blog

Jessica Pimentel Wiki, wiek, urodziny, żonaty, mąż, chłopak, wzrost

Prawdziwym atutem są dziewczyny, które świetnie śpiewają i grają. Wśród nich jest amerykańska aktorka Jessica Pimentel, która zaintrygowała fanów swoimi umiejętnościami aktorskimi na ekranie telewizyjnym i heavy metalowym śpiewem. Jessica Pimentel jest znana z występów w serialu telewizyjnym „Orange Is the New Black” oraz jako wokalistka i gitarzystka metalowego zespołu „Alekhine’s Gun”.

 Jessica Pimentel Wiki, wiek, urodziny, żonaty, mąż, chłopak, wzrost

Kariera i postęp:

Jessica Pimentel rozpoczęła karierę aktorską w teatrze. Wystąpiła w kilku słynnych sztukach, w tym nagrodzonym Pulitzerem dramacie „Anna w tropikach”, „Bardzo stary człowiek z ogromnymi skrzydłami” Nilo Cruza oraz „Kucharze” w reżyserii Seattle Repertory Theatre. Podobnie wystąpiła w kilku filmach, takich jak „Ostatnie dni dyskoteki”, „Cena lojalności” i „Sekrety innych”.

Aktorka wykorzystała również swoje umiejętności aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, w tym „The Force of Fate”, „New York 911”, „Orange Is the New Black” i „Osoba zainteresowania”. Jest także gitarzystką i wokalistką nagrywającą w brooklyńskim zespole heavy metalowym o nazwie Alekhine's Gun. Obserwując jej działalność, możemy podejrzewać, że cieszy się ogromną, wielotysięczną wartością netto.

Dzielenie się pięknym związkiem z mężem!!

Charyzmatyczna aktorka Jessica Pimentel szczęśliwie cieszy się związkiem z chłopakiem, Tomasem Haake, perkusistą i autorem tekstów szwedzkiego mistrza rachunku kalkulacyjnego Meshuggah. Para spotkała się po raz pierwszy w 2013 roku i od pierwszego spotkania zaczęła flirtować. Jessica i Tomas przedłużyli zdrową przyjaźń o rok i nawiązali związek.

Jessica podzieliła się wywiadem z toczącym się kamieniem, że ich piękna historia miłosna zaczęła się po tym, jak podzielił się z nią swoimi głębokimi uczuciami. Powiedziała, że ​​od samego początku był przekonany, że należą do siebie. Para nie jest do tej pory małżeństwem, ale zaczęła nazywać go swoim mężem. Ich historia miłosna dotyczy nie tylko ich, ale także rodziców Tomasa, którzy nazywają ją swoją żoną. Patrząc na ich poważny związek, możemy przewidzieć, że wkrótce złożą przysięgę i będą cieszyć się wiecznym związkiem.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Jessica Pimentel obchodzi swoje urodziny 20 września. Urodziła się w 1982 roku na Brooklynie w Nowym Jorku, czyli ma 35 lat. Jej rodzice byli imigrantami z Dominikany.

Studiowała sztuki sceniczne w Amerykańskiej Akademii Sztuk Dramatycznych, gdzie otrzymała stypendium Cleavon Little Scholarship. Ma idealny wzrost i elegancki wygląd, który doprowadza jej fanów do szaleństwa.

Zalecane