blog

Jennifer Valdez Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, Rodzina, CBS, Wynagrodzenie

Ta meteorolog zgłosiła kilka burz i huraganów w swojej karierze, ale nie widziała nic szkodliwego w jej życiu osobistym. Amerykańska meteorolog Jennifer Valdez ma stabilny związek małżeński i dwoje uroczych dzieci, dzięki którym jej życie jest warte zachodu. Valdez jest porannym reporterem CBS46, który współpracuje z siecią od dziewięciu długich lat.

 Jennifer Valdez Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, Rodzina, CBS, Wynagrodzenie

Kariera i postęp:

Jennifer Valdez pracuje jako ważny meteorolog w CBS46 od lata 2008 roku. Obecnie służy jako poranna prezenterka pogody dla CBS46, który jest nadawany w dni powszednie od 4:30 do 7: rano. Przed dołączeniem do CBS46 pracowała jako meteorolog w dni powszednie dla WYFF w Greenville, SC. Pracowała również jako stażystka przed kamerą w The Weather Channel w 2005 roku.

Valdez doniósł o poważnej katastrofie, która miała miejsce na terenach Atlanty i Północnej Georgii. Opowiedziała o sześciu tornadach, które miały miejsce w Gruzji w 2008 roku, a także stale relacjonowała epickie powodzie z września 2009 roku. Zgłosiła niebezpieczną burzę lodową, która sparaliżowała Gruzję w 2014 roku.

Ile jest warte netto Valdez Jennifer?

Jennifer Valdez spędziła ponad dekadę w sektorze dziennikarskim i relacjonowała różne historie pogodowe. Bez wątpienia zyskała ogromną sławę i pochwały za prace, ale jej fortuny też rosną. Meteorolog z CBS46 nie ujawnił do tej pory swojej pensji, ale biorąc pod uwagę jej wysiłki i osiągnięcia, musiała zarządzać sporą wartością netto w setkach tysięcy dolarów.

Żonaty i ma dwoje dzieci!

Piękna i utalentowana Jennifer jest nie tylko wybitną meteorolożką, ale także odpowiedzialną matką dwójki dzieci.

Jennifer wymieniła ślubną przysięgę z mężem podczas pięknej ceremonii wiosną 2009 roku. Do tej pory nie ujawniła wyraźnie imienia małżonka, ale oczywiste jest, że para ma uroczą relację małżeńską.

Po ślubie para powitała swoje pierwsze dziecko w sierpniu 2011 r., a syna Lucasa 4 lutego 2014 r. Meteorolog wydaje się bardzo zaniepokojony dziećmi i często publikuje ich zdjęcia w mediach społecznościowych.

W lutym 2017 r. Jennifer przesłała kilka pięknych zdjęć swojego syna, z okazji urodzin Lucasa. Takie słodkie gesty i czułość Jennifer rzeczywiście dowodzą, że jest zdeterminowana, aby zapewnić dzieciom lepsze wychowanie.

Jej krótka biografia:

Jak podaje źródło wiki, Jennifer Valdez obchodzi swoje urodziny 5 listopada każdego roku. Meteorolog nie ujawnił jej wieku, ale musi być gdzieś po trzydziestce. Urodziła się na Florydzie, ale jej rodzina pochodzi z Argentyny.

Ukończyła studia licencjackie z telekomunikacji na University of Florida. Następnie otrzymała tytuł magistra nauk o Ziemi na Uniwersytecie Stanowym Mississippi. Reporter o imponującym wzroście lubi oglądać futbol SEC. Należy do pochodzenia argentyńskiego i jest obywatelką amerykańską.

Zalecane