blog

Jessica Serfaty Wiki, mąż, rozwód, chłopak, romans, wartość netto

Podczas gdy niektórzy ludzie najbardziej cenią rodzinę, niektórzy stawiają tylko na karierę i porzucają wszystko, co stoi na drodze do sukcesu. Podobnie popularna modelka, Jessica Serfaty, zakończyła swój związek małżeński po udziale w „America’s Next Top Model” i próbie kontynuowania kariery w branży aktorskiej.

  Jessica Serfaty Wiki, mąż, rozwód, chłopak, romans, wartość netto

Podczas gdy niektórzy ludzie najbardziej cenią rodzinę, niektórzy stawiają tylko na karierę i porzucają wszystko, co stoi na drodze do sukcesu. Podobnie popularna modelka, Jessica Serfaty, zakończyła swój związek małżeński po wzięciu udziału w „America’s Next Top Model” i próbie kontynuowania kariery w branży aktorskiej.

Kariera i wartość netto

Kariera Jessiki Serfaty zmieniła się po tym, jak została uczestniczką „America’s Next Top Model”. Dostała szansę na gwiazdę w niektórych filmach krótkometrażowych, takich jak Bracia krwi, Wiara i Axe: Dirtcathlon.

Zobacz: Kelly Stewart Wiki, Mąż, Net Worth

Podobnie Jessica jest równie znana w mediach społecznościowych. Przed uczestnictwem w ANTM w 2010 roku była mamą w domu, ale kiedy dostała szansę na wzbogacenie swojej kariery, całkowicie stała się profesjonalistką i nie myślała zbyt wiele o opuszczeniu syna i męża.

Poza tym nic jeszcze nie wiadomo o jej karierze, ale patrząc na jej popularność, można powiedzieć, że prowadzi wyrafinowane życie.

Historia randkowa

Jessica dzieli romantyczny związek z aktorem Edem Westwickiem. Para była bardzo blisko i nie przegapiła przebłysku swojego romansu z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jednak Ed nie został oskarżony o rzekome oskarżenia seksualne z powodu braku uzupełniających dowodów. Według prokuratorów w Los Angeles nie było wystarczających dowodów, aby ścigać zarzut przeciwko Edowi. Dodali również, że świadkowie nie byli w stanie przedstawić wystarczających dowodów na swoje twierdzenia.

Podziel się z Edem; Umawiasz się z nowym chłopakiem?

Jessica Serfaty, która stała u boku swojego chłopaka Eda Westwicka podczas jego oskarżenia przeciwko oskarżeniu o seksualny i gwałt, postanowiła rozwiązać swój związek z nim we wrześniu 2018 roku.

Jak podają źródła, para miała polubowny rozłam i właśnie rozstali się, by skupić się na własnej karierze. Chociaż mieszkali razem w mieszkaniu, Jessica po rozstaniu przeprowadziła się do własnego mieszkania.

Obecnie cieszy się szczęśliwie zaangażowanym związkiem ze swoim nowym mężczyzną o imieniu Kaan Gunay. Para ustanowiła swój związek za pośrednictwem Instagrama z okazji Walentynek w 2019 roku. Później nie wahali się obnosić ze swoim związkiem.

Co więcej, para była szczęśliwym małżeństwem, dopóki Jessica nie przeniosła się do LA, aby zrobić udaną karierę. Jessica była tak zajęta swoimi zobowiązaniami zawodowymi, że nie mogła nawet poświęcić czasu swojej rodzinie. A ponieważ sprawy nie działały dobrze, Jessica rozstała się z mężem i synem.

Przeczytaj także: Zack Bia Wiki, wiek, rodzice, praca, wartość netto

Jej były mąż, Ididia, w an wywiad z Daily Mail, twierdził, że nie daje już swojego czasu synowi. Powiedział,

– Nie widuje Romana tak regularnie, jak chciałbyś słyszeć. Jesteśmy w Arkansas, a ona w LA. W rzeczywistości jest to w naszym orzeczeniu rozwodowym, że może raz w miesiącu polecieć z nim do Kalifornii, pod warunkiem, że nie opuści szkoły. Ale to, co zabiera, to tylko sześć tygodni w lecie.

W odpowiedzi na oskarżenie jej Ididii, Jessica powiedziała, że ​​pozostaje zaangażowanym rodzicem i udaje jej się rozmawiać z synem co drugi dzień.

Obecnie Ididia wychowuje syna jako samotny rodzic w Arkansas, a Jessica jest zajęta własnym życiem.

Dowiedz się więcej: Demi Burnett Wiki, Zaręczyny, Rodzice, Wartość netto

Krótki życiorys i Wiki

Jessica Serfaty, lat 28, urodziła się 4 kwietnia 1991 roku w Little Rock, AR. Jej znakiem urodzenia jest Baran. Należy do rasy białej i cieszy się atrakcyjną wysokością 5 stóp i 9 cali. Poza tym niewiele wiadomo o jej rodzicach i wczesnych latach.

Zalecane