blog

Jessica Schneider Wiki, Wiek, Ślub, Żonaty, Mąż, Chłopak

Dziennikarstwo od zawsze było pasją Jessiki Schneider, podczas gdy w wieku szesnastu lat matka zachęca ją do dołączenia do klubu telewizyjnego. Mocno wierzy, że rzetelny, zaradny dziennikarz musi posiadać jak najwięcej wiedzy, a tylko dzięki pełnej wiedzy i wykształceniu reporter może spełnić swoje oczekiwania. Urodziła się 26 kwietnia 1970 roku w Manchesterze w Anglii, ale później przeniosła się z rodzicami do Nowego Jorku.

 Jessica Schneider Wiki, Wiek, Ślub, Żonaty, Mąż, Chłopak

Kariera i sukcesje Jessiki?

Dołączyła do CNN w kwietniu 2016 roku jako korespondent krajowy, a oprócz tego, że jest wielokrotnie nagradzaną reporterką, jest również prawnikiem. Wcześniej, aby dołączyć do CNN, pracowała jako dziennikarka w WCBS-TV.

Karierę rozpoczęła jako reporterka wideo w telewizji kablowej Time Warner News 9, a także przez dwa lata pracowała jako prawnik w dwóch nowojorskich kancelariach prawnych.

Ile jest wart Schneidera?

Jessica ma szacunkową wartość netto na 4 miliony dolarów i otrzymuje ponad 350 tysięcy dolarów rocznej pensji od CNN jako korespondent krajowy. Niemniej jednak wszyscy wiecie również o jej innym zawodzie, że jest radcą prawnym lub prawnikiem, co również pomaga jej w dodawaniu innych kwot.

Nieoficjalnie, ale niektóre wiki informowały, że ma również własną kancelarię prawniczą w Nowym Jorku, a także zainwestowała w pewne kwoty w biznes nieruchomościowy, być może w nadchodzących dniach zarobi ogromne pieniądze.

Sekretne życie małżeńskie!

Jest także jedną z najlepszych dziennikarek i prawników, a także śledzą ją wielcy fani. A także wielu facetów chce ją jako swoją życiową partnerkę, ponieważ wszyscy nie wiedzą doskonale o jej życiu prywatnym. Cóż, ludzie nadal są bardziej zdezorientowani jej ślubem, mężem, a także historiami jej randek.

Ale to dla ciebie bolesna wiadomość, że jest mężatką i szczęśliwie prowadzi swoją rodzinę. Ostatnie kilka lat było pracowite i ekscytujące, a ona poślubiła swojego długoletniego chłopaka, Mitcha Schwartzmana.

Oboje spotkali się latem 2011 roku w lokalnym barze, od tego czasu zaczęli się ze sobą spotykać. Ale w 2013 roku para zdecydowała się przenieść swoją dziewczynę/chłopaka do męża i żony. I wreszcie pobrali się w 2016 roku.

Krótki życiorys:

Ten 46-letni dziennikarz CNN lub korespondent krajowy jest rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Jessica nadal wygląda młodo, gorąco i pięknie, natomiast zdradziła, że ​​jej promienna twarz i chłopak to zdrowa dieta i codzienny trening. Ma wysoki wzrost 5 stóp i 10 cali, a także ma smukłą i atrakcyjną sylwetkę i kształt. Jeśli chcesz znaleźć jej więcej informacji, masz ją również na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane