blog

Jesień Calabrese Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Wartość netto, Wzrost

Jest tak mało rzeczy, których ludzie oczekują od mamy. Autumn Calabrese to mama, która przekroczyła poprzeczkę i ograniczenia i oczekiwania, aby zostać trenerem gwiazd, autorką bestsellerów i gościnną gwiazdą niektórych seriali telewizyjnych. Posiada certyfikaty National Academy of Sports Medicine (NAM) oraz American Fitness Professionals & Associates (AFPA). Zdobyła także 10 najlepszych tytułów w kilku różnych konkursach bikini na poziomie krajowym.

 Jesień Calabrese Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Wartość netto, Wzrost

Kariera instruktora fitness!

Teraz jedna z czołowych i najbardziej postępowych instruktorek i trenerów fitness, zawsze chciała zostać tancerką. Zaczęła tańczyć w wieku 14 lat, co zakończyło się kontuzją pleców. Zmieniło kierunek godzin i zmotywowało do ćwiczeń fitness i diety.

Jej przełom nastąpił wraz z przebojowym treningiem 21 Day Fix® i kolejnym 21 Day Fix Extreme®, które od dwóch lat są najlepiej sprzedającą się franczyzą Beachbody, a jej książka kucharska FIXATE™ sprzedała się w ponad 400 000 egzemplarzy. Współpracowała również z kulturystą Sagi Kalevem przy programie rzeźbienia sylwetki The Master’s Hammer and Chisel, a w 2016 roku wydała Country Heat, który przyniósł radość z fitnessu cardio.

Ile warta jest jesień?

Trener celebrytów i instruktor odnosił duże sukcesy w tej dziedzinie. Uważa się, że jej wartość netto wynosi miliony. W 2016 roku szukała kupca na swój dom o wartości 2,5 miliona dolarów. Ma również ponad 250 000 obserwujących na swoim Instagramie i 180000 subskrybentów na YouTube, co stanowi dobrą wartość do jej wartości netto.

Małżeństwo i dzieci!!!

To prawda, że ​​słynna osobowość fitness przeszła wiele, zanim wspięła się na szczyt. Stawiła czoła kilku trudnościom, które przezwyciężyła dzięki pomocy najbliższych i bliskich. Najwięcej pomocy i wsparcia otrzymała wówczas od męża.

Ale para zaczęła być zdystansowana po jej decyzji o założeniu własnej firmy w 2014 roku. Była podekscytowana projektem, ale jej mąż chciał, żeby nie robiła nic poza siedzeniem, ponieważ miała już dziecko, syna Dominika do opieki i był już 33 lata. Ich różnica zdań spowodowała rozwód i koniec małżeństwa.

Obecnie jest samotną matką swojego syna Dominika. Ona i jej były mąż nadal współpracują w opiece nad dzieckiem. Obecnie jest zadowolona ze swojego zawodu i macierzyństwa. Nie jest jasne, czy spotyka się, czy ma chłopaka.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Autumn Calabrese w wieku 36 lat urodziła się 23 września 1980 roku w Cleveland w stanie Ohio. Ma brata o imieniu Bobby Calabrese, szefa kuchni, który gotował razem z nią w jej programie kulinarnym Fixate. Urodziła się w białej rodzinie i należy do rasy białej. Piękna i elegancka instruktorka fitness ma jedną z najlepszych sylwetek na świecie o perfekcyjnym pomiarze. Ma średnią wysokość 5 stóp i 4 cale.

Zalecane