blog

Jeremy Paxman Żonaty, Żona, Partner, Split, Dzieci, Wywiad, Plotki

Jednym z najbardziej szanowanych dziennikarzy politycznych, znanym ze swoich rygorów i ciasnych wywiadów z prominentnymi osobami publicznymi, jest Jeremy Paxman. W 1996 r. i ponownie w 2000 r. otrzymał nagrodę Richarda Dimbleby, najbardziej prestiżową nagrodę BAFTA w dziedzinie bieżących wydarzeń. Jest także wydawcą wielu książek, które opowiadają i krytykują historię Wielkiej Brytanii i jej bieżące wydarzenia.

 Jeremy Paxman Żonaty, Żona, Partner, Split, Dzieci, Wywiad, Plotki
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Jednym z najbardziej szanowanych dziennikarzy politycznych, znanym ze swoich rygorów i ciasnych wywiadów z prominentnymi osobami publicznymi, jest Jeremy Paxman. W 1996 r. i ponownie w 2000 r. otrzymał nagrodę Richarda Dimbleby, najbardziej prestiżową nagrodę BAFTA w dziedzinie bieżących wydarzeń. Jest także wydawcą wielu książek, które opowiadają i krytykują historię Wielkiej Brytanii i jej bieżące wydarzenia.

  Kariera i postęp:

  Dołączył do BBC jako stażysta w 1972 roku i rozpoczął pracę w radiu BBC. Pracował jako korespondent zagraniczny dla wiadomości telewizyjnych BBC i czytał Six O'clock News; Paxman podjął się pracy, która stała się najważniejszym zadaniem w jego karierze, prezentując Newsnight. Został prezenterem Newsnight w 1989 roku, od tego czasu przeprowadza wywiady z liderami, zarówno politycznymi, jak i niepolitycznymi.

  Chociaż Newsnight był na antenie od 1980 roku i był prezentowany przez innych prezenterów od czasów Paxman i Newsnight, stał się synonimem większości ludzi i pozostaje z serialem do dziś. Ostatnie plotki okazały się prawdziwe, ponieważ Jeremy ogłosił od kwietnia 2014 r., że ustąpił i nie jest już prezenterem Newsnight.

  Jaka jest wartość jego sieci?

  Jego sława i majątek nie są jego głównym dochodem, ponieważ ceniony nadawca jest tym, który zdobył wiele nagród, takich jak w 1996 r. otrzymując pięć nagród Royal Television Society. Niesamowicie zdobywca kolejnej nagrody dla International Current Affairs w 1985 roku i czterokrotny wywiad dziennikarzy telewizyjnych roku.

  Wszystko to i wiele więcej, co przyniosło mu szacunkową wartość netto 4 milionów dolarów w jego imieniu, ale ze względu na ograniczoną ilość zasobów nie zostało to jeszcze potwierdzone. Jego pensja jest również niepewna, ale z pewnością jest liczona w milionach, ponieważ odnosi duże sukcesy w swojej karierze.

  Randki po rozwodzie!!

  Może i jest sprytnym i złudnym nadawcą, ale jest też żonatym mężczyzną, jest żonaty z Elizabeth Ann Clough. Żonaty od 1985 roku, Jeremy i jego żona mieli razem troje dzieci, dwie córki, Jessicę i Victorię oraz ich syna Jacka Paxmana.

  Chociaż ostatnie wydarzenia pokazały, że Jeremy w rzeczywistości miał rozwód od listopada 2016 roku, teraz spotyka się z partnerką o imieniu Jillian Taylor, która ma 30 lat. Potwierdzając rozpad swojego długoterminowego związku, ma obecnie romans z innym; nadawca żyje w „kawalerce”, jak mówi, kończąc 35-letnie małżeństwo. Dzieci również zrozumiały swój wybór.

  Krótki życiorys:

  Urodzony 11 maja 1950 roku ma teraz 67 lat, wychował się w Leeds, Yorkshire, Anglia, Wielka Brytania. Jego wzrost to 6 stóp i 3 cale, jego rodzicami są Keith Paxman, jego ojciec, a Jeremy niewiele mówi o jego matce. Jest białym pochodzeniem etnicznym i narodowości brytyjskiej.

  Zalecane