blog

Jessie Holmes Wiki, wiek, żonaty, singiel, rodzina, wartość netto, programy telewizyjne

Jest tylko kilka niezwykłych ludzi, którzy mogą cieszyć się życiem w „Niebezpiecznym pięknie” Alaski. Jessie Holmes jest jedną z tych osób, które maksymalnie wykorzystują swoje umiejętności łowieckie i dywanowe i żyją na martwej Alasce. Jessie mieszka samotnie i nie ma nikogo poza zespołem psów zaprzęgowych, który towarzyszy mu w podróży, która dzieli wąski margines między życiem a śmiercią.

 Jessie Holmes Wiki, wiek, żonaty, singiel, rodzina, wartość netto, programy telewizyjne

Kariera i postęp:

Swoją pełną wyzwań podróż na Alasce rozpoczął w wieku 16 lat, kiedy wyskoczył z pociągów towarowych. Po wylądowaniu na Alasce od razu zaczął budować łodzie, koło rybne, sanie i kabiny wraz z hodowaniem psów zaprzęgowych. Zawodowy stolarz, który wykorzystuje swoje umiejętności, aby przetrwać spacer po parku, ma zespół 55 psów zaprzęgowych, na które musi polować na ponad 3000 łososi w każdej sesji, aby zapewnić przetrwanie swoich psów.

Życie, które prowadzi, na każdym jego kroku grozi niebezpieczeństwem i mówi, że nie ma sensu żyć ze strachem. Zdobył uznanie w całym kraju po tym, jak dołączył do obsady Life Below Zero. Wiadomości pojawiły się w mediach społecznościowych po tym, jak oficjalny Facebook Life Below Zero powitał ich najnowszy dodatek.

Oszałamiająca obsada Life Below Zero obejmuje: Sue Aikens , Chip i Agnes Hailstone , Glenn Villeneuve , Andy Bassich i Erik Salitan. Popularny program, który jest emitowany przez BBC na całym świecie w kanale National Geographic, pokazuje czujność jego obsady, aby przetrwać na Alasce.

Ile jest warte netto Jessie?

Maszer, który niestrudzenie pracuje nad przetrwaniem swoich psów, jest samowystarczalnym człowiekiem. Poluje i łowi ryby w sezonie, aby przejrzeć zimę i wykorzystuje swoje umiejętności jako stolarz, aby stworzyć dom odpowiedni do życia w mroźnych warunkach w Nenanie na Alasce.

Zarabia na swoją miniaturową wartość netto, występując w programach telewizyjnych, handlu futrami i polowaniach. Jego oczekiwana wartość netto nie została jeszcze ujawniona, ale z pewnością wie, jak żyć bez grosza w ręku.

Czy Jessie spotyka się w trudnych warunkach na Alasce?

Dla niego jedyną rzeczą, która go podkręca, jest fakt, że musi odbyć jeszcze jeden dzień w dziczy daleko od cywilizacji. Stan Alaski oddziela konieczność życia i ludzie, którzy uwikłali się w subiektywną przyjemność, rzeczywiście nie mogliby przeżyć jego życia.

Nie jest więc zaskoczeniem, że nie ma bogatej historii randek, ponieważ jego styl życia rzadko daje mu czas na wyłączenie. Dla niego pustynia jest jego partnerem i cieszy się chwilą spokoju i ciszy.

Posiadanie żony lub dziewczyny jest zbyt wielkim marzeniem dla Jessie, ponieważ ledwo gromadzi podstawowe potrzeby do życia. Ale jako myśliwy stara się trzymać swoje życie osobiste z dala od mediów i trudno jest spekulować, czy jest samotny, czy nawet żonaty za obiektywem aparatu.

Krótka biografia Jessie:

Jessie Holmes urodziła się w Alabamie na początku lat 80-tych. Obecnie ma 36 lat i prowadzi koczownicze życie w Nenanie na Alasce, gdzie hoduje ponad 50 psów zaprzęgowych. Jego wiki jest tajemnicą na temat jego rodziny, ale prawdopodobnie mieszkają w Alabamie. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Stoi na wysokości około 6 stóp i utrzymuje atletyczną i zdrową sylwetkę.

Zalecane