blog

Jennifer Reyna Wiki, Wiek, Ślub, Mąż, Chłopak, Bio, Wynagrodzenie

Jeśli jesteś regularnym widzem NBC News, to wiesz głównie o gorącej i utalentowanej reporterce NBC Traffic, która pracuje również w KPRC 2 jako kotwica w południe, Jennifer Reynie, jednej z najsłodszych i najbardziej oddanych div medialnych. Ta dama urodziła się w Houston w Teksasie 1 stycznia 1980 roku i dorastała w Kalifornii z czwórką rodzeństwa.

 Jennifer Reyna Wiki, Wiek, Ślub, Mąż, Chłopak, Bio, Wynagrodzenie

Jaka jest jej kariera i postęp?

Dołączyła do KPRC 2 News w 2006 roku jako dziennikarka drogowa, dzieląc się swoją rozległą wiedzą na temat wspierania widzów w Houston podczas porannych opóźnień. Często przedstawia ruch drogowy w dni powszednie rano w KPRC 2 News Today i podczas „TODAY Show”, a od 2014 roku pracuje również w NBC jako reporter ruchu drogowego.

Jej pierwszą pracą w telewizji była praca w KABC-TV, gdzie ta dama pracowała za kulisami, a przed przeprowadzką na zachodnie wybrzeże służyła także w Houston's Rock 101 KLOL.

Jak zarabia pieniądze?

Jennifer nie podzieliła się swoją dokładną wartością netto i pensją w mediach, ale aby zobaczyć jej Instagram i inne konto w mediach społecznościowych, wydaje się, że ta dama jest milionerem. Zarobiła ogromne pieniądze, ponieważ odnosi sukcesy jako reporterka w czołowych mediach, takich jak NBC, KPRC i kilka innych, ale także lepiej znana była zwycięzca konkursów piękności.

Poza tym Reyna ma również własną firmę turystyczną i turystyczną, którą znaleźliśmy za pośrednictwem jej konta w mediach społecznościowych, a także uzyskaliśmy informacje o tym, że jest również aktywna w pracach społecznościowych.

Potajemnie żonaty z chłopakiem?

Ta młoda, najbardziej urocza i piękna amerykańska reporterka i dziennikarka, Reyna nie podzieliła się żadnymi informacjami o swoim życiu osobistym, a także o swoim małżeństwie, mężu, a nawet o swoim randki i chłopaku. Więc ludzie opisują ją jako bardzo tajną divę medialną, a także niektórzy ludzie opisują ją jako lesbijkę, ale nie znaleźliśmy żadnych wskazówek na temat jej płci jako lesbijek.

Wysyłam miłość do wszystkich moich zwolenników!

?? Szczęśliwych walentynek ?? Wysyłam miłość do wszystkich moich zwolenników! Nie zrobiłbym tego bez ciebie. #lifeisbetterwyou #houtraffic #Kprc #NBC #walentynki #Walentynki #houston #miłość #uśmiechy #balony #kwiaty #owoce #opieka #serce #fanów #thxDanielC

Post udostępniony przez Jennifer Reyna (@jenniferreynatv) on

Jednak, aby zobaczyć jej konto w mediach społecznościowych, jej fan jest trochę zakłopotany, ponieważ głównie obrazuje z facetem. Ale nie ujawniła, kim jest ten facet, albo facet jest jej chłopakiem, albo są po prostu dobrymi przyjaciółmi, których do tej pory nie ujawniła.

Ale w wywiadzie dla mediów wiki kobieta powiedziała, że ​​ma pełną ochotę nosić suknię ślubną, a także ma ochotę wkrótce wyjść za mąż, ale nigdy nie ujawniła swojego chłopaka i potencjalnego męża.

Krótki życiorys:

Jedna z pięknych i utalentowanych kobiet medialnych ma obywatelstwo amerykańskie, ale ma mieszane pochodzenie etniczne, ze względu na jej matkę z Afryki i ojca z Ameryki. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp 8 cali z jej szczupłą i atrakcyjną sylwetką. Osiągnęła wiek 36 i nadal wygląda na kobietę nastolatka, ze względu na jej codzienny trening i zbilansowaną dietę.

Zalecane