blog

Jessica Tarlov Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wykształcenie, wzrost

Jessica Tarlov jest znaną amerykańską strategką polityczną, która zajmuje się podstawowymi problemami politycznymi i występuje w kilku kanałach informacyjnych. Ze względu na jej dobry wygląd i dogłębną wiedzę polityczną, ludzie uważają ją za „Beauty with Brains”. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o przystojniaku, który pojawia się na jej okładce na Twitterze, i o jej życiu osobistym? Jeśli tak, to oto uczta dla Ciebie.

  Jessica Tarlov Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wykształcenie, wzrost

Życie zawodowe i wartość netto

Jessica rozpoczęła karierę jako Project Manager w Merrill Lynch w 2007 roku, gdzie pracowała tylko przez trzy miesiące. Później, w czerwcu 2008 roku, Douglas Schoen, konsultant polityczny, zatrudnił ją jako asystentkę naukową w Douglas Shoe LLC gdzie odpowiadała za prowadzenie badań artykułów redakcyjnych, książek oraz analizowanie danych z projektów ankietowych. Od września 2008 do 2009 roku pracowała jako Graduate Teaching Assistant w swojej szkole The London School of Economics.

W 2012 roku Jessica pracowała przez pięć miesięcy jako Communication and Digital Strategist w organizacji BackBoris w Londynie. A w maju 2012 roku ponownie połączyła siły ze swoim mentorem Douglasem jako demokratyczny strateg polityczny. Jessica pracowała na tym stanowisku przez pięć lat do 2017 roku. W tym czasie często występowała jako liberalna komentatorka Foxa.

Obecnie Jessica jest współtwórcą Fox News Channel. Zajmuje również stanowisko starszego dyrektora ds. badań i analizy konsumenckiej w Bustle. Jessica jest również pisarką, a ostatnio wraz z Dougiem Schoenem napisała książkę „America in the Age of Trump” opisującą upadek Ameryki.

Dzięki swojemu poświęceniu i wiedzy rzeczywiście zarobiła przystojną wartość netto, która nie została jeszcze ujawniona opinii publicznej. Jednak ponieważ pracuje w Fox News Network, niewątpliwie otrzymuje imponującą roczną pensję, ponieważ Fox News zapewnia swojemu pracownikowi średnią pensję w wysokości około 61 000 USD.

Czy Jessica Tarlov jest mężatką?

Jeśli chodzi o życie prywatne Jessiki, bez wahania dzieli się nim ze swoimi fanami. Często widuje się, jak publikuje tweety i zdjęcia na swoim koncie na Twitterze wraz ze swoim przystojniakiem.

W 2016 roku Jessica napisała na Twitterze post, w którym stwierdziła, że ​​jej wzrost jest niższy niż jej chłopaka, który ma odpowiednią wysokość 6 stóp i 1 cal. Wyjaśniło, że jest w związku randkowym.

A w sierpniu 2017 r. zamieściła na Twitterze zdjęcie mężczyzny Romana Kuzniecowa, z którym spędzała czas. I spytana przez jednego z jej zwolenników, odpowiedziała, że ​​jest jej przystojnym chłopakiem.

Jessica zabawia się ze swoim przystojnym chłopakiem 28 sierpnia 2017 r. (Zdjęcie: Twitter Jessiki)

Czy jest w zaangażowanym związku? Odpowiedź brzmi: tak. Jednak jeśli chodzi o ślub, nie odezwała się ani słowem. Wygląda na to, że Roman wydaje się być materiałem na męża, ale to, czego Jessica chce od mężczyzny, wciąż jest ukryte.

Spojrzenie na rodzinę Jessiki Tarlov

Przechodząc do rodziny Jessiki, urodziła się rodzicom Mark Tarlov i Judy Roberts. Jej ojciec wyrobił sobie markę jako reżyser i producent filmowy. Ma również młodszą siostrę Molly Tarlov, która jest amerykańską aktorką, najbardziej znaną z roli Sadie Saxton w serialu MTV Niezręczny . Ze strony matki oboje jej dziadkowie byli żydowskimi imigrantami, więc Jessica ma żydowskie pochodzenie aszkenazyjskie.

Krótki życiorys

Jessica Tarlov, lat 34, urodziła się w 1984 roku w Nowym Jorku. Swoje urodziny obchodzi co roku 9 ten z Marca. Jessica jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych osobowości telewizyjnych o idealnej wysokości 5 stóp i 11 cali. Według pomiarów Jessica waży 58 kg, ma atrakcyjną sylwetkę 36-25-36 i piękne nogi, za którymi tęskni każdy model. Jest kobietą dbającą o fitness, która skupiła się na utrzymaniu utraty wagi.

Jak na jej wiki, Jessica ma znaczące wykształcenie. Ukończyła Bryn Mawr College z licencjatem w historii, a następnie uzyskał dwa tytuły magistra w dziedzinie nauk ścisłych i nauk politycznych. Uzyskała również stopień doktora. stopień naukowy w zakresie nauk politycznych i administracji z Londyńska Szkoła Ekonomii i Nauk Politycznych w 2012.

Zalecane