blog

Jessica Lee Keller Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Sprawy, Rodzina, Wzrost

Nie każdy, kto wejdzie z prawdziwej biosfery w kołowrotek, wygrywa i wchodzi w umysły widzów. Ale kiedy możesz zachwycić publiczność swoimi ruchami na scenie, „sława” to tylko czteroliterowe słowo. Jessica Lee Keller, znana z roli w filmie Teen Beach Movie, zajmuje się czymś podobnym jako tancerka i choreograf. Piękna brunetka szybko stała się bicie serca w umysłach miłośnika tańca.

 Jessica Lee Keller Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Sprawy, Rodzina, Wzrost

Disneya Film dla nastolatków na plaży był jej przełomem w karierze, dzięki któremu zdobyła wielu fanów i sławę.

Będzie można ją zobaczyć w krótkim filmie muzycznym” Sposób, w jaki to się zaczyna ’ planowane na rok 2018. Oprócz aktorstwa Jess zajmuje się również choreografią i tańcem biorąc udział w show’ Taniec z gwiazdami ”.

Jessica była członkinią Cedar Lake Contemporary Ballet Company w Nowym Jorku, która przez ponad pięć lat współpracowała z Shaping Sound Dance Company. A obecnie uczy tańca w RADIX Dance Convention, CLI Studios, CRAZE, Edge Performing Arts Center w Los Angeles w Kalifornii.

Jessica jest tajemniczą brunetką!

To było we wrześniu 2014 roku, kiedy Dailymail poinformował, że Derek Hough miał chwilę do zapamiętania z piękną brunetką na festiwalu Made in America w Los Angeles. Weteran Tańca z Gwiazdami został zauważony trzymający rękę damy i cieszył się radosnym nastrojem.

Przeczytaj także: Park Shin- hej Chłopak, randki, utrata masy ciała, wartość netto

Jessica prowadzi skromne życie randkowe, ale Derek jest damą i był romantycznie związany z wieloma pięknymi gwiazdami. Przed Jessicą spotykał się z Nikki Reed i podobno był w związku z Bethany Mota, która jest od niego o dziesięć lat młodsza.

Obecnie Derek spotyka się z Hayley Erbert, członkinią Tańca z Gwiazdami. To dowodzi, że Jessica nie jest już w błogim momencie z Derekiem.

Obecnie fani i media czekają na publiczne wystąpienia, aby udowodnić jej randkowe życie, ale podobno jest teraz samotna i niezamężna.

Szczęśliwa rodzina Jessiki

Taneczna sensacja narodziła się u rodziców Davida i Stacy Keller. Chociaż historia zawodowa jej rodziców wciąż jest przedmiotem dyskusji, łączy ją urocza więź z rodzicami. I nie zapomina o opublikowaniu uroczej wiadomości na Dzień Ojca i Matki.

Zalecane