blog

Jesse Bradford Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

Były nastolatek i aktor, który wcielił się w postacie w Clockstoppers, Romeo i Julia i Bring It On, a jeśli obejrzałeś „The Power of Few”, prawdopodobnie znasz go jako Dom, tak, to Jesse Bradford. Jesse był inwestorem w nocnym klubie na Manhattanie „The Plumm” wraz z Chrisem Nothem i między innymi w głównej roli Code Black, a ostatnio był w niektórych odcinkach Code Black w 2016 roku.

 Jesse Bradford Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

Sukces kariery Bradford:

W latach 2003-2004 Jesse występował jako Ryan Pierce w programie telewizyjnym „The West Wing”, a później w 2010 roku zagrał rolę Eddiego Franksa w programie telewizyjnym „Outlaw”. Bradford pojawił się także jako Chris w serialu „Guys with Kids” od 2012 do 2013 roku, a następnie w 2014 roku wystąpił w serialu telewizyjnym „Sequestered”. Jednak ten facet zagrał także w filmach „Zakochać się”, „Przypuszczalnie niewinny”, „Moje niebieskie niebo”, „Król wzgórza” i wielu innych. Niemniej jednak w 2001 roku zdobył także nagrodę „Young Hollywood Award” za ekscytującą nową twarz-mężczyznę.

Ile zarabia Jesse?

Ten hollywoodzki aktor oszacował wartość netto na 3 miliony dolarów, ciesząc się swoją wielką wartością netto i wspaniałymi wypłatami ze swoich przebojowych filmów. Łatwo powiedzieć, gdzie iw jaki sposób zasługuje na sześciocyfrowe kwoty wartości netto, ze względu na jego udaną karierę aktorską i osobowość medialną. Jednak cieszył się szczęśliwie ze swoich zarobków, a także był zadowolony. Niemniej jednak, ma własny dom w Los Angeles w Kalifornii i według stron wiki donosi, że dom kupił w czerwcu 2004 roku z 2 łóżkami, 1 łazienką, 890 stóp kwadratowych, dobrze umeblowanym i dobrze utrzymanym.

Czy pojawił się alert o nowej parze? Jesse podobno spotyka się z Azealią, czy to prawda?

Jako utalentowany i utalentowany przez Boga utalentowany Hollywood nie ożenił się formalnie do tej pory, więc jest trochę wiadomości o jego żonie, a także o jego dzieciach. Ale ten przystojny facet romantycznie umawia się z piękną kobietą, tak, on i jego dziewczyna, Azealia Banks, zaczęli pouczająco spotykać się kilka lat temu. W kwietniu 2015 roku zdjęcia duetu krążyły na stronach internetowych lub portalu wiki po tym, jak Banks świętował wspólny weekend w swoim domu w Kalifornii. Jednak nowy duet randkowy zauważył również canoodling w Coachella. Według E! Wiadomość, że uczestniczyli również razem w Nylon Midnight Garden Party w kwietniu 2015 r., a także zauważyli przytulanie i trzymanie się za ręce podczas wieczoru. Wygląda więc na to, że nie chcieli ukrywać swojego związku ani nie mieć żadnych szans na ochronę. Mam nadzieję, że są jeszcze oficjalnie razem, szczęśliwie. Według źródła, umawiał się również z Amerykanką Dianą Marshall-Green w latach 2001-2012, a także z amerykańską modelką Priscilla Valles w latach 2004-2006. Chociaż formalnie nie było wiadomo, że Jesse był zaręczony z modelką. Nikki Leigh. Wygląda więc na to, że nie jest gejem, co również akceptuje w wywiadach.

Krótki życiorys i fakty:

Urodził się w Connecticut w USA 28 maja 1979 roku i jest jedynym dzieckiem lub synem aktorów Terry'ego i Curtisa. Ma więc obywatelstwo amerykańskie i jest rasy białej. Jego wzrost wynosi ponad 5 stóp i 8 cali, a także ma dobrze utrzymaną i ułożoną sylwetkę. Jest również znany ze swojej atrakcyjnej sylwetki o sześciopakowej sylwetce.

Zalecane