blog

Jennifer Williams Wiki: Wiek, chłopak, randki, sprawy, rodzice, wartość netto

Kochanie kogoś jest rzeczywiście pięknym uczuciem, ale ta sama emocja może czasami przynosić nieustanne problemy w Twoim życiu. Gwiazda reality show, Jennifer Williams, rozpoczęła swój romans z Timem Normanem w słodkim tonie, ale ich związek przybrał teraz najbrzydszy obrót. Obie gwiazdy rzuciły się na siebie oskarżeniami, a prawda do tej pory nie dotarła do opinii publicznej.

 Jennifer Williams Wiki: Wiek, chłopak, randki, sprawy, rodzice, wartość netto
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Kochanie kogoś jest rzeczywiście pięknym uczuciem, ale ta sama emocja może czasami przynosić nieustanne problemy w Twoim życiu. Gwiazda reality show, Jennifer Williams, rozpoczęła swój romans z Timem Normanem w słodkim tonie, ale ich związek przybrał teraz najbrzydszy obrót. Obie gwiazdy rzuciły się na siebie oskarżeniami, a prawda do tej pory nie dotarła do opinii publicznej.

  Podróż od romantycznego do agresywnego związku!

  Jennifer poznała gwiazdę „Sweetie Pies”, Tima Normana, przez wspólnego przyjaciela. W tym czasie Tim był promykiem nadziei w jej życiu i pomógł jej poradzić sobie z depresją. Jednak z biegiem czasu zmienił się w zazdrosnego i agresywnego kochanka i stał się jej największym żalem.

  W styczniu 2018 r. Jennifer zwróciła się do sądu o wydanie nakazu powstrzymania się od przemocy domowej wobec jej chłopaka. Tim otrzymał również ten sam nakaz przeciwko niej miesiąc wcześniej, który, jak twierdziła, był jego wybiegiem mającym na celu „nękanie i nękanie” jej.

  W swoich dokumentach prawnych Jennifer wyznała, że ​​Tim znęcał się nad nią werbalnie i groził jej podczas koncertu Drake'a we wrześniu 2016 r. Udostępniła również zrzut ekranu jego tekstu pełnego obraźliwych i groźnych wiadomości.

  Kariera i wartość netto:

  Jennifer to popularne nazwisko w branży telewizyjnej. Najbardziej znana jest z ról w serialu VH1 „Żony koszykówki”. Jennifer jest również znana z Supermodel (2015) i The Next 15 (2016).

  Jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i właścicielką „Flirty Girl Fitness”. Jest także założycielką „Lucid Cosmetics”. Jej przedsięwzięcia biznesowe i występy telewizyjne pomogły jej zgromadzić znaczną wartość netto w wysokości około 25 milionów dolarów.

  Krótki życiorys i Wiki:

  Jennifer urodziła się 17 września 1974 roku w Orange w stanie New Jersey. Jej obecny wiek to 43 lata. Znakiem urodzenia Jennifer jest Panna, a jej wzrost wynosi około 5 stóp i 9 cali.

  Zalecane