blog

Jessica Bass Wiki, wiek, zaręczyny, ślub, mąż, fitness, wartość netto

Taniec jako część treningu może być świetną zabawą. Instruktorów fitness, którzy uczyli tańca jako reżimu fitness, jest bardzo mniej. Jednak Jessica Bass, urocza modelka fitness, zainspirowała wiele pokoleń ludzi do zdrowego stylu życia poprzez swoją formę treningu i tańca. Przed rozpoczęciem zajęć fitness była certyfikowanym instruktorem fitness.

 Jessica Bass Wiki, wiek, zaręczyny, ślub, mąż, fitness, wartość netto

Kariera instruktora fitness:

Jessica jest właścicielem kanału YouTube zatytułowanego „Dance Fitness with Jessica”, który ma około 440 tys. subskrybentów. Jej energiczne filmy zainspirowały widzów do zredukowania wagi z kreatywnego tańca.

Potrząsa stopą na singlach różnych piosenkarzy, w tym Justina Timberlake'a, Bruno Marsa, Chrisa Browna i Rihanny. Spora ciekawość wzbudziła, gdy jej klasa została uznana przez miejscowych za „Najlepszą klasę fitness” Gazeta w Knoxville .

Informacje o Dance2Fit:

Dance2Fit to zajęcia taneczne fitness założone przez Jessicę Bass. Zawiera nowe elementy treningu o wysokiej intensywności, w którym wykorzystuje się różne rodzaje muzyki hip-hopowej z satysfakcjonującym efektem dla ciała.

Ile jest warta sieć Jessiki?

Diva fitness, która swoim tańcem zainspirowała miliony ludzi, zarabia w swojej karierze odpowiednią kwotę. Chociaż nie ujawniła wyraźnych szczegółów swojej wartości netto, liczba ta musi być imponująca.

Jessica i Dre: idealna para

Rok 2017 rzeczywiście przyniósł tancerce piękną niespodziankę, gdy w sierpniu wyszła za mąż za miłość swojego życia, Dre. Jessica i jej mąż nie byli oficjalnie związani, ale przez jakiś czas razem wychowywali czwórkę dzieci.

Jessica, która do dwudziestego czwartego roku życia miała troje dzieci, postanowiła złożyć ślub po kilku latach romantycznych zaręczyn.

Zalecane