blog

Jensen Buchanan Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Amerykańska aktorka, która zyskała sławę i sławę dzięki występowi w 'One Life to Live and Another World', to nic innego jak wspaniały Jensen Buchanan. Urodziła się 18 lipca 1962 roku w Montgomery w stanie Alabama jako syn Williama i Mary Buchanan. Wychowana przez matkę w Neenah w stanie Wisconsin, jej rodzice rozwiedli się, gdy była niemowlęciem. Ukończyła studia z teorii muzyki na Uniwersytecie Bostońskim na stypendium w latach 1980-1984.

 Jensen Buchanan Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Jej kariera rozpoczęła się od występu w telenoweli ABC One Life to Life od 1987 do 1990. Po roku zagrała także w telenoweli NBC Another World. Przez kilka lat grała także swoją rolę w miłości Marley. Po swoim sukcesie została również wymieniona w nominacji do dwóch głównych aktorek Daytime Emmy Awards w 1996 i 1997 roku. Wystąpiła również krótko w As the World Turns. Przez rok występowała w roli Melissy Bedford, R.N. w General Hospital. Potem została częścią amerykańskiego programu telewizyjnego „Młodzi i niespokojni”.

Jej fani tak bardzo chcą dowiedzieć się o jej zarobkach w karierze, ale wciąż nie rozmawiała o tym z mediami. Widząc jej sukces, możemy śmiało założyć, że jej wartość netto przekracza milion dolarów. Jest szczęśliwą kobietą, która w swojej karierze dobrze zarabia. Kobieta jeździ czarnym mercedesem i raz została aresztowana z powodu drobnych wypadków samochodowych. Musi zapłacić 1 000 000 dolarów. Nie jest zaangażowana w stowarzyszenia non-profit.

Mimo ogromnych sukcesów w życiu zawodowym, w życiu osobistym przeżywała wzloty i upadki. Cóż, dwukrotnie wyszła za mąż i niestety dwukrotnie się rozwiodła. Po raz pierwszy związała węzeł z Gray O'Brien 28 grudnia 1991 roku. Powitała dzieci, Johna Conora O'Briena urodzonego 22 kwietnia 1994 roku i Angusa O'Hagana O'Briena urodzonego 26 lutego 1996 roku. pierwszy mąż. Rozwiedli się nawet z powodu nieporozumienia między nimi. Po kilku latach wyszła za mąż za prezesa i dyrektora generalnego Paradigm Talent and Literary Agency, Sama Goesa w 2003 roku. Niestety, rozstała się z nim w październiku 2013 roku. Kobieta znosi ból i smutek po rozstaniu, ale pozostaje silna. Jest tak bardzo oddana swojej karierze, a rozwody nie wpłynęły na jej karierę. Po rozwodach obecnie nie spotyka się z nikim. Ludzie uważani za prostą damę.

Ponętne i anielskie piękno jest uwielbiane i podziwiane przez miliony jej fanów i wyznawców. Można się z nią połączyć poprzez portale społecznościowe. Niesamowita blond dama ma wzrost 5 stóp i 2 cale z idealnym wymiarem ciała. Nawet w wieku 54 lat jej pociągająca uroda nie znikła. Wspaniała aktorka wypracowała sobie imię, sławę i sukcesy w swoim życiu. Istnieje kilka stron wiki, które zawierają jej biografię.

Zalecane