blog

Jesse Lee Soffer Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Sophia Bush, Single

Amerykański aktor pracował odkąd był młodym chłopcem, aż do jego sławy jako Jesse Lee, teraz jest serialem telewizyjnym Chicago. Jesse jest małą postacią w filmie z Justinem Timberlake'em „In Time”, aktor jest w ruchu ze swoją serią, a filmy uderzające w świat, gdy jego umiejętności aktorskie są nienaganne i dobrze przemyślane. Podczas swoich ról w różnych filmach i programach telewizyjnych Jesse wywarł ogromny wpływ na jego karierę.

 Jesse Lee Soffer Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Sophia Bush, Single

Amerykański aktor pracował odkąd był młodym chłopcem, aż do jego sławy jako Jesse Lee, teraz jest serialem telewizyjnym Chicago. Jesse jest małą postacią w filmie z Justinem Timberlake'em „In Time”, aktor jest w ruchu ze swoją serią, a filmy uderzające w świat, gdy jego umiejętności aktorskie są nienaganne i dobrze przemyślane. Podczas swoich ról w różnych filmach i programach telewizyjnych Jesse wywarł ogromny wpływ na jego karierę. Jego praca i wszechstronność w przedstawianiu szerokiej gamy postaci uczyniły go odnoszącym sukcesy aktorem.

Kariera i postęp:

Pracował w kilku lokalnych teatrach, a później przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie studiował teatr na Uniwersytecie Nowojorskim. Choć pierwszy raz zadebiutował, kiedy zagrał w reklamie telewizyjnej w wieku 6 lat, jako aktor dziecięcy. Był także w filmie Matinee, gdy miał dziewięć lat, a także grał rolę Pervicala w filmie Safe Passage. Dodatkowo w 1995 roku dostał rolę w filmie The Brady Bunch, a rok później powrócił, by zagrać w sequelu A Very Brady Sequel.

Pracował już z najlepszymi aktorami i aktorkami i wiele się od nich nauczył. Poprzez swoje role w różnych filmach i programach telewizyjnych Jesse wywarł ogromny wpływ na jego karierę. Jego praca i portretowanie szerokiej gamy postaci uczyniły go odnoszącym sukcesy aktorem.

Jaka jest jego wartość netto?

Aktor trzykrotnie zdobył nominację do nagrody Daytime Emmy dla najlepszego młodszego aktora w serialu dramatycznym w latach 2006, 2007 i 2008. Zarabiając 6 milionów dolarów, jest nie tylko aktorem, ale także ekspertem w byciu dublerem kaskaderskim , artysta sztuk walki. Obecnie pracuje nad serialem telewizyjnym Chicago Med jako Jay Halstead.

Tajna sprawa!

Zauważyli, że jedzą kolację ze swoją partnerką, Sophią Bush, teraz mogą się spotykać. Jednak obie strony zaprzeczyły, mówiąc, że są po prostu dobrymi przyjaciółmi. Plotki o ich romansie były szeroko rozpowszechnione, choć niewiele wiadomo o życiu Jessego; nie ma dziewczyny, nie ma swojego partnera (jeśli ma), zgłosi się, aby to przyznać. On również nie ma żony, o której wiemy, lub powiedział, jeśli jest żonaty.

W pewnym momencie wierzono, że jest gejem, ponieważ jego fani gejów w to wierzyli, ale bez jego zapewnienia może być w tej chwili lub nie. Uważa się jednak, że obecnie jest singlem i nie jest w związku.

Krótki życiorys:

Urodził się 23 kwietnia 1984 roku i ma obecnie 31 lat. Jedyne dziecko jego rodziców, ojca Stana Soffera, artysty rysunkowego i animatora, oraz matki Jill Soffe, humanitarnej. Ma również troje przyrodniego rodzeństwa z poprzednich romansów i małżeństw rodziców. Urodzony w Ossining w stanie Nowy Jork, osiadł z rodziną w Connecticut. Ma białe pochodzenie etniczne, a także ma obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane