprawi, że będzie wyglądał źle, jeśli sprawi to, że poczujesz się lepiej.

Później Jenna broniła się, mówiąc: LUDZIE że była świadoma stawianych jej zarzutów, ale odrzuciła je jako fałszywe.

Związane z: Kawaler Jason Mesnick Życie małżeńskie z żoną, pracą, wartością netto, teraz

Jenna i Jordan Kimball planowali nawet wziąć ślub w czerwcu 2019 r. Ale plan nigdy nie został zrealizowany.

Interesujące fakty o niej:

  • Jenna urodziła się 9 czerwca 1989 roku w Indianie.
  • Stoi na wysokości 5 stóp i 5 cali (1,65 m).
  • Jej znakiem urodzenia jest Bliźnięta.
  • Oprócz własnego konta na Instagramie, używa również innego konta o nazwie Przegląd Raleigh. Za pośrednictwem kanału przesyła filmy związane z: recenzje lokalnych firm w rejonie Raleigh.

Zalecane