blog

Jenny Brockie Wiek, urodziny, żonaty, mąż, życie osobiste, rodzina

Jako ekspert ds. wywiadów Jenny Brockie to dobrze rozpoznawalne nazwisko. Zdobyła sławę wraz z pakietami nagród pt. Jest szanowaną postacią jako dziennikarka. Od ponad dwóch dekad zajmuje się dziennikarstwem, nadając i relacjonując programy informacyjne ABC. Jenny zyskuje więcej niż wystarczające zaangażowanie w reportaże. Ma przyjemną osobowość i doskonałe prace. Bycie imponującym australijskim dziennikarzem jest także dokumentalistą.

 Jenny Brockie Wiek, urodziny, żonaty, mąż, życie osobiste, rodzina

Jenny zyskuje więcej niż wystarczające zaangażowanie w reportaże. Ma przyjemną osobowość i doskonałe prace. Bycie imponującym australijskim dziennikarzem jest także dokumentalistą.

Życie osobiste Jenny Brockie; Raz żonaty!

Jenny Brockie, która jest matką córki, zawsze ukrywała swój romans z mężem i trzymała go w ukryciu. W rozmowie z drive.com.au 3 października 2016 roku rozmawiała z ankieterką o swoim mężu.

Kiedy ankieter zapytał ją o jej pierwszy samochód, odpowiedziała, że ​​to Renault 9 kupiony przez jej męża. Jak potwierdził wywiad, ona i jej ówczesny mąż rozstali się na początku lat 80-tych.

Ciekawe: Anjali Pichai Wiki, wiek, ślub, Sundar Pichai, rodzina, praca, wartość netto

W przeciwieństwie do swoich ustronnych informacji o małżonku, Jenny czuje się wolna, gdy chodzi o jej córkę. 31 października 2017 r. w odpowiedzi na tweeta swoich obserwujących napisała, że ​​jej córka jest nauczycielką. Podobnie w swoim kolejnym tweecie z 14 grudnia 2017 r. wyjaśniła więcej o swojej córce. Powiedziała, że ​​jej córka pracuje jako nauczycielka w szkole podstawowej w Australii.

Zobacz więcej: Żona Patricka Dempseya Jillian Fink Wiki: Wiek, urodziny, rodzina, praca, wartość netto

Wartość netto Jenny Brockie:

Jenny Brockie gromadziła majątek jako dziennikarka i dokumentalista. Obecnie większość swoich dochodów czerpie z pracy jako gospodarz programu SBS Insight.

We wczesnych latach dzieciństwa Jenny określiła swój cel jako dziennikarka. Karierę rozpoczęła pracując w ABC-TV. Jenny zaczęła pracować jako reporterka w bardzo młodym wieku 22 lat. Według danych Glass Door szacunkowa pensja dziennikarza ABC News wynosi od 71 000 do 78 000 dolarów.

Jenny zaczęła też pracować nad wiadomościami w radiu. Jako znakomita dziennikarka została ukoronowana nagrodami i uznaniem. W 1992 roku zdobyła nagrodę AFI. W 2008 roku otrzymała nagrodę United Nation Association Australia Media Peace Award za pracę nad Insight. Obecnie współpracuje jako gospodarz programu SBS Insight. Zdobyła także „Nagrodę Australijskiego Instytutu Filmowego dla najlepszego telewizyjnego filmu dokumentalnego.

Jako wielokrotnie nagradzana dziennikarka Walkley i prezenterka SBS's Insight, Jenny Brockie jest ekspertem ds. wywiadów.

Ty chcesz wiedzieć: Marysol Patton Wiki: mąż, rozwód, matka, ojciec, wartość netto, wzrost

Krótki życiorys:

Urodzona w 1954 roku w Castle Hill w Nowej Południowej Walii w Australii Jenny Brockie co roku obchodzi swoje urodziny. Jest jedynym dzieckiem w rodzinie. Jenny ukończyła edukację na Macquarie University w Sydney. Jej ojciec zmarł, gdy miała zaledwie cztery lata, zgodnie z wiki.

Zalecane