blog

Jeremy Meeks Wiki, żona, dziewczyna, wesoły, akt aresztowania, więzienie, rodzina

Spróbuj wyobrazić sobie, że klikasz swoje losowe zdjęcie, a następnie publikujesz w nocy w mediach społecznościowych i budzisz się, by odkryć, że ma miliony polubień. Cóż, ta niespodzianka nie jest nawet wystarczająco zbliżona do tego, czego doświadczył Jeremy Meeks, wysokiej klasy modelka, po tym, jak jego zdjęcie z kubka opublikowane na ścianie Facebooka Departamentu Policji w Stockton stało się wirusowe i stało się gorącym przestępcą w Internecie.

  Jeremy Meeks Wiki, żona, dziewczyna, wesoły, akt aresztowania, więzienie, rodzina

Aresztowanie, które doprowadziło do sławy!!!

Zagłębienie się w jego profil może wylądować w czasie, gdy był zamieszany w przestępstwo, co doprowadziło do jego aresztowania, a następnie najsłynniejszego zabójstwa w historii. Był jednym z najbardziej brutalnych przestępców w okolicy, który również miał bezpośrednie strzelaniny i rabunki. Zauważalny tatuaż w kształcie łzy, który może oznaczać, że kogoś zamordował, ale powiedział, że nie jest z tego dumny.

Zobacz: Felly [rapper] Wiki, wiek, dziewczyna, wartość netto

Wirusowy obraz jego aresztowania odwrócił sytuację, czyniąc go gwiazdą nocy. Najgorętszy przestępca na świecie był od tego czasu modelem i wylądował w wielu projektach z tej głębokiej nazwy. Po zebraniu pieniędzy na kaucję, dołączył do modelowania mody przez menedżera Jima Jordana i zadebiutował na New York Fashion Week w 2016 roku. Dołączył również do Instagrama, gdzie udostępnia wzruszające zdjęcia swojej rodziny i dzieci oraz niezliczone zdjęcia topless.

Po raz kolejny wszystkie oczy zwrócone były na niego, gdy wzorował się na dwóch spojrzeniach na pokazie męskiej wiosny 2018 Philippa Pleina 18 sierpnia 2017 roku. do wzięcia udziału w nowym numerze Man About Town.

Czy Jeremy Meeks jest już żonaty?

Jeśli istnieje jakiś powód, dla którego ten mężczyzna stał się najsłynniejszym i najbardziej znanym skazanym, to jest to liczba kobiet, które mdleją nad jego rześką i czekoladową twarzą. Miliony kobiet na całym świecie były zachwycone, a nawet poprosiły go, aby uczynił je swoją dziewczyną, dzięki jego tajemniczym i hipnotyzującym niebieskim oczom, które również przyniosły mu imię Niebieskooki bandyta” i „Więzienie Bae”.

Fakt, że był już żonaty, mógł złamać serca wielu, ale w rzeczywistości jego żona była osobą, która przekazała mu wiadomość, że wysadził internet i stał się wirusowy. Melissa Curl, która jest pielęgniarką, jest drugą znaczącą w jego życiu, z którą jest razem od ponad ośmiu lat.

Przeczytaj także: Peter Billingsley Żonaty, żona, wesoły, wartość netto

Para jest rodzicami syna Jeremy'ego Meeksa Jr. Ma też syna Roberta z poprzedniego związku. W swojej nowej rezydencji obchodzili ósmą rocznicę ślubu. Jest także właścicielem Maserati o wartości 125 000 $, w którym zabiera rodzinę na wycieczki.

Jednak ich związek nie mógł trwać długo. Melissa rozstała się na różne sposoby, twierdząc, że jej mąż Jeremy rzucił ją, by szukać romansu z dziedziczką Topshop, Chloe Green. Gdy kilka zdjęć Jeremy'ego i Chloe dotarło do mediów wieloma plotkami i spekulacjami, Melissa poczuła się załamana i zdradzona. W rezultacie Melissa złożyła w październiku rozwód, co doprowadziło do tego, że para przeszła proces separacji prawnej.

Melissa przeszła również kolejny związek z miliarderem Donaldem DJ-em, z którym została zauważona na imprezie w Los Vegas.

Po rozstaniu Jeremy rozkoszował się wolnością romantycznego zaangażowania z Chloe Green i zaczął się z nią spotykać od czerwca 2017 roku. Podobno duet był również zaręczony, ponieważ Chloe została zauważona przy kilku okazjach z pierścionkiem z brylantem. Wraz ze swoim romansem i miłością ogłosili, że spodziewają się dziecka w marcu 2018 roku, a po kilku miesiącach powitali swoje pierwsze dziecko, Jayden Meeks-Green w czerwcu 2018 roku.

Obecnie para uczestniczy w różnych wydarzeniach i okazjach, a także wyjeżdża na wspólne wakacje. Okazują swoją miłość i ujarzmienie za pośrednictwem mediów społecznościowych z pięknymi cytatami i zdjęciami. Co więcej, nie było niczego ani incydentów, które mogłyby uczynić Jeremy'ego gejem.

Dowiedz się więcej: Remy Boy Monty Wiki, wiek, dziewczyna, wartość netto

Krótki życiorys i Wiki

Jeremy Meeks, obecnie 34-letni, urodził się 7 kwietnia 1984 r. w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Podczas jego pobytu w więzieniu jego matka, Katherine Angier, zebrała milion dolarów, aby uwolnić go z więzienia, a także założyła stronę GoFundMe do zbierania wymagane pieniądze. Jego sława pomogła w zdobyciu środków, które doprowadziły do ​​jego uwolnienia. Ma dwoje rodzeństwa, braci Emery i Bryana. Amerykanin należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Przystojny i popularny model również przywdziewa niesamowite ciało i ma 6 stóp wysokości.

Zalecane