blog

Jesse Palmer Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wynagrodzenie, Wartość netto

Były student i zawodowy piłkarz Jesse James Palmer, powszechnie znany jako Jesse Palmer, spędził dekadę pracując jako komentator sportowy. Odnosząc sukces w karierze w piłce nożnej w wielu klubach, w tym w New York Giants, zgromadził znaczną ilość fortun, które doprowadziły go do raju wyrafinowania. Wraz z karierą piłkarską Jesse zapisał się na polu mediów i networkingu jako komentator dla Fox News Channel.

  Jesse Palmer Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wynagrodzenie, Wartość netto Condola Rashad zaręczona, narzeczona, wartość netto

Od dzieciństwa grał w piłkę nożną i zaczynał karierę jako zawodowy piłkarz. Zmagający się z problemami człowiek osiągnął najwyższą pozycję dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji. Jego zawodowa kariera piłkarska rozpoczęła się w 2001 roku w NFL zaraz po tym, jak został wybrany przez New York Giants, gdzie grał do czterech sezonów. Będąc najlepiej opłacanym graczem w lidze, został poproszony o kontrakt na trzy lata do 660 000 $ rocznie.

Przed odejściem z kanadyjskiej ligi futbolowej 24 maja 2007 roku pracował jako komentator kolorów dla Foxa. Następnie pełni funkcję analityka studyjnego dla ESPN. Obecnie jest specjalnym współpracownikiem w Good Morning America od 19 maja 2015 r.

Status związku Jessego;

Po jego udziale w reality show, The Bachelor, zaczął spotykać się z Jessicą Bowlin w 2004 roku. W programie musiał znaleźć idealną kobietę spośród 25 uczestniczek, aby zostać jego żoną, i wybrał Jessicę. Zamiast skierować ją do pierścienia, wręczył bilet w jedną stronę do Nowego Jorku. Po kilku miesiącach randki rozdzielili się.

Przeczytaj także: Rob Brown Żona, żonaty, rodzina, wartość netto

Po separacji Jessica podobno wyszła za mąż i podobno ma dwoje dzieci. Jednak dokładne informacje nie zostały jeszcze ujawnione.

W tej chwili Jesse delektuje się ciepłą relacją z brazylijską modelką Emely Fardo. Zgodnie z jej Linkedin Bio, jest freelancerem, fotografem żywności i mediów społecznościowych, pracującym w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych.

Nie ma zapisów o zapoczątkowaniu ich romantycznej więzi; jednak jeśli chodzi o aktualizacje społeczne, od 2018 roku dają przebłyski swojego charyzmatycznego związku.

Jesse i jego dziewczyna utrzymują doskonały związek, ukazując ich wymiary miłosne w mediach społecznościowych. Z okazji Walentynek 2018 Emely udostępniła zdjęcie duetu i stwierdziła, że ​​cieszy się z bycia z Jesse Palmerem. Podobnie życzyła mu ciepłych urodzin 5 października 2018 roku i uznała go za najlepszego przyjaciela i mężczyznę swoich marzeń.

Jesse Palmer ze swoją dziewczyną Emely w 2018 roku (zdjęcie: Instagram Emely)

Jesse i jego ukochane również cieszą się swoim romansem, podróżując po całym świecie. Ostatnio w kwietniu 2019 r. duet wyjechał do Urugwaju, gdzie spędzili razem wspaniały czas. Jesse nie mógł przegapić aktualizacji swojego statusu podczas wakacji, publikując zdjęcie o zachodzie słońca w Urugwaju 15 kwietnia.

Od teraz gołąbki cieszą się szczęśliwym związkiem i chociaż niektórzy ludzie wierzyli, że Jesse jest gejem, jest on hetero.

Dowiedz się więcej: Przeczytaj Sonny Gay, Girlfriend, Height, Wiki

Jesse jest zaręczony!

Gratulacje dla Jessego Palmera i jego narzeczonej Emely, ponieważ gołąbki się zaręczyły!

Podczas romantycznych wakacji we Francji Kawaler Ałun Jesse pochylił się na jedno kolano i zadał pytanie, aby ożenić się ze swoją dziewczyną Emely.

Zaręczona para podzieliła się przytłaczającymi wiadomościami na Instagramie 8 lipca 2019 r. Jesse wrzucił swoje zdjęcia dzielenia się szczęściem, na których napisał pokrzepiającą wiadomość, w której powiedział, że ma szczęście nazywać swoją panią „narzeczoną”. W tym samym tonie Jesse wspomniał o swojej ukochanej jako aniołku i nie mógł być szczęśliwszy, gdy spędził z nią resztę życia.

Krótki życiorys

Jesse Palmer urodził się w 1975 roku, a urodziny obchodzi 5 października. W okresie edukacyjnym studiował zarówno Konfederacje, jak i licea św. Piusa X. Zdobył dwa stopnie licencjackie, uczęszczał do College of Liberal Arts and Sciences, aby studiować na kierunku Bachelor of Arts w dziedzinie nauk politycznych i College of Business Administration, aby studiować na Bachelor of Science w zakresie marketingu.

Jesse urodził się jako syn Billa Palmera i Susan, którzy wychowali go w Nepean w Ontario ze swoim bratem Billym Palmerem, jego miejscem urodzenia jest Toronto w Ontario. Kawalerka jest zadziwiająco wysoka, ma 6 stóp i 2 cale wzrostu i 99 kg wagi. Posiada obywatelstwo kanadyjskie i należy do rasy białej.

Zalecane