blog

Jesse James Dupree Wiki, Żonaty, Żona, Syn, Rodzeństwo i Net Worth

Amerykański muzyk rock and rollowy jest głównym wokalistą i gitarzystą zespołu Jackyl. Jesse jest znany ze swojej telewizyjnej osobowości. Pisał piosenki i występował na znanych scenach jako główny wokalista. Poza tym jest także biznesmenem, który posiada produkty i marki napojów alkoholowych o nazwie Jesse James Spirits.

 Jesse James Dupree Wiki, Żonaty, Żona, Syn, Rodzeństwo i Net Worth

Wczesne życie i kariera:

Wokalistka rock and rolla zaczęła interesować się muzyką od 1991 roku. Jej założył zespół o nazwie Jackyl i zaczął samodzielnie komponować i pisać piosenki. Rozpoczęli swój album z Geffen Records i został wydany w 1992 roku, który pokrył się platyną. Ciągle tarzał się z zespołami i zaczął koncertować na różnych głośnych scenach. Wydał także solowy debiutancki projekt z gitarzystą Johnem Hayesem i Romanem Glickiem. Piosenkarz wydał Rev It Up i Go-Go z Dixie Inc. Osobowość telewizyjna również wystąpiła i nagrała płytę AC/DC. Piosenkarz zaczął prowadzić reality show od 2014 roku pod nazwą Full Throttle Saloon. W 2010 roku wokalista wprowadził na rynek swój napój alkoholowy, w skład którego wchodzą piwa i whisky bourbon.

Życie osobiste:

Amerykański artysta i biznesmen ma teraz 54 lata. Piosenkarz był wcześniej żonaty z Sandrą Bullock. Jego była żona złożyła piosenkarzowi dokument rozwodowy, a także stracił adoptowanego syna Louisa w 2010 roku. Po rozwodzie piosenkarz przez kilka lat pozostał samotny. Później dostał kolejnego partnera życiowego. Ożenił się z Penny Dupree z pasierbicą Mirandą, córką Theą i synem Nigelem Thomasem Dupree. Piosenkarz jest zadowolony z żoną i dziećmi. Artysta nie ujawnił zbyt wielu informacji o swojej rodzinie i rodzeństwie

Wartość netto:

Artysta zgromadził ogromną sumę bogactwa. Powiedzmy, że jego prace dobrze mu opłacały. Prowadzi zespół jako główny artysta. Jest także biznesmenem, który jest właścicielem napoju alkoholowego Jesse James Spirits. Piosenkarka zarabia również na reality show. Piosenkarz, pisarz, osobowość telewizyjna, biznesmen zarobił ogromną sumę 4 milionów dolarów. Zarobił swoją wartość netto jako biznesmen i artysta rock and rolla. W najbliższej przyszłości artysta może wymyślić większą wartość netto.

Krótki życiorys:

Jesse James Dupree urodził się 22 września 1962 roku w Kennesaw w stanie Georgia. Artysta ma około 188 m wzrostu i należy do rasy białej. Niewiele mówił o swoich rodzicach. Osobowość telewizyjna należy do Amerykanina. Więcej informacji o nim można znaleźć na jego stronie jessedupree.com oraz w serwisach społecznościowych Twitter @jackyljesse. Poza tym można go również znaleźć na stronach wiki.

Zalecane